Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rororo
    Świętoszek
    • Oct 2010
    • 8

    Napisał haloś
    rororo, piszesz że żałujesz tego, potem że doświadczenia zapadają w pamięci, czyżby zatem ...? pytam zupełnie poważnie. czuję że jednak masz z Tym problem
    Zapadaja w pamiec - mam na mysli, tamto doświadczenie sprzed wielu-wielu lat programuje moje zachowanie.

    Zapytam inaczej czy haloś po swoich bi-doświadczeniach nie ma problemu by stworzyć fajna męską przyjaźń? "Czystą", "normalny", czy jak to nazwiemy.

    Napisał haloś
    czuję że jednak masz z Tym problem
    Tak mam problem. I wiem ze realizacja TYCH pragnień jest zyganiem na siebie.
    Last edited by rororo; 15-02-11, 23:50.

    Skomentuj

    • Alfio
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 80

      Doświadczenie kontaktu seksualnego z tym chłopcem, o którym pisałem wyżej, zmieniło całe moje postrzeganie seksu. Nadal miewam kontakty z kobietami. To łatwe i bardzo przyjemne, ale dla mnie jakoś "powierzchowne". Chłopiec niestety po paru spotkaniach oddalił się. Pewnie mu się znudziłem. To normalne u 17-latka, nie mam żalu, bo to, co mi dał, było piękne. Ale czekam na kogoś podobnego.

      Skomentuj

      • Sevel
        Świętoszek
        • Dec 2010
        • 2

        Cieszę się że nie jestem osamotniony Ciach... nie anonsujemy!
        Last edited by iceberg; 30-01-11, 22:38. Powód: usunięcie anonsu

        Skomentuj

        • Ygreko
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 557

          Wiem że to niemożliwe do zrealizowania ale super jest tak sobie pomarzyć
          Nie ma rzeczy niemożliwych, sa tylko mało prawdopodobne.

          Skomentuj

          • memount

            Napisał Sirrah
            A może chciałbyś przespać się z parą?
            To może być ciekawe

            Skomentuj

            • Anhell
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 26

              No ja jestem juz umowiony prwie na pierwsze spotkanie.

              Skomentuj

              • link
                Świętoszek
                • Oct 2006
                • 12

                Raz sprobowalem, umowilem sie z facetem z czata i zaczalem mu robic loda, ale nic nie czulem to zrezygnowalem. Na chwile obecna chce znowu sprobowac i tym razem sie nie poddawac.

                Skomentuj

                • link
                  Świętoszek
                  • Oct 2006
                  • 12

                  Akurat przypadł i teraz go znowu szukam na czacie by jeszcze raz sprobowac.

                  Skomentuj

                  • czarny_kocur
                    Świętoszek
                    • Aug 2011
                    • 6

                    Osobiście również miałem przygody męsko-męskie... Po prostu miałem chęć spróbowania czegoś "ekstremalnego", czegoś innego I muszę przyznać, że był okres czasu gdzie tego żałowałem, bo trochę spaczyło to mój pogląd na seks - tzn. że nie tylko z kobietą musi być fajnie...
                    I chyba najlepiej jest to robić z kolesiem, który również chcę eksperymentować niż z jakimś zdeklarowanym gejem
                    Aktualnie jestem w związku z kobietą, jest naprawdę za****ście ale czasem mam ochotę znowu sobie "odbiec od normy"
                    A trójkąt f-f-k - spełniłby moje marzenie

                    Skomentuj

                    • Otecki
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 15

                      Kocur myślę, że masz rację o ile obie strony robią to przez dłuższy czas razem, bo jeśli zmieniasz partnera za każdym razem, to nie masz gwarancji że nie będzie to udręką (***** bije eksperymentatora doświadczeniem )
                      Proud to be

                      Skomentuj

                      • Otecki
                        Świętoszek
                        • Mar 2009
                        • 15

                        Z gejem i nie gejem to kwestia raczej odpowiedniego układu, szczerości i jasnego podejścia. Taka czysta relacja fuck friend.
                        Proud to be

                        Skomentuj

                        • ryszardwarszawa
                          Świętoszek
                          • Aug 2011
                          • 20

                          Kiedyś obciągał mi szwagier. było ekstra

                          Skomentuj

                          • VictoriiA
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 683

                            zrobiłam raz palcówkę i minetkę koleżance, nie chciałam z nią żadnych innych kontaktów seksualnych, tylko chciałam sprawdzić jak to jest, zdecydowanie wolę robić loda a poza tym to całowanie się z innymi dziewczynami - na porządku dziennym.
                            The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

                            Skomentuj

                            • Motywatore
                              Erotoman
                              • Jun 2006
                              • 639

                              Napisał VictoriiA
                              zrobiłam raz palcówkę i minetkę koleżance, nie chciałam z nią żadnych innych kontaktów seksualnych, tylko chciałam sprawdzić jak to jest, zdecydowanie wolę robić loda a poza tym to całowanie się z innymi dziewczynami - na porządku dziennym.

                              A możesz opisać swoje odczucia.
                              Z dziewczynami z którymi rozmawiałem barierą było "zejście z twarzą na dół"- smak, zapach, widok, sama świadomość.

                              Skomentuj

                              • Vanity
                                Świętoszek
                                • Aug 2011
                                • 2

                                Ja tam zdecydowanie wolę zrobić dziewczynie minetkę niż mojemu kochanemu loda... Nic nie dorówna widoku nagiej laseczki, jej zapachu, smaku i do tego ten seksowny głos...mrrau aż się napaliłam
                                Bardziej od seksu wolę tylko czekoladę

                                Skomentuj

                                Working...