W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Propozycja seksu bez zobowiązań

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Unendlichkeitt
    Świętoszek
    • May 2010
    • 35

    Propozycja seksu bez zobowiązań

    właśnie ten problem skłonił mnie aby się tu zarejestrować
    a więc
    ja i kolega mamy po 20 lat (on skończone ja nie) obydwoje jesteśmy bez doświadczeń seksualnych. I padła od ni9ego propozycja seksu bez zobowiązań, ja bym się nawet zgodziła, ale trochę się boję, a mianowicie:
    1) on powiedział, że to byłoby dla mnie i mi by było dobrze (w takim razie po co mu to? powiedział jeszcze, że chciałby językiem, ja bym wolała penisem)
    2) nie wiem czy on jest na to psychicznie gotowy (w/w)
    3) poza tym on jest strasznie szybki i się spina, przykład, zaczął mnie całować z prędkością światła, od razu wsadził mi język, ja bym nawet odwzajemniła, ale nie mogłam się połapać to wszystko było za szybko.

    ehh... co o tym wszystkim myślicie?

    bo chciałabym ale ani ja ani on nie mamy doświadczenia i nie ma kto, że tak to ujmę poprowadzić
  • malinka:)
    Świętoszek
    • May 2010
    • 25

    #2
    Powinnaś to dobrze przemyśleć. Zastanów się czy na pewno chcesz ten swój pierwszy raz zrobić z kimś , którego sama nie jesteś pewna. I czy na pewno chcesz tak spędzić ten 1 raz Porozmawiaj z nim czy na pewno jest na 100 % gotowy. Powodzenia

    Skomentuj

    • Johanna
      Świętoszek
      • May 2009
      • 37

      #3
      Myślę, że to bardzo zły pomysł, tak zaczynać życie seksulane. Może teraz Ci się wydaje, że skoro Cie pociąga seksualnie, ale nic do niego nie czujesz i on do Ciebie tez nic, to bedzie wszystko fajnie i fajerwerki. Nie będzie z jego strony tego ciepła i czulości, które jest tak potrzebne zawsze, juz nie mowiąc o pierwszym razie.
      Każdy w swoim zyciu robi co chce i co lubi, ale pierwszy raz miej z kimś, kogo dazysz jakimś uczuciem, inaczej może skończyc sie urazem czy obrzydzeniem do mężczyzn.

      Skomentuj

      • gagatka
        Banned
        • Mar 2010
        • 329

        #4
        Uważam, że ten pierwszy raz jest bardzo ważny, a z takim raptusem będzie po pięciu minutach po wszystkim i poczujesz niesmak i rozczarowanie. Osobiście odradzam.
        I przede wszystkim zdaj sobie sprawę z tego, czy naprawdę potrafisz wejść w układ bez zobowiązań. Seks z kimś, kogo się nie kocha, nie sprawiałby mi przyjemności. Przemyśl to. Powodzenia!

        Skomentuj

        • Karookarolina
          Perwers
          • May 2009
          • 1050

          #5
          Nie polecam na pierwszy raz seksu bez zobowiazan, a skoro to tez dla Niego bedzie pierwszy raz, wiec baaardzo prawdopodobne, że bedzie kiepsko. I zgadzam sie tu z Johanna, że mozesz miec pozniej uraz do seksu, lepiej zaczekaj z tym i zrob to z osoba, do ktorej cos czujesz
          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

          Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

          Skomentuj

          • Sundays
            Świętoszek
            • May 2010
            • 41

            #6
            Gdybyscie mieli wczesniesze doswiadczenia w tej sferze, to nie myslac wiele bym Ci brac bzykacza. Jednak w takim ukladzie, to zly pomysl.. wystarczy chocby to ze skoro to dla niego tez nowosc, nie bedzie w stanie skupic na Tobie odpowiednio.

            Skomentuj

            • Unendlichkeitt
              Świętoszek
              • May 2010
              • 35

              #7
              dzięki za Wasze odpowiedz dały mi domyślenia, ale czekam jeszcze na kolejne

              Skomentuj

              • LeaL
                Banned
                • May 2010
                • 5

                #8
                Zgadzam się z przedmówcami! Moim zdanem pierwszy raz musi być z kimś w kim jesteś zakochana, uczucie i wzajemna akceptacja, to moim zdaniem podstawa do udanego sexu. Tylko wtedy pozostaną Ci miłe wspomnienia z pierwszego razu.
                Powinnaś temat jeszcze przemyśleć. Pamiętaj! nie ma się co śpieszyć...

                Skomentuj

                • dozymetr

                  #9
                  ad 1. - chciałby to zrobić językiem? to żart?

                  ad. 3 - co złego w szybkich pocałunkach? ja tam też przy pocałunku od razu z językiem leciałem, tu nie ma co się zastanawiać, tylko oddać się namiętności faceci z reguły są szybcy :-D

                  Uważaj też, bo na tym forum panuje tendencja do mitologizowania pierwszego razu, który miałby dostarczać nie wiadomo jakich mistycznych uniesień (poszperaj, paru o tym pisało). A nie czarujmy się, pierwszy raz jest przede wszystkim po to, by był, może i lepiej przeżyć go z kimś kochanym (choć sam tak nie uważam), natomiast fajerwerków zwykle nie ma - Ciebie może boleć, a on skończy jak w szachach - po 3 ruchach...

                  Skomentuj

                  • rozyczka70
                    Erotoman
                    • Mar 2007
                    • 656

                    #10
                    Popieram Chica - daruj se takiego gościa, bo jesio nabawisz się jakiś "urazów"
                    Lepiej pójdź w ślinę z kimś, na kogo masz ochotę, ale staraj się w tym całym afekcie nie zapomnieć o sobie i swoich zapatrywaniach w tej sprawie...
                    Rozyczka
                    vel
                    Szukający Myśliciel

                    Skomentuj

                    • przemo90
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2006
                      • 223

                      #11
                      bo chciałabym ale ani ja ani on nie mamy doświadczenia i nie ma kto, że tak to ujmę poprowadzić
                      może przewodnika do tego potrzebujesz

                      Dziwnych masz kolegów.

                      A nie zastanawiałaś się nad tym, że kiedy już to byście zrobili, będziesz chciała więcej, w sensie emocjonalnie i uczuciowo z nim? a on powie "miało być bez zobowiązań"

                      Skomentuj

                      • Unendlichkeitt
                        Świętoszek
                        • May 2010
                        • 35

                        #12
                        Napisał przemo90
                        A nie zastanawiałaś się nad tym, że kiedy już to byście zrobili, będziesz chciała więcej, w sensie emocjonalnie i uczuciowo z nim? a on powie "miało być bez zobowiązań"
                        dlaczego? jak bez zobowiązań to bez, masz na myśli to, że kobiety angażują się uczuciowo w takie sprawy?

                        Skomentuj

                        • gagatka
                          Banned
                          • Mar 2010
                          • 329

                          #13
                          Tak! Prędzej, czy pózniej.

                          Skomentuj

                          • Karookarolina
                            Perwers
                            • May 2009
                            • 1050

                            #14
                            Napisał Unendlichkeitt
                            dlaczego? jak bez zobowiązań to bez, masz na myśli to, że kobiety angażują się uczuciowo w takie sprawy?
                            Oczywiście, ze kobiety się angazują. Czułość i dobry seks wzmaga uczucia. Sama skonczylam ze swoim partnerem bez zobowiazan, bo zaczynałam do Niego czuc coś wiecej.

                            Lepiej poczekaj na kogoś, kto Cie kreci, pociąga lub na kogoś w kim się zakochasz, nie warto z pierwszym lepszym tracic cnote
                            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #15
                              W sumie to nie piszesz jakie masz podejście do tego faceta.
                              Lubisz go, podoba ci się, jest w twoim typie, kręci cię?
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              Working...