W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przerżnąć jak rasową sukę.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ringo
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 4

    #46
    no to juz chyba wszystko zostalo powiedziane. jednak tak jak poprzednik radzil nalezaloby zebys najpierw troche wypytal swoja kobiete o co konkretnie jej chodzi. pozniej mozesz sie za daleko posunac i jeszcze bedzie jakas akcja niefajna.
    co do mnie i mojej kobiety to oboje lubimy ostre akcje i klimaty w rodzaju "potraktuj mnie jak dziwke" sa u nas norma. fajna sprawa. poza tym moja ukochana powiedziala mi ze gdybym jz nia uprawial taki romantic seks to by sie chyba zanudzila

    Skomentuj

    • para_
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 3

      #47
      jeśli kobieta chce żebyś przerżnął ja jak suke to po prostu załeży od miejsca przytrzymaj ją tak zeby się nie mogła wyrwać,rozbieraj ja do naga potem siebie i ostro posuwaj np od tylu ja tak zrobiłem kilka razy najpierw w łożu a potem w kuchni była zachwicona

      Skomentuj

      • sUsHi
        Ocieracz
        • May 2006
        • 159

        #48
        trzeba bylo przy okazji odgrzac starego kotleta, takiego z 2006 roku najlepiej...

        (jak bys nie zrozumial/zrozumiala aluzji spojz na date postu... )
        Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

        Skomentuj

        • lmnt
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 16

          #49
          Napisał meredith
          A mi sie wydaje ze nie chodzi jej o sex z bolem. Bo jak boli to sie przestaje sprawiac bol. Jej raczej chodzi o ostry sex, kiedy bierzesz ja "niby sila" ale bez rekoczynow. Poza tym moze jej chodzic o pozycje na pieska, ktora kojarzy sie z rznieciem. Najlepiej ja zapytaj jak ona to rozumie i spelnij jej zachcianke.

          idealnie właśnie o to chodzi

          wtedy czuję się juz nie 100, ale 200% kobietą
          LUST DO IT

          Skomentuj

          • havran
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 33

            #50
            szczerze mowiac moze ze mna cos jest nie tak, jednak o wiele wieksza przyjemnosc sprawia mi ostry sex. tak delikatny jest nudny... nie mowie ze nie ma we mnie romantyzmu, jednak moze byc romatnycznie ale i tak pozniej bedzie ostro... zgadzam sie z reszta osob ze pozycja na pieska jest jedna z lepszych

            Skomentuj

            • ankka84
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 491

              #51
              zgadzam sie najpierw delikatnie i romantycznie a pozniej ostra jazda bez zachamowan-to dla mnie idealny seks

              czasem bywa tak ze jest tylko romantycznie i powoli takie mega przytulanie a czasem tylko dziko.

              jednak polaczenie obu w jednej ,,sesji,,jest the best xD

              Skomentuj

              • Mat.
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 521

                #52
                Ja także preferuje tego rodzaju seks .
                Jest on dla mnie najbardziej podniecający .
                Jak widzisz lubię szydzić .

                Skomentuj

                • Milka_25
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 19

                  #53
                  Uwielbiam taki seks od tyłu mocno, z klapsami idt ostre słówka. Rozmarzyłam się

                  Skomentuj

                  • havran
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 33

                    #54
                    i samemu np. kierowac glowe partnerki do milosci francuskiej jako przerywnik

                    Skomentuj

                    • Wesoly Jas
                      Banned
                      • May 2009
                      • 239

                      #55
                      Napisał patrol24
                      Ostatnio moja dziewczyna poprosiła mnie żebym przerżnął ją jak rasową sukę. Ale ja chyba nie do końca kumam o co chodzi. Jestem jeszcze trochę zielony, aczkolwiek nie jestem już prawiczkiem.

                      Czy moglibyście mi wytłumaczyć o co jej chodzi? Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)

                      Nie wiesz co to znaczy- po takich slowach musisz stac sie agresywniejszy w lozku. Pierwszym krokiem bedzie bicie po twarzy i jednoczesnie dymanie partnerki jak zacznie plakac lepiej dla ciebie jak bedzie miala dosyc to juz naprawde jest dobrze pozniej w pozycji na pieska ciagniesz ja za wlosy tak silnie az puszcza cebulki nastepnie miedzy czasie sapiesz bardzo glosno i gryziesz ja w skore na plecach zeby byly widoczne odciski zebow,nastepnie wkladasz kilka palcow do jej buzi by zmniejszyc doplyw tlenu, nakrecasz jej uszy, robisz dzwona udezajac jednoczesnie rekoma w skronie. W pozycji lezacej uzywasz wiecej nacisku na klatke piersiowa i jedna reka na krtan do momentu gdy zobaczysz ze galki oczne zaczynaja sie przekrecac. Kryziesz suki wykrecasz jej rece robisz szpagata jej nogami jesli nie potrafi to lepsza przyjemnosc dla mniej szybciej sie nauczy...tak w skrocie ci napisalem pare dobrych chwytow na temat tego magicznego slowa.

                      Skomentuj

                      • extasylove
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 129

                        #56
                        mmm... ja marze o "kontrolowanym gwalcie" z moim B. Na razie weszlismy w faze ostrą, jest znacznie lepiej i przyjemniej niz gdy kochalismy sie "normalnie". Pozycja na pieska dziala cuda Chcialabym jeszcze sprobowac czegos bardziej brutalnego,zeby mnie ciagnal za wlosy,dawal wiecej klapsow (czasami mu sie to zdarza) i uzywal odpowiedniego slownictwa.Tylko u Nas jest problem jezykowy,moze ktos ma pomysl jak przetlumaczyc na angielski "przerznij mnie jak rasowa suke" haha
                        "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
                        Bolesław Prus

                        Skomentuj

                        • Raine
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 5249

                          #57
                          Trash me, bitch, and I'll make you rich...
                          Spróbuj tej wersji, ale nie gwarantuję sukcesu

                          Na nasze to by brzmiało "Kto mnie wyłomoce, tego ozłocę"

                          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                          Regulamin Forum.

                          Skomentuj

                          • dezerter
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 1

                            #58
                            Tez sie rozmarzylem - tylko gdzie taka fajna suke znalezc ?

                            Skomentuj

                            • phenomenalny
                              Świntuszek
                              • May 2009
                              • 50

                              #59
                              Napisał patrol24
                              Ostatnio moja dziewczyna poprosiła mnie żebym przerżnął ją jak rasową sukę. Ale ja chyba nie do końca kumam o co chodzi. Jestem jeszcze trochę zielony, aczkolwiek nie jestem już prawiczkiem.

                              Czy moglibyście mi wytłumaczyć o co jej chodzi? Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)
                              Twoja dziewczyna chyba lubie ostrzejsze klimaty. Chce żebyś ja traktował jak uliczną d.... bo widocznie to ją kręci. Poczytaj o technikach o zasadach BDSM na necie.

                              Skomentuj

                              • Trol0077
                                Świętoszek
                                • May 2009
                                • 25

                                #60
                                Ja uwielbiam rżnąć swoją kobietę jak sukę. Od kiedy pamiętam zawsze miałem takie zapędy dominacyjne w sexie...

                                Skomentuj

                                Working...