W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przyłapani na masturbacji?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • troll98
    Ocieracz
    • Apr 2015
    • 101

    Mi się jak na razie udaje i jeszcze nikt nie widział ale raz było blisko jak nie było nikogo w domu i pomyślałem że pochodzę sobie nago ale siostra przyszła wcześniej ze szkoły i prawie zobaczyła, na szczęście zdążyłem się szybko ubrać

    Skomentuj

    • bjslover
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2015
      • 202

      Ja to lubie jak ktos patrzy. Podgladnie. W lecie duzo jwzdze na rowerze jakies laski rzeki. Czasem odpoczne i zaczne sie bawic i czesto ktos zobaczy. Czasem udaje zw nie widzi czaswm ucieka a czasem podchodza i patrza. Podnieca to. Ostatnio kobieta walila mi kutasa ja oparty o pien. Paru biwgaczy przebieglo ale nic. Pozniej parka takich okolo piedziesiatki. Przystaneli. Podeszli a ona nie przestawala. Zapytali czy on moze mi skonczyc. Nie oponowalem. Zreszta bylem blisko. Milo bylo. A jak dziekowali hihihihiji

      Skomentuj

      • skarpety
        Świętoszek
        • Oct 2015
        • 3

        Jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktoś mnie przyłapał choć raz było naprawdę blisko

        Skomentuj

        • Lina
          Ocieracz
          • Aug 2019
          • 146

          Mnie przyłapała siostra, gdy pewnego, pięknego poranka postanowiła wpaść do mojego pokoju, aby się o coś zapytać. Co było tak ważne, że przybiegła z samego rana do mojego pokoju? Nie pamiętam, ale na szczęście udało mi się zachować zimną krew + byłam przykryta kołdrą, więc chyba niczego się nie domyśliła
          Zresztą ja ją później też przyłapałam, więc można powiedzieć, że jest u nas w tej kwestii remis Tylko z tą różnicą, że gdy ja to zrobiłam, ona była tak zajęta sobą, że nawet tego nie zauważyła

          Skomentuj

          • Lina
            Ocieracz
            • Aug 2019
            • 146

            Strasznie dawno to było. Myślę, że miałam coś koło 14 lat (a siostra 12), gdy mnie przyłapała.

            Skomentuj

            • Dawid_zboczek
              Świętoszek
              • Apr 2019
              • 9

              Mnie przyłapano wiele razy, ale na szczęście zawsze jakaś obca i przypadkowa osoba... Na wczasach zdarzało się że nawet parę razy dziennie zostawalem przyłapany na plaży z pałka w dłoni...

              Skomentuj

              • Scaramanga
                Perwers
                • Dec 2010
                • 852

                Epicko milordzie :O

                Skomentuj

                • Justyna19
                  Świętoszek
                  • Jan 2020
                  • 14

                  Mnie przyłapał brat... ja 18 lat, on 16
                  Zaczął się tylko śmiać, po chwili odwrócił się i wyszedł...

                  Skomentuj

                  • Marek1977
                    Świętoszek
                    • Mar 2020
                    • 1

                    Mnie przyłapała sąsiadka mamy. Bawiłem się sam w domu. Nie było jeszcze wtedy komputerów więc jechałem na ręcznym mając zamknięte oczy. Sąsiadka wpadła pożyczyć cukier a kiedyś to drzwi się nie zamykało. Akurat dochodziłem. Speszyłem się strasznie. Powiedziała że mam dokończyć bo powie mamie. Kazała mi później przychodzić do siebie z jakiś rok i bawić się na jej oczach. Strasznie mnie to krępowało i podniecało. Miałem 14 lat.

                    Skomentuj

                    • Marcioszka
                      Banned
                      • Mar 2020
                      • 6

                      Zdarzyło się raz, może dwa.

                      Skomentuj

                      • zanzi
                        Świntuszek
                        • Mar 2007
                        • 57

                        Na studiach była taka akcja...dosłownie w momencie kiedy kończyłem (trochę na biurko trochę pod) kolega jak burza wpadł do mieszkania a potem do naszego pokoju Ledwie starłem koszulką to co poleciało i usiadłem kurcząc się w sobie i przykrywając przyrodzenie Do tej pory nie wiem czy się gapnął co i jak ale mam wrażenie że tak, po prostu taktownie nie zareagował potem jakoś tak boczkiem trzymając niedopięte spodnie udałem się do łazienki dzisiaj to raczej wesołe wspomnienia ale wtedy mało zawału nie dostałem
                        "A potem mój Fidelek zaprowadzi porządek w Twojej niegrzecznej Havance..."

                        Skomentuj

                        • Zwyczajnie
                          Erotoman
                          • Jun 2009
                          • 412

                          Raczej się nie zdarzyło, a może po prostu o tym nie wiem.. :-)
                          Forever young.

                          Złe języki obgadują,
                          dobre dają orgazmy.

                          Skomentuj

                          • Szaman322
                            Świętoszek
                            • Jun 2020
                            • 3

                            mi weszła kiedyś mama do łazienki jak leżałem w wannie i sie 'relaksowałem'. Zapomniałem wtedy zamknąć dzwii. Weszła ja już miałem dochodzić tylko usłyszałem przepraszam i wyszła. Później już z tego były nici. Wyszedłem a mama do mnie już skonczyłeś sie myć? tak szybko? Ja się uśmiechłem i poszedłem do pokoju. Później ani ja ani mama nie wracalismy do tematu.

                            Skomentuj

                            • Novaja
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2017
                              • 233

                              Można powiedzieć, że zostałam przyłapana ostatnio
                              Mój skończył pracę wcześniej, a ją byłam na tyle zajęta sobą ze słuchawkami na uszach, że nie spostrzegłam jego obecności. Lekkim szokiem było, gdy nagle dołączył, ale było fantastycznie - mogłoby zdarzać się częściej
                              Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                              Skomentuj

                              • Edyta81
                                Świętoszek
                                • Aug 2019
                                • 41

                                Mnie koleżanka na kolonii. Mialam jakieś 14 lat

                                Skomentuj

                                Working...