Błędy popełniane przez kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ekstaza
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 34

    #31
    Napisał Molot
    Składanie obietnic bez pokrycia, typu "będziemy się kochać co noc na wyjeździe". A tam ściany cienkie, znajomi by słyszeli... Jeszcze żeby nie była wcześniej w tym samym miejscu i nie wiedziała jak słychać i jakie ściany, to może i bym zrozumiał.

    Innymi słowy, drogie panie - lepiej się nie zgadzać / nie obiecywać, niż potem zmieniać zdanie. A jeśli już tak robicie, to się nie dziwcie, że potem się facetowi nie chce.
    pełna zgoda z Molotem; obiecywanie wpaniałych doznań wieczorem, a kiedy przybywa pięknośc, jest zmęczona, w innym flow etc - nie ma sensu. Może niektórym facetom za jedno, oczekuja lub nie - ja czekam na to, co umówilismy, szykuję nastrój... a tu kicha. lepeij nic nie obiecywać i iśc na spontan!!!

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #32
      No w ziazku z tematem, dorzucam linka znalzenionego na diggu:
      Friendly and helpful customer support that goes above and beyond. We help you get the perfect domain name.

      A tam 9 bledow.
      1. Jestescie cicho
      2. Zapominacie o jaderkach
      3. Nie inicjujecie
      4. Jestescie zbvt niesmiale (niepewne)
      5. Nie myjecie sie przed seksem
      6. Udajecie orgazm
      7. Nie chcecie sprobwac czegos nowego
      8. Nie golicie sie
      9. Nie zwracacie uwagi na jego reakcje

      Nawet zgadza sieztym co wymienionwe w temacie. Ale z cala lista sie zgodzic nie moge...
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Rick Blaine
        Świntuszek
        • Jul 2006
        • 43

        #33
        Napisał Enea
        Bledy ktore popelnialam w lozku (wedlug mojego eks):
        +zbytnia aktywnosc
        objawy:
        -chcialam sie kochac w pozycji na jezdzca
        -podczas pierwszych dni okresu kiedy nie mialam ochoty na pelna penetracje zaspokajalam go oralnie lub piescilam go na rozne sposoby( wedlug niego albo seks albo nic, nie uznawal jednostronnych pieszczot ktore to mimo iz bylam strona wykonujaca czynnosc sprawialy mi olbzymia przyjemnosc)
        -chcialam kochac sie zbyt czesto (conajmniej 4 razy w tyg co wedlug niego byloby zbyt wiele)
        -lubie seks spontaniczny w ciekawych miejscach (welug mojego eks lozko we wlasnej sypialni, podloga, kanapa i pod prysznicem to i tak za duzo)
        -"kochanie za duzo chcialabys eksperymentowac" slyszalam czesto
        +zbytnia biernosc
        objawy


        -kiedy juz zgodzilam sie byc strona bierna w lozku podobno bylam zbyt bierna
        EFEKT:
        Nauczylam sie nie popelniac tych samych bledow z tym samym facetem, zmienilam partnera i moj "nowszy model" uwaza moje bledy za zalety ktorych powinnam bronic jak skarbu narodowego.

        Bym stwierdził że to ukryty marketing jakiś...

        ale tak czasem bywa niestety... zwierzenia koleżanki, nota bene seksownej nieziemsko mnie w tym niedawno utwierdziły. Ona sie mnie pyta co jeszcze ma zrobić żeby chłopaka rozruszać, bielizna zabawki błagania, łzy etc. Nic to nie dało.


        Wracając do tematu.

        1. Obiecywanie namiętnego wieczoru zaraz po powrocie do domu, a potem miśku zmęczona jestem albo miśku ale obiecuję, że rano...

        2. W mojej ex denerwowało mnie to jaka była samolubna i leniwa w łóżku, jak wskoczyła na jeźdźca to powinienem jej laurkę z podziękowaniem słać następnego dnia, w podzięce niebywałej inicjatywy, szaleństw i seksualnych uciech jakich to doświadczyłem dnia poprzedniego!!

        3. Ogólne przerysowywanie przez kobiety.

        Głupi problem, kłopot, sprzeczka przerysowywane są przez Was moje drogie do rangi kataklizmów, z drugiej jednak strony wasze skromne i niewielkie poświęcenia przerysowywane są do rozmiarów życiowych wyrzeczeń.

        to be continued...
        BLOG

        Skomentuj

        • buhert
          Świętoszek
          • Feb 2007
          • 19

          #34
          Brak chęci to ich pewnie najwieksza wada

          i nie zawsze na wiele pozwalają

          Skomentuj

          • neutral_nick
            Świętoszek
            • May 2007
            • 12

            #35
            mnie najbardziej denerwuje jak dziewczyna mi robi loda i go gryzie!! Kur..... JAK MOZNA GO GRYŹĆ???

            Skomentuj

            • evika
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1083

              #36
              no, mozna własnie.

              Skomentuj

              • Szlajfka
                Perwers
                • Oct 2005
                • 1057

                #37
                Napisał neutral_nick
                mnie najbardziej denerwuje jak dziewczyna mi robi loda i go gryzie!! Kur..... JAK MOZNA GO GRYŹĆ???
                Następnym razem ugryź ją w łechtaczkę
                Nadzieja umiera ostatnia....

                Skomentuj

                • malinkaa7
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 242

                  #38
                  Tak czytam te wasze posty i jestem zdziwiona, że aż tyle dziewczyn jest zupełnie biernych w łóżku. Ze mną jest wprost przeciwnie. Mój chłopak nigdy nie musi prosić o pieszczoty czy kochańsko bo niemalże zawsze mam na niego ochotę. Zapewne wiele błędów też robie ale kłodą w łóżku to ja napewno nie jestem Skoro kobieta jest tak leniwa i całkowicie bierna to musi istnieć jakaś tego pcrzyczyna czy jakis problem, no chyab że to tak z natury już ma :/ uważam że igraszki powinny być obustronne w udanym związku, bo bądźmy szczerzy udane życie erotyczne ma mimo wszystko baaardzo duże znaczenie To spróbójcie chłopcy może porozmawiac z waszymi Paniami o tym co wam doskwiera, co byscie pragnęli o czym marzycie i co chcielibyście zmienić, oczywiście delikatnie i spokojnie zeby nie poczuły się urażone
                  Last edited by malinkaa7; 25-05-07, 17:05.

                  Skomentuj

                  • fouille
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 55

                    #39
                    a nikomu nie przyszło do głowy, że kobieta jest bierna wtedy, kiedy nie jest jeszcze dostatecznie rozgrzana? Ja też tak mam... ale po jakichś 15 minutach gry wstępnej zaczynam ostro działać
                    "Porządek jest przyjemnością rozsądku, nieład zaś rozkoszą fantazji" Paul Claudel

                    Skomentuj

                    • malinkaa7
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2006
                      • 242

                      #40
                      no pewnie gra wstępna jest bardzo ważna, dla mnie również Ale nie rozumiem dlaczego większość kobiet zawsze czeka na pierwszy ruch faceta i są bierne do czasu gdy się ich nie rozgrzeje. Ja mam inne podejście dlatego może trudno mi to zrozumieć bo ja sama często wychodzę z inicjatywą kochańska, pieszczot i nie czekam biernie Obie strony powinny wykazywać chęci i działać a nie tylko jedna

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #41
                        malinkaa7 - brawo, zgadzam sie w 100% z twoim ostatnim postem Ps. Swietnie okreslenie "kochansko"

                        neutral_nick - ale brectałem z tego postu Jak facet prawdziwy, prosto z mostu: "Jak go k...a można gryźć"
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • C.O.Para
                          Ocieracz
                          • Nov 2006
                          • 154

                          #42
                          Napisał neutral_nick
                          mnie najbardziej denerwuje jak dziewczyna mi robi loda i go gryzie!! Kur..... JAK MOZNA GO GRYŹĆ???

                          heheheh, to chyba moj polowek jest nietypowy, sam prosi o lekkie gryzienie
                          Panowie i nie generalizujcie, ze panie sie nie gola!!!!! Moze i sa wyjatki!!Czy nie myja!!! jej, to skad bierzecie takie panny???
                          Osobiscie jetem slicznie ladnie wydepilowana, pachnaca(a od czego sa bidety???)
                          A co do biernosci, czasem lubie byc" Kloda" i prosze robic ze mna co chcecie A czasem to ja jestem dyktatorem i nieznosze wowczas sprzeciwu.

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #43
                            Z tym gryzieniem to od umiejetnosci zalezy
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • C.O.Para
                              Ocieracz
                              • Nov 2006
                              • 154

                              #44
                              Napisał Bender
                              Z tym gryzieniem to od umiejetnosci zalezy
                              Do licha panowie, no to jak gryzc czy nie gryzc-oto jest pytanie
                              Moj pan i jak widze Bender sa na tak

                              Skomentuj

                              • tymbark9
                                Ocieracz
                                • May 2007
                                • 128

                                #45
                                1. Nie obiecujcie,nie odkladajcie na potem bo facetowi glupio jest mowic ze kazda wymowka typu zmeczenie jest dobra...
                                2. Tak jak Molot powiedzial..kiedy facet mowi czego by chcial i co mu brakuje to wy traktujecie to jak atak..a facet po prostu mysli ze najlepszym sposobem na rozwiazanie problemu/potrzeby jest rozmowa.
                                3. Biernosc,brak inicjatywy czesty..
                                4. Niepewnosc..skrepowanie
                                5. Zapominacie o jajeczkach niekiedy
                                6. Nie chcecie probowac czegos nowego czego nie bylo..
                                7. Schematycznosc..

                                Moze to wygladac jak sklejka poprzednich postow..ale coz pisze co mysle . Ale pamietajcie tez o jednym..to ze robicie te bledy nie znaczy ze seks z wami nie jest wspanialy tylko po prostu moglby byc ciut lepszy.
                                "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
                                że spełnią się wszystkie pragnienia....."

                                Skomentuj

                                Working...