Pozycja żeby dziewczyna doszła

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • linked
    Świntuszek
    • Jan 2014
    • 63

    #16
    Nic nie planuj, to nie ma sensu. Ja myślałem ze mój pierwszy raz będzie w zwykłej misjonarskiej pozycji i będzie trwał dwie minuty (ona tez nie zakładała, że dłużej;P) i jak wyszło? mój pierwszy raz to było ostre pieprzenie na stole w kuchni przez ponad dwie godziny, nie mogłem się sobie nadziwić

    Skomentuj

    • elKoj69
      Perwers
      • Sep 2012
      • 1195

      #17
      Żeby doszła to nie pomogę... Ale tu masz pozycje co zrobić, żeby wyszła
      Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

      Skomentuj

      • anielska30
        Świntuszek
        • Aug 2015
        • 54

        #18
        Wiecie co jak ja dochodze? No nie zawsze ale często jak mój facet dodatkowo oprócz penisa wkłada mi tam tez palce, lub tez do drugiej dziurki...to jest odlot...albo od tyłu, mocne pchnięca zdecydowane i gwałtowne...
        jestem anielska, ale diabła mam w sobie

        Skomentuj

        • Scaramanga
          Perwers
          • Dec 2010
          • 849

          #19
          Polecam eksperymenty na spontanie, wybadacie siebie i dodatkowo poznacie. Każdy lubi coś innego

          Skomentuj

          • dawidkowalski87

            #20
            Nie stawiaj sobie celów jak raczkujesz w temacie. Jak jeszcze nie bzykałeś to możesz skonczyć zanim wejdziesz do sypialni co dopiero mówić o cipce.Nie no tak serio całkiem to nie masz wiedzy co lubi Twoja luba i nie obwiniaj sie jak Ci nie uda sie jej doprowadzić do ekstazy za pierwszym razem.Poźniej bedziesz wiedział,że trzeba np. mocno, do końca szarpiąc za włosy, od tyłu na pieska. Jak tak lubi sama Ci powie chyba że sie bedzie wstydzić.Powodzonka!

            Skomentuj

            • pipucha87
              Świętoszek
              • Aug 2013
              • 15

              #21
              Każda pozycja jest dobra, moja partnerka najłatwiej ma na jeźdźca, zdarza się klasycznie. Każda kobieta jest jednak inna, trzeba kilka razy popróbować żeby znaleźć właściwy kąt natarcia

              Skomentuj

              • coco jumbo
                Ocieracz
                • Sep 2015
                • 105

                #22
                Na jeźdźca nic jej nie przebije
                Zapraszam do rozmów...

                Skomentuj

                • joedoe
                  Perwers
                  • Aug 2014
                  • 1272

                  #23
                  Nie kazda umie jezdzic. Juz nieraz sie z tym spotkalem. Jedna np. miala za krotkie nogi.

                  Skomentuj

                  • coco jumbo
                    Ocieracz
                    • Sep 2015
                    • 105

                    #24
                    Od-blo-ko-wa-na kobieta to podstawa inne mniej wrażliwe na sex lub takie które lubią tylko szybkie numerki szybkie życie to możesz chechłać godzinami i nic tego
                    Zapraszam do rozmów...

                    Skomentuj

                    Working...