Prosta chlebiarka.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #46
    Napisał glizdziarz
    P...cie bez sensu. W większości kręci was seks ludyczny, prosty i bez zbędnych zobowiązań. Takie dorabianie ideologii to już hipokryzją zalatuje.
    nikt tu ideologii nie dorabia.
    sam *******isz.
    ja pytam o gardlo

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3900

      #47
      Ten temat pachnie seksualną cepelią
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Lex31
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 395

        #48
        Nie cepelią, tylko świerzopem, gryką i dzięcieliną co pała. Dla mnie chlebiarka to taki powrót do korzeni, atawistyczne pragnienie, tęsknota za tym co proste i ludyczne
        friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

        Skomentuj

        • KGB89
          Świętoszek
          • Aug 2009
          • 20

          #49
          Nie, nie kręcą mnie takie dziewczyny. Wolę wyrafinowane intelektualistki.

          Skomentuj

          • Christophero
            Banned
            • Feb 2009
            • 1039

            #50
            Napisał KGB89
            Nie, nie kręcą mnie takie dziewczyny. Wolę wyrafinowane intelektualistki.
            taka zanim zrobi łyk to zaleje Cię wątpliwościami moralno-etyczno-filozoficznymi a ponadto udowodni Ci że spanie przed ślubem jest grzechem, opierając się na dogmatach i prawie kanonicznym.

            Skomentuj

            • KGB89
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 20

              #51
              Napisał Christophero
              taka zanim zrobi łyk to zaleje Cię wątpliwościami moralno-etyczno-filozoficznymi a ponadto udowodni Ci że spanie przed ślubem jest grzechem, opierając się na dogmatach i prawie kanonicznym.
              Ej, ale skąd pomysł, że każda inteligentna dziewczyna musi być jednocześnie świętojebliwa?

              Rimmingator, całkowicie sie zgadzam.

              Skomentuj

              Working...