Duży biust

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brunecia

    Napisał Astraja
    80D, chcialabym pomniejszyc i by byly idealnie sterczace. Jesli dodac do tego brak bolu plecow i przeklenstw podczas kupowania ciuchow to byloby idealnie.
    Duze cyce to zlo.
    Podpisuję się pod tym obiema rękami i obydowoma cyckami! Duże cycki, fajnie popatrzeć i pomacać, ale wystarczy pójść pobiegać w zwykłym staniku, to trzeba nosić osłonke na zęby jak bokserzy, bo idzie sobie żeby powybijać

    Skomentuj

    • men_anonim
      Erotoman
      • Oct 2014
      • 426

      Faceci jakoś na duże piersi nie narzekają

      Skomentuj

      • Goedendag
        Banned
        • Feb 2015
        • 178

        Ja tam jestem zwolennikiem średnich i małych piersi. Wielkie cycory jakoś mnie nie kręcą tak samo jak wenezuelskie dupska.

        Skomentuj

        • paraSzczecin
          Ocieracz
          • Feb 2015
          • 145

          Napisał Goedendag
          Ja tam jestem zwolennikiem średnich i małych piersi. Wielkie cycory jakoś mnie nie kręcą tak samo jak wenezuelskie dupska.
          Ta jasne... ale jak widzisz dekolt DD to się gapisz jak dziecko w zabawkowym. Słyszałem już to wiele razy i potem widziałem ile w tym prawdy...

          Skomentuj

          • Goedendag
            Banned
            • Feb 2015
            • 178

            no tak przecież znamy się od 100 lat. To, że ty się ślinisz na duże cycki, to nie znaczy, że kazdy musi robić to samo.

            Skomentuj

            • brunecia

              Znajomy się zachwycał jaki wielki cyc, potem oboje smialismy się, że mogłabym wykarmić całą jego miejscowość

              Skomentuj

              Working...