Zadowalanie się - metody, sposoby, techniki masturbacyjne mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ram
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 28

    #61
    W sumie fajnie jest (tylko trzeba mocno nażelować) bierze się faję pomiędzy dwie otwarte dłonie z wyprostowanymi palcami i robi takie ruchy jakby się chciało rozpalić ogień kijkiem.

    Skomentuj

    • Zwiąż
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 239

      #62
      Napisał mastah123
      Mam 17 lat i nie mam dziewczyny więc masturbuje się ręką. Robię to codzienniei i tu pojawia się problem : trochę mnie to już nudzi i chciałabym spróbować czegoś innego ,może jakiegoś innego sposobu. Poradzicie coś ?
      Może jednak seks? Albo wymyśl jakieś nowe metody masturbacji.

      Dobrą metodą są ruchy dłonią w górę i dół/ do przodu i do tyłu (zależnie od pozycji) trzymając penisa. U mnie zawsze to działa.

      Napisał fistandantilus
      Otóż: nalewa się wody do wanny, łapie się muchę, pozbawia się ją skrzydełek, spryskuje dezodorantem (ze spirytusem) w celu dezynfekcji, wchodzi do wanny, na wystawionej z wody żołędzi umieszcza się muchę. Założenie jest takie, że spanikowana mucha chcąc uciec, a nie mogąc ani wejść do wody, ani odlecieć na tyle drażni odnużami, że przyczynia się to w końcu do orgazmu. Żaden ze znajomych, który czytał tę książkę nie zaprzeczał choćby spróbowaniu tej metody. Hmm, wierzyć mi się nie chce.
      Ja pi*****ę...
      Last edited by Zwiąż; 17-03-11, 21:33.
      Kaczko-królik

      Skomentuj

      • fidien_!
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2009
        • 314

        #63
        W górę i w dól, w górę i w dół, itd, itd, itd
        Było, może i było. Ale minęło

        Skomentuj

        • hejej1020
          Ocieracz
          • Oct 2010
          • 107

          #64
          Ja sobie nawilżam płynem do higieny intymnej wsadzam lekko palca do dupy i jadę góra dół.

          Skomentuj

          • georginio
            Świntuszek
            • Apr 2011
            • 77

            #65
            Nie stosuję żadnych wyjątkowych technik. Robię to ręką, czasem prawą, czasem lewą, to ma mniejsze znaczenie. Czasem jednak jednak korzystam z wibratora mojej dziewczyny. Wtedy chwytam w dłoń penisa i przylegający do niego wibrator. Przy tym używam żelu nawilżającego i jest bardzo przyjemnie. Polecam taką zabawę.

            Skomentuj

            • AllieM
              Świntuszek
              • Apr 2011
              • 92

              #66
              Napisał Maxim
              Właściwie mi chodziło czy da się jakoś domowym sposobem stworzyć coś co by imitowało (oczywiście nieudolnie, ale zawsze coś ) kobiece dolne partie brzucha
              Przyszedł mi na myśl American Pie...

              Skomentuj

              • Nolaan

                #67
                Było to już sugerowane i to nie raz, nie dwa.

                Skomentuj

                • Walkonik
                  Świntuszek
                  • May 2011
                  • 73

                  #68
                  Moja najlepsza metoda to: Z lewej dłoni składam palce na kształt studni, wkładam tam penisa i prawą ręką góra - dół. Zaciskając palce lewej ręki reguluje doznania. Super.
                  Dobrą sprawą jest też trzepanie gruchu w strugach pryśnica.

                  Skomentuj

                  • rokoko91
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2009
                    • 356

                    #69
                    Najczęściej po prostu obejmuję kutasa całą dłonią i sobie dogadzam, gdy jestem już naprawdę blisko końca albo chcę zachęcić małego do ponownego powstania to "jeżdzę" już tylko po wędzidełku, co ciekawe najlepsze według mnie są delikatne muśnięcia. Ostatnio odkryłem też jaką przyjemność daje umieszczenie penisa pomiędzy splecionymi dłońmi i traktowanie ich jak sztuczną pochwę, zwłaszcza, jeśli ma się jakiś nawilżacz.

                    Ostatnio natrafiłem na ciekawą stronkę. Nie pomyślałbym, że tyle jset ciekawych wariacji na temat masturbacji.
                    Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                    Skomentuj

                    • troll98
                      Ocieracz
                      • Apr 2015
                      • 101

                      #70
                      Proste, gdy jest sztywny łapę go prawą ręką, ściągam napletek, czasami używam śliny aby odczucia były lepsze i ruszam góra dół często też podczas tego obracam rękę na penisie, najpierw wolno a przed wytryskiem przyspieszam i strzelam

                      Skomentuj

                      • Centurion
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 132

                        #71
                        Ja kiedyś robiłem tak, że dawałem dużo żelu,pompka do penisa, do środka na samą górę wkładałem wibrujące jajeczko.I regulując ciśnienie miałem wrażenie ssania + wibracje od jajeczka i palec w tyłku= mega orgazm.

                        Skomentuj

                        • ontylkotyle
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 9

                          #72
                          Ostatnio często doprowadzam się do wytrysku podczas prysznica. Strumień wody z prysznica kieruję na wędzidełko i reguluję siłę strumienia wody oraz temperaturę. Gdy stoi już silnie zaczynam wariacje i strumień wody kieruję na całego penisa, mosznę i anusa. Przy samym dochodzeniu zaczynam coraz mocniej masować jądra. Odlot.

                          Lubię też masturbację z olejem roślinnym jako lubrykantem. Jako dodatek po osiągnięciu wzwodu czasami wiążę mosznę oraz penisa sznurkiem albo czymś takim. Krew słabiej odpływa, zwiększa się ukrwienie i tym samym wrażliwość. Łatwo wtedy o edging, który uwielbiam. Penisa zaczyna sam podskakiwać z podniecenia, sperma wypływa powolutku. Nie doprowadzam się od razu do orgazmu. Bawię się tak kilka razy dopóki podniecenie nie sięgnie zenitu. Wtedy finiszuję.

                          Skomentuj

                          • smurfette
                            Świętoszek
                            • Aug 2015
                            • 20

                            #73
                            Ja przykładam sobie wibrator do czubka penisa
                            http://beztabu.com/

                            Skomentuj

                            • Komisarz
                              Świętoszek
                              • Mar 2015
                              • 26

                              #74
                              Kiedyś napompowałem trzy czy cztery baloniki i skleiłem taśmą jako sztuczną pochwę Poślizg i do dzieła Miło było

                              Skomentuj

                              • troll98
                                Ocieracz
                                • Apr 2015
                                • 101

                                #75
                                Ja też czasami doprowadzam się do orgazmu poprzez pocieranie wędzidełka lub np. Położenie się na łóżku na brzuchu i poruszanie biodrami w przód i w tył, penis ociera się o łóżko i brzuch a napletek naciąga się i zsuwa. Uczucie fajne i długie zakończone zwykle o wiele większym wytryskiem

                                Skomentuj

                                Working...