Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 222222
    Świntuszek
    • Sep 2012
    • 77

    Napisał Robert8891
    To i ja się wpiszę
    Nie wiem, jakoś nie czuję presji żeby ruchać co popadnie. Nie chcę żeby seks był pustą czynnością, od tego jest masturbacja, żeby zmniejszyć napięcie. Jednak wolę, żeby kobieta nie była dla mnie tylko wilgotnym otworem włóż-wyjmij-powtórz. Wiem, że to naiwne podejście i dzisiaj już niemodne, ale co poradzić
    ehhh...gdzie się chowają tacy faceci jak ty hmmm? i dlaczego nie w moim mieście

    Skomentuj

    • 495f50
      Perwers
      • May 2011
      • 1117

      No, teraz to wyglądało jakby Robert tu był jedyny z takim podejściem

      Skomentuj

      • razor25
        Ocieracz
        • Oct 2012
        • 171

        Przyłączam się do protestu IP
        Idealną frekwencję w życia szkole mieć

        Skomentuj

        • elKoj69
          Perwers
          • Sep 2012
          • 1195

          No to pewnie reszta to napaleńcy- nieudaczniki
          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

          Skomentuj

          • 222222
            Świntuszek
            • Sep 2012
            • 77

            nie no sorki chłopaki to nie miało tak zabrzmieć

            Skomentuj

            • Robert8891

              Napisał 222222
              ehhh...gdzie się chowają tacy faceci jak ty hmmm? i dlaczego nie w moim mieście
              Widać dobrze się chowają skurczybyki Ale to chyba znowu nie jest takie niespotykane. Na pewno wielu facetów ma takie podejście. Pytanie raczej brzmi: gdzie się chowają 25 letnie dziewice?!

              Skomentuj

              • 6balbinka9
                Banned
                • Aug 2009
                • 12

                Napisał 222222
                nie no sorki chłopaki to nie miało tak zabrzmieć
                Miało być że jesteś zainteresowana, zgadza się?
                Jeśli z Dolnego Ś to wal na priva

                Skomentuj

                • 222222
                  Świntuszek
                  • Sep 2012
                  • 77

                  a czemu akurat 25 letnie?

                  Skomentuj

                  • elKoj69
                    Perwers
                    • Sep 2012
                    • 1195

                    I platynowa karta daje darmowy wstęp do wszystkich agencji?
                    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                    Skomentuj

                    • 495f50
                      Perwers
                      • May 2011
                      • 1117

                      Ta, chyba do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

                      Skomentuj

                      • Robert8891

                        Napisał Nagietka
                        tytuł honorowego członka i jest jeszcze legenda która głosi, że zostaje się czarodziejem
                        Chyba czerstwości członka, po której można co najwyżej zostać politykiem Ale z tą kartą to prawda. Czasy się zmieniają, teraz pasy cnoty są elektroniczne, no i jakoś trzeba je otworzyć. Przejeżdżasz kartą i nagle w tle rozbrzmiewa podniosła muzyka, zwierzęta w zoo wariują, gwiezdny pył pokrywa wszystko wokół, a fala uderzeniowa powstała z pęknięcia błony utwardzonej przez te wszystkie lata zmiata otoczenie. Jak widać, bez karty dziewictwo ani rusz

                        Skomentuj

                        • Anonim23
                          Świętoszek
                          • May 2012
                          • 40

                          Ja też się wpisze,
                          wiek: 19
                          powód: nieśmiałość, moja uroda (taka sobie) oraz brak nowych osób w moim życiu.
                          "I've been trying to do it right..."

                          Skomentuj

                          • mily_i_napalony
                            Świętoszek
                            • Apr 2012
                            • 8

                            Witam wszystkich.

                            25 lat i nadal jest prawiczkiem. Nie spotkałem na swojej drodze kobiety z która byłbym w poważnej relacji a przygodne traktowanie seksu nigdy mnie nie kręciło. Czas leci szybko i nie wiadomo kiedy nastukało mi 25 lal. Nie wiem co będzie za rok czy 2. Może jak nie znajde odpowiedniej partnerki zmienie swoje nastawianie do mniej zobowiązującego seksu a może nie. Czas pokaże.

                            Skomentuj

                            • Młody16
                              Świętoszek
                              • May 2007
                              • 11

                              Jakieś dwa lata temu odbyłem tutaj krótką, choć dość interesującą dyskusję na temat oczekiwania na tą, z którą będę pewny jeśli chodzi o pierwszy raz i jak chciałbym, aby ten pierwszy raz był czymś wyjątkowym. Kilka dni temu przestałem należeć do klubu. Swój pierwszy raz miałem w wieku 21 lat. Sam dość szybko skończyłem niestety (stres), ale popracujemy z dziewczyną nad tym Panowie, wierzcie mi warto czekać, bo jest na co i kiedy ten pierwszy raz nadejdzie, będziecie się cieszyć, że poczekaliście i zrobiliście to z kimś, na kim wam zależy.

                              Skomentuj

                              • rokoko91
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2009
                                • 356

                                Witam ponownie, po około 2,5 miesiąca przerwy w odwiedzaniu forum.
                                Cieszy mnie, że klub trochę się rozrósł. A ja, cóż, jak do niego należałem, tak nadal należę, choć teraz muszę przyznać, że wskaźnik wieku wzrósł do 22.
                                Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                                Skomentuj

                                Working...