Nie wstydzicie się nagości pod prysznicem np. w szatni?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #16
    Zawstydz chlopakow. Jak sie beda patrzec, to spytaj sie co sie tak patrza - pyty nie widzieli? Mozesz ich takze wziac pod wlos i powiedziec ze sa brudasami, ze tacy smierdzacy ida na lekcje
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • ktos-z-daleka
      Wspomógł BT
      • Nov 2005
      • 345

      #17
      Napisał kit
      Robisz prawidłowo, reszta to dzieciaki które muszą dorosnąć.
      tez tak mysle. ja sie kapalem normalnie jak mnie pan bog stworzyl i wcale sie nie krepowalem. krepuje isch nagosc, a jak smierdza przez pol dnia i nie ma w klasie czym oddychac to ich nie krepuje? moze warto ich o to zapytac?
      Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

      Skomentuj

      • Trzynasty
        Ocieracz
        • Jul 2006
        • 156

        #18
        Jak byłem mały to należałem do kilku sekcji sportowych (oczywiscie nie na raz). W sekcji piłkarskiej zawsze się kąpaliśmy nago bo tak sie jakoś utarło i nigdy z tym nie było problemów. Nawet było kupę zabawy, pierwsze doświadczenia z okresu dojrzewania, bo obok miały szatnie dziewczęta z sekcji lekkoatletycznej. Natomiast kiedy chodziłem na sekcje pływania to się nigdy nie kąpaliśmy pod prysznicem nago. Moze to wynikało z tego że jak wychodzilismy z basenu po treningu to juz sie nam zdawalo że nam żadnych pryszniców nie potrzeba i mamy dość wody.

        Na marginesie dodam taką małą historyjkę ktorej bylem bohaterem. Kiedys stoje nagusieńki pod prysznicem, myje się niczego nie świadom, a tu nagle na udzie czuje jakby w tym miejscu lał sie na mnie jakiś cieplejszy strumień. Odwracam się i patrze a tu mój kumpel sika mi na nogę. Dodam że mieliśmy wtedy moze 11 lat i tak poza tym wszystko dzis z nami jest ok. On ma dziewczynę, ja mam dziewczynę - nie tą samą.

        Pozdrawiam i życzę przyjemnych pryszniców (takich prawdziwych)!

        Skomentuj

        • ona sama
          Ocieracz
          • Jul 2005
          • 141

          #19
          Napisał rojze
          Polacy to straszne flejtuchy.
          Sama zauważyłam, że przed basenem kobiety w szatni biorą prysznic w KOSTIUMACH KĄPIELOWYCH albo i wcale.
          Rojze, wiesz co jest najlepsze? To że w Polsce tak strasznie sie tego wstydzimy jak wyglądamy nago, a na basenach na Słowacji czy w Czechach po basenie pod prysznicem paradujemy tak jak nas Pan Bóg stworzył. To jest po prostu śmieszne i nic wiecej... Ostatnim razem kiedy byłam na Słowacji starsze babki (ok 50 lat) brały prysznic nago, przyszły jakieś 14-16 latki tez norma a wejdzie jakaś babka pośrodku z małym dzieckiem które siedzi nago a ona w stroju i strasznie sie drze, że wstydu nie mamy.
          Jaki z tego wniosek? Zacofana, wstydliwa Polska (Aż wstyd mi to pisac )

          Skomentuj

          • Paveo
            Ocieracz
            • Feb 2006
            • 139

            #20
            Filipek nie wiem ile masz lat, ale cos czuje, że nie za dużo i dlatego nie dziwie się reakcji twoich kolegów. W wieku 14-15/16 raczej większość się bardzo wstydzi, pewnie nawet jakby musieli iśc do lekarza mieliby problemy.
            Ja osobiście jeszcze nigdy nie byłem w szkole gdzie można byłoby korzystać z prysznicy (drzwi zawsze były zamknięte), teraz, kiedy idę do LO gdzie w klasie będzie tylko 7 chłopaków to raczej juz nie będzie żadnego wstydu.

            PS: Musze ci powiedzieć, że gdybym widział jak jeden chłopak z 20 w szatni korzysta z prysznica to też bym trochę zaskoczony. Więc nie dziwie sie im, że gapią się, ale dziwie się, że nie przyłączą się do ciebie, oczywiście, jeśli jest wystarczająco dużo czasu do początku następnej lekcji

            Skomentuj

            • gucio5tys
              Perwers
              • Dec 2005
              • 1075

              #21
              Napisał Trzynasty
              Na marginesie dodam taką małą historyjkę ktorej bylem bohaterem. Kiedys stoje nagusieńki pod prysznicem, myje się niczego nie świadom, a tu nagle na udzie czuje jakby w tym miejscu lał sie na mnie jakiś cieplejszy strumień. Odwracam się i patrze a tu mój kumpel sika mi na nogę. Dodam że mieliśmy wtedy moze 11 lat i tak poza tym wszystko dzis z nami jest ok. On ma dziewczynę, ja mam dziewczynę - nie tą samą.

              Pozdrawiam i życzę przyjemnych pryszniców (takich prawdziwych)!
              Hahaha Stare, dobre czasy ze szkoły sportowej Pamiętam podobną sytuację, moja klasa zawsze była zdrowo *******nięta Jeden koleś wziął fiuta do ręki i zaczął sikać (pod prysznicami) na wszystkich, na wysokości klatki piersiowej i brzucha - wszyscy od niego uciekali
              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

              Skomentuj

              • CrowdShaker
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 3

                #22
                wstyd

                Ja tez sie dziwie Polsce,jak bylem u brata w niemczech,to równiez sie wstydziłem.Lecz tylko do czasu.Miałem klopot,brat chciał isc ze mna do Sauna Paradise,ja sie obawiałem ze mam cos nie tak z moim ciałem wiecie ze mam za małego czy cos,lecz jak juz sie zdobyłem na odwage i zdjołem kapielówki to po jakims czasie z orientowałem sie ze nikt mi nie patrzy co ja mam miedzy nogami czy na tyłek.A tam chodziły ładne dziewczyny,starsze małzenstwa jak i dzieci i nikt sie nieczego nie wstydził i nie robił zadnego wiekszego zamieszania jak to bywa w Polsce.Chciałem jeszcze dodac ze kiedys czytajac gazete zauwarzyłem artykół jak to 14letni chłopak omało sie nie utopił,poniewaz skoczył do wody i mu szorty spadły ,był nagii wstydził sie i próbował nurkowac za tymi szortami.Nie dał rady i zaczoł sie topic,wiec raczej trzeba sie troszke od normy polskiej odbic i nie wstydzic sie własnego ciała.Pozdrawiam

                Skomentuj

                • gucio5tys
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1075

                  #23
                  artykUł
                  Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                  "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                  Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                  Skomentuj

                  • CrowdShaker
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 3

                    #24
                    dzieki wiem ze popełniam duzo błedów,jestem jak to nie którzy mówia debilem lecz to choroba dyslekcja

                    Skomentuj

                    • Falcon
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2005
                      • 369

                      #25
                      w szkole prysznicow nie bylo ale w klubie czy na basenie sie nie krepuje czasem ktos dziwnie patrzy ale zawsze sobie mysle a moze kompleksy leczy albo cus?? to niech mu bedzei
                      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                      Skomentuj

                      • Gems
                        Ocieracz
                        • Jan 2006
                        • 146

                        #26
                        U mnie dziewczyny kąpią się nago, ale żadna nie patrzy na drugą...przynajmniej stara się, ale jak ja jeżdżę na obozy sportowe to normalka, że w tych wilekich łazienkach chodzi kilka dziewczyn nago i nie ma w tym nic dziwnego... Każda ma to samo:] CZęsto widzialam tez takie akcje, że dziewczyny rozmawiająć goliły sobie cipki i nie było to niczym dziwnym...ale to już na obozach nie w szkole..
                        Nie szukaj kogoś z kim możesz być..lecz kogoś...bez kogo nie możesz żyć!

                        Skomentuj

                        • foksia
                          Ocieracz
                          • Jul 2006
                          • 94

                          #27
                          Koleżanki Gems to normalne kobiety bez kompleksów, chociaż z tym goleniem cipek... no ja bym się nie odważyła chyba cyckami moge świecić ale golenie tylko prywatnie

                          Skomentuj

                          • szalonyjarek
                            Świętoszek
                            • Jul 2006
                            • 43

                            #28
                            Ale jest coś w naszym społeczeństwie -jakiś hamulec -moja dziewczyna jak chodzi z koleżanką na basen i potem się kąpią i np mydlą sobie plecy to inne dziewczyny patrzą na nie jakby jakąś zbrodnie popełniały...

                            Skomentuj

                            • Warszawiak
                              Świętoszek
                              • Sep 2006
                              • 15

                              #29
                              Wydaje mi się, że w tej sprawie jest gorzej niż było jeszcze kilkanaście lat temu. Przynajmniej w kwestii basenów. Piętnaście lat temu, kiedy chodziłem do podstawówki i nie było jeszcze tych nowych aquaparków było standardem, że pod prysznicem wszyscy byli nago i nikogo to nie dziwiło. Tyle tylko, że wszyscy stali przodem do ściany. W przebieralni też wszyscy byli nago i nikogo to nie dziwiło. Taki po prostu był standard.
                              W szkole nikt z chłopaków nie brał prysznica, ale chyba raczej chodziło o to, że ten przybytek budził obrzydzenie swoim stanem. Natomiast kilka dziewczyn obmywało się nago przy umywalkach. Nie pytajcie skąd to wiem

                              Skomentuj

                              • Misiek 16
                                Świętoszek
                                • Dec 2006
                                • 26

                                #30
                                u mnie w klasie wszyscy bierzemy prysznic nago.
                                mi to nie przeszkadza wkoncu każdy z nas ma to samo i nie rozumiem dlaczego ktoś sie przed kimś wstydzi.

                                Skomentuj

                                Working...