W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Podcieranie tyłka Pani przez Pana czy cipki po sikaniu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • batonik
    Świntuszek
    • Jan 2013
    • 62

    #16
    Jak dla mnie to raczej ani seksowne ani podniecające. Tak jak Nagietka napisała, są chwile wyższej konieczności, ale żeby się tym jarać....
    W żadnym wypadku. Dla mnie takie zabawy to trochę za dużo.

    Skomentuj

    • Stopper
      Ocieracz
      • May 2013
      • 184

      #17
      Hm... dla mnie wizja podcierania pani po siusiu w ramach zabawy w dominację jest całkiem podniecająca. Ale bardzo możliwe, że by mi przeszło, gdybym spróbował w realu i przekonał się, że to nie do końca pachnie fiołkami. Choć jak teraz próbuję to sobie wyobrazić z uwzględnieniem zapachu, to działa jeszcze bardziej
      0statnio edytowany przez Stopper; 17-06-13, 16:15.

      Skomentuj

      • ar3k92
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2009
        • 326

        #18
        Napisał Stopper
        Hm... dla mnie wizja podcierania pani po siusiu w ramach zabawy w dominację jest całkiem podniecająca. Ale bardzo możliwe, że by mi przeszło, gdybym spróbował w realu i przekonał się, że to nie do końca pachnie fiołkami. Choć jak teraz próbuję to sobie wyobrazić z uwzględnieniem zapachu, to działa jeszcze bardziej
        Spokojnie, wcale by nie przeszło Czynność jak każda inna, tymbardziej, że w szczęśliwym związku powinno się probować wszystkiego - dopiero wtedy będziecie wiedzieli co lubicie

        to nie do końca pachnie fiołkami.
        A co do tego... Skoro taka jest Twoja obawa przed 'siusiu' to szczerze martwię się jaka jest Twoja reakcja kiedy wejdziesz po niej do toalety po tej drugiej czynności
        "everybody lies..."

        Skomentuj

        • Stopper
          Ocieracz
          • May 2013
          • 184

          #19
          Napisał ar3k92
          Skoro taka jest Twoja obawa przed 'siusiu' to szczerze martwię się jaka jest Twoja reakcja kiedy wejdziesz po niej do toalety po tej drugiej czynności
          No patrz, to może powinienem się z Niunią93 spiknąć.

          Skomentuj

          • przyjaciel40
            Perwers
            • Jul 2010
            • 1116

            #20
            haha

            Napisał MsMisska
            Podchodzi mi to pod dewiację, ale nie, nie podnieca mnie to.
            Nie musi podniecać, chodzi o dominację nad kobietą i jej uległość .Jeżeliby stosować Twój miernik to 99,99 na forum to dewianci ( sorki nie wiem czy dobrze odmieniłem )
            Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

            Skomentuj

            • nalex
              Banned
              • Nov 2015
              • 18

              #21
              Mógłbym nie tylko podcierać tyłek Pani, ale go dokładnie wylizywać po każdym wypróżnieniu.

              Skomentuj

              Working...