W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem natury seksualno-językowej.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tilia
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 560

    Problem natury seksualno-językowej.

    Droga redakcjo!
    Moim problem jest to, że nie mogę spokojnie czytać tematów "Problemy sexualne", "Sex", ani wypowiedzi w innych działach, w których autorzy z maniackim uporem piszą "sex" zamiast "seks". Wiem, że winę za to ponosi szkoła. Po raz kolejny to co wyniosłam ze szkoły (oprócz kredy) negatywnie rzutuje na moje funkcjonowanie w społeczeństwie. Niestety chodziłam do szkół państwowych, więc nikt mi nie zwróci pieniędzy za naukę.
    Mój terapeuta namawia mnie, abym w ramach rekompensaty i zemsty zaczęła pisać "dópa" zamiast "dupa". Wydaje mi się to jednak zbyt radykalne. Jednocześnie obawiam się też, że nikt by tego nie zauważył, a jeśli nawet, to jeszcze mogłoby sie to stać normą. I co to, by była za zemsta? To jak karanie masochisty klapsem.
    Co robić? Poskarżyć się tym od byków?
    To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

    Kto ma cycki, ten rządzi!
  • Bart
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 38

    #2
    a co masz do "sexu" pisownia poprawna tyle ze w innym jezyku , ale przynajmniej krotsza, co wedlug mnie jest zaleta , wiec przyklad z "dopa" ma sie tu nijak, pozdro i nara

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #3
      mniej męcze palce na klawiszach i nikomu nic do tego ;P

      sex sex sex i jeszcze raz sex - bo ktoś mądry wymyślił klawisz X koło klawisza Z a obok C

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #4
        Wprowadz sie do mieszkania w bliskiej okolicy sex-shopu.
        Przyzwyczaisz sie, po prostu :>

        PS. A gdzie "Drogie Bravo!" ?
        PPS. Opcja alternatywna walki z bykami - pojedz do Hiszpanii i trzep na tym niezla kasiore

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • tabula rasa
          Erotoman
          • Jul 2005
          • 640

          #5
          Uprawiaj częściejsex,to i pisownia wyda ci się bardziej swojska
          Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Jakże to tak?
            "Seks" powinno być i już!
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #7
              sex=seks więc co to za róznica ?? chodzi o to samo tylko w innym języku. Chociaż to jest polskie forum więc może i lepiej by było pisac po polsku ale mi to zwisa jak ktos to pisze, a wypowiada sie to tak samo
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5252

                #8
                W sumie... byle tylko kontekst wypowiedzi sie zgadzal
                Ja tam postrzegam walke o poprawnosc jezyka jak dzialalnosc Don Kichota Nawet nie dlatego, ze na prozno - ale to po prostu bez sensu. Kazdy pisze w inny sposob, nie kazdy skonczyl studia, przeczytal X ksiazek czy wrzuca przed publikacja tekst do Worda, wciskajac pozniej F7

                Dopoki rozumiem przekaz, jego forma jest mi zupelnie obojetna sprawa

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • Exile
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2005
                  • 334

                  #9
                  przecież sex to ogólnie forma skrócona jedna z wielu tak bardzo modnych w dzisiejszych czasach.Sądze (aczkolwiek moge się oczywiscie mylić) że sama używasz bardzo wielu takich skrótów i ci to za bardzo nie przeszkadza.
                  I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                  Skomentuj

                  Working...