W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Korek analny i wibrator

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paraB&J
    Świętoszek
    • Aug 2012
    • 1

    Korek analny i wibrator

    Cześć.

    Chcielibyśmy urozmaicić trochę nasze życie erotyczne i pomyśleliśmy o kupnie korka analnego i wibratora do naszych zabaw. Nie możemy się jednak zdecydować które wybrać. Nie chcemy wydać na to zbyt wielu pieniędzy, ale zależy nam też na tym, żeby gadżety te były bezpieczne i nie powodowały żadnych problemów skórnych.

    Nie uprawialiśmy jeszcze seksu analnego, więc korek powinien być przeznaczony dla osoby początkującej (chcemy użyć korka też w celu przygotowania do seksu analnego). Jaki kształt jest według was lepszy: opływowy czy stożkowy? Z wibracjami czy bez? Znaleźliśmy coś takiego:






    Jeśli chodzi o wibrator, to upatrzyliśmy sobie niedrogiego króliczka z Toy Joya. Nie jesteśmy jednak pewni, co do jakości wykonania. Inną kwestią jest też to, że chcielibyśmy użyć go też do "nauki" orgazmu pochwowego i nie do końca wiemy, czy jest w takiej sytuacji sens kupowania króliczka. Zastanawiamy się, czy do wspólnych a nie indywidualnych zabaw nie lepiej nadaje się dildo lub zwykły wibrator. Oto ten królik :



    Będziemy wdzięczni za pomoc w wyborze.
  • kokain666
    Banned
    • Aug 2006
    • 179

    #2
    Po 1, do seksu analnego dobre są mocne wibracje. Ja używam dużego, standardowego raczej wibratora i wibracje w pupie są dla mnie ciut za słabe. Zatyczki chętnie bym spróbował.
    Po 2, może orgazmu pochwowego lepiej uczyć się na żywo tzn. podczas normalnego seksu z facetem? Z doświadczenia wiem, że najlepiej kobiety do orgazmu doprowadza (sorry za wyrażenie) ostre rżnięcie, oczywiście pełna kultura, ale mam na myśli... ostre rżnięcie
    Po 3, te korki analne są do siebie dość podobne. Ja bym wybrał największy z nich, bo lubię wrażenia bardziej ekstremalne, niż delikatne. Więc może kierujcie się tym.
    Pozdrawiam

    Skomentuj

    • MatadorPOL
      Świętoszek
      • Aug 2012
      • 8

      #3
      Polecam wibrator analny z cyberskóry,tak aby doznania były jak najbardziej realistyczne. Poza tym korek analny jak i dobry żel są niezbędne na rozgrzewkę,wszystko można kupić w internetowych sex-shopach gdzie masz zapewnioną dyskrecję.

      Skomentuj

      • mfg
        Świętoszek
        • Sep 2012
        • 7

        #4
        Do seksu analnego trzeba przygotować się i fizycznie i mentalnie. Nie zawsze partner, czy partnerka chce tego próbować. Często potrzebne są małe kroczki, aby nie zniechęcić drugiej strony, a nie zabawa na ostro z kosmicznymi zabawkami. Zaczyna się generalnie od delikatnego masażu palcem, potem coraz bardziej odważnego. Często do takiego zbliżenia dochodzi po kilku lub kilkunastu zabawach-próbach i oswojeniu się z uczuciem wypełnienia tyłka.
        nie linkujemy w podpisie

        Skomentuj

        • AssMaster
          Ocieracz
          • Oct 2010
          • 126

          #5
          Napisał mfg
          Do seksu analnego trzeba przygotować się i fizycznie i mentalnie. Nie zawsze partner, czy partnerka chce tego próbować. Często potrzebne są małe kroczki, aby nie zniechęcić drugiej strony, a nie zabawa na ostro z kosmicznymi zabawkami. Zaczyna się generalnie od delikatnego masażu palcem, potem coraz bardziej odważnego. Często do takiego zbliżenia dochodzi po kilku lub kilkunastu zabawach-próbach i oswojeniu się z uczuciem wypełnienia tyłka.
          Całkowicie się zgadzam.
          Najlepiej na początek nic nie kupujcie tylko pobawcie się sami i zobaczcie czy Wam taka zabawa odpowiada.
          My z żoną uwielbiamy seks analny ale najczęściej używamy palców (poza moim penisem oczywiście).

          Skomentuj

          Working...