Przy drugiej osobie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Deicide
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2012
    • 232

    Przy drugiej osobie

    Podnieca Was masturbowanie się w obecności partnerki / partnera? Lubicie, kiedy ktoś robi to, a Wy patrzycie?
    Last edited by Deicide; 11-03-14, 22:29.
  • paul_78
    Erotoman
    • Jul 2007
    • 470

    #2
    Bardzo lubię
    Non serviam

    Skomentuj

    • nimfafetish
      Świętoszek
      • Mar 2014
      • 9

      #3
      To nasz stały punkt przy każdej zabawie. Bawienie się przy sobie jest za****ste. uwielbiam patrzeć jak Misiek bawi się swoją pałką i pieści mnie albo kiedy się całujemy. Onanizowanie się przy partnerze czy przy partnerach jest naprawdę podniecające. Lubię się onanizować robiąc loda. To wzmacnia moje podniecenie i mojego partnera.
      Mam fetysz, nie umiem czytać regulaminu.

      Skomentuj

      • _acdc_
        Świętoszek
        • Sep 2014
        • 45

        #4
        Też uwielbiam patrzeć i być oglądanym. Jara mnie to strasznie

        Skomentuj

        • Wuefista
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2014
          • 316

          #5
          Napisał _acdc_
          Też uwielbiam patrzeć i być oglądanym. Jara mnie to strasznie
          Podpis obiema rękoma

          Skomentuj

          • przyjaciel40
            Perwers
            • Jul 2010
            • 1116

            #6
            Bardzo lubię obserwować jak kobieta się zaspakaja i naprawdę jest podniecona i robi się mokra. Mógłbym tak patrzeć w nieskończoność. a szczgólnie podnieca mnie filmowanie samej cipki w dużym zbliżeniu, wiele kobiet też chce mieć kopię filmiku z takiego spotkania. szczególnie , że nie ujawniam na nim twarzy i Pani ma gwaracje, że nawet gdyby ( co się nie zdarza z mojej strony ) ktoś to zobaczył to nie pozna tej osoby.
            Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

            Skomentuj

            • JohnSnow
              Świętoszek
              • Feb 2014
              • 29

              #7
              Jedna z moich ulubionych fantazji. Niestety moja pani rzadko daje się namówić na taki pokaz.

              Skomentuj

              • Excliusive_men
                Świętoszek
                • Feb 2014
                • 17

                #8
                To jedna z moich fantazji zeby jakas nieznajoma patrzyla jak jade i krzycze

                Skomentuj

                • Baggins
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2013
                  • 272

                  #9
                  Lubię. Praktykujemy dosyć często. Czasami jako gra wstępna, czasami jako danie główne.
                  Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                  Skomentuj

                  • Baggins
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2013
                    • 272

                    #10
                    Po co? Bo to uczta dla oczu... Podsycająca uczucie pożądania, wprowadzająca świeżość w łóżku. Wspólna masturbacja nie zastąpi stosunku. Wprowadzi za to coś nowego, nowe doznania.
                    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                    Skomentuj

                    • _acdc_
                      Świętoszek
                      • Sep 2014
                      • 45

                      #11
                      Napisał Nagietka
                      Niemniej jednak widok faceta robiącego to jest bardzo zacny, to trzeba przyznać.
                      Chyba jesteś jedną z niewielu kobiet, które mają takie zdanie

                      Skomentuj

                      • <<plebloo>>
                        Świętoszek
                        • Aug 2014
                        • 36

                        #12
                        Dla mnie to najlepsza rzecz zabawa solo naprzeciw siebie,lubię polizać czasami stopy partnerki i takie tam duperele

                        Skomentuj

                        • zazdrośnica
                          Świętoszek
                          • Aug 2014
                          • 8

                          #13
                          Tak, podnieca mnie robienie partnerowi takich pokazów. Lubię także, gdy on się masturbuje przy mnie.

                          Skomentuj

                          • men_anonim
                            Erotoman
                            • Oct 2014
                            • 426

                            #14
                            Witam,
                            niestety moja partnerka życiowa tego nie lubi, ale za to przez jakiś czas spotykałem się z kobietą która to uwielbiała, tzn. podwójna masturbacja, ja zabawiałem się z sobą, a ona z sobą i nawzajem się patrzyliśmy, było mega. Niestety koleżanka wyjechała i klops...

                            Skomentuj

                            • xxxktosia
                              Świętoszek
                              • Oct 2014
                              • 8

                              #15
                              Uwielbiam patrzeć i być oglądana ale powiem Wam że mnie bardziej by kręciło jak bym podglądała masturbującego się mężusia wtedy bym zobaczyła jak on to robi w samotności bo wydaje mi się ze wygląda to zupełnie inaczej niż jak ja na niego patrze Mam racje panowie ?

                              Skomentuj

                              Working...