Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Luki$
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 16

    Wiek: 14 wiosen

    Mozna sie chyba domyslic, dlaczego jeszcze przez to nie przeszedlem, prawda? ; )
    Jeszcze nie te lata ...

    Skomentuj

    • świrus
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 15

      miałem się tutaj nie udzielać, ale skoro jest fajnie to od czasu do czasu będziecie znosić męczarnie jakimi są czytanie moich postów i ich zrozumienie


      cóż - 17 lat... w związku jak do tej pory z jedną kobietką ... pół roku + pół roku przerwy (głupi byłem), ale to coś poważniejszego... bo znowu jesteśmy razem także od pół roku...
      czemu jestem jeszcze prawiczkiem (a Ona Dziewicą)? cóż... uznaliśmy, że seksu nie będziemy uprawiać przynajmniej do matury (wątpię, żeby nam się to udało... aczkolwiek dobrze nam idzie

      Skomentuj

      • lukasszz
        Świętoszek
        • Feb 2007
        • 1

        Napisał kozakkrk
        witam was, niedawno skonczylem 18 lat i wstyd sie przyznac ale jestem prawiczkiem, nie mam klopotu z dziewczynami, normalnie z nimi rozmawiam , przytulam sie caluje nawet z przyjaciolkami, umawiam sie na randki ale jakos nigdy nie miale okazji kochac sie z dziewczyna, czy jestem jakis nie tego? czy jakas pani mi pomoze?
        Dlaczego wstyd sie do tego przyznac ?
        ja w tym roku koncze 18cie lat, i rowniez niewspolzylem jak do tej pory z Kobieta... Nieznaczy to rowniez ze jestes jakis nie ten tego... Sporo osob w tym wieku ma takie problemy ( o ile mozna to nazwac problemem ) Czesc ma porpstu pecha, inni niewzbudzaja zainteresowania plci przeciwnej, a jeszcze inni tak jak ja chca z tym poczekac na odpowiednia Partnerke(ra) wiec nieprzejmuj sie, glowa do gory... Napewno sie doczekasz...

        Skomentuj

        • kubaq
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 15

          Wiek: 20 lat

          Jestem prawiczkiem i jakoś mi to nie przeszkadza, ostatnio poznałem dziewczyne, ale poprosiłem żebyśmy jeszcze zaczekali, poprostu nie jestem gotowy i się tego nie wstydze !

          Skomentuj

          • marko@@@
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 20

            wiek 21 lat

            Jestem prawiczkiem chce poderwać jakąś dziewczynę ale zawsze coś mi przeszkadza.
            Poza tym trochę jestem sztywny nie umiem sie rozluźnić na imprezie i tańczyć.

            Skomentuj

            • FireExit
              Świntuszek
              • Apr 2007
              • 59

              ja 17 lat i mimo ze w wieku 16 lat moglem... ale.... to nie byla ta dziewczyna sie okazalo... a teraz jakos nie wiem.. mysle ze nie bzykne pierwszej lepszej.. chce z ta ktora pokocham
              dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

              Skomentuj

              • nibler
                Świętoszek
                • May 2007
                • 14

                To ja chyba w tym temacie będę najstarszy 25 lat - zero kontaktów fizycznych czy też emocjonalnych. Powód? Cóż długo o tym można by pisać ... W każdym bądź razie już przyzwyczaiłem się do tego że jestem sam i coś czuję że już i resztę życia będę sam.

                Skomentuj

                • Pitekk
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 13

                  ja mam 18 lat za niedlugo koncze 19...powod niesmialosc...powiem tak chodze na imprezy lubie towarzysto ale jakos nie mam szczescia <mam duza nadzije ze nastapi to w najblizszym czasie> narazie szukam miąska do zjedzenia

                  Skomentuj

                  • Nero12
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 19

                    16 latek mam, to ze jestem prawiczkiem to nic strasznego ale wstyd mowic ze nie mialem do tego czasu zadnej dziewczyny (całowania itp.), roznica jest taka ze rok temu to mnie dolowalo a teraz staram sie wykonac zartobliwy zaklad (gdy sie zakladalem to nie mialem zadnej nadziei ale trafilem na odpowiednia osobe w odpowiednim czasie) sprzed paru miesiecy ze do konca gimnazjum bede mial dziewczyne Zostalo mi 1.5 miecha i ogolnie idzie wszystko w miare dobrze ;p uda sie ;D

                    Skomentuj

                    • Reflux
                      Świętoszek
                      • Apr 2007
                      • 23

                      Hmm może akurat ja nie powinienem sie wypowiadać bo straciłem dziewictwo ale nie wiele pamiętam bo oboje byliśmy pod wpyłwem %. Ale powiem wa m jedno ja nikogo nie szukam i szukać nie będę bo czegoś takiego co nazywacie "miłością" nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem. A co do potrzeby miłości to ja jej już nie czuje i tyle. Wiem że i tak mnie ani mojego wyboru nie zrozumiecie ale ja chce was zapytać: Po co to wszystko??? Po co chcecie być z kimś ???
                      "Boy oh boy, the price of freedom is steep."

                      Skomentuj

                      • nibler
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 14

                        Panowie prawiczkowie nie dajmy się im ogłupić ! Oświecenia można doznać również poza pochwą kobiety !

                        Skomentuj

                        • Jonathan
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 1

                          28 lat
                          Powod: Nigdy nie miałem dziewczyny, niesmiałośc itp rzeczy.
                          Troche mi to przeszkadza, ale tylko troche.

                          Skomentuj

                          • yyaarroo
                            Świętoszek
                            • Apr 2007
                            • 7

                            lat 19, powód nigdy nie miałem dziewczyny i chyba niesmiałość. ale mam nadziej ze sie to zmieni mam zamiar przeniesc sie ze stancji do akademika
                            smack my bitch up

                            Skomentuj

                            • patyk
                              Ocieracz
                              • Mar 2006
                              • 172

                              he w akademiku to się bardzo czesto zmienia.
                              no i jeszcze takie cos, że "60% mężczyzn przezylo inicjację seksualna pod prysznicem. reszta nie była w wojsku"

                              wiecie co? lepiej byc prawiczkiem niż być z kobietą i potem miec celibat. przynajmniej nei wiadomo co się traci
                              Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                              Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                              Skomentuj

                              • nibler
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 14

                                jak się jest życiowym nieudacznikiem to i akademik nie pomoże, ja mieszkałem w akademiku 3 lata studiowałem na kierunku gdzie były praktycznie tylko kobiety i nic

                                Skomentuj

                                Working...