W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co robicie ze spermą?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozporek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2005
    • 335

    #46
    A tam od razu Pan.. Hej! (podaje rękę i uważa by się nie pośliznąć) po prostu rozporek jestem
    <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
    <Shadowdean> Połykaj

    Skomentuj

    • Lubartowiak
      Erotoman
      • Oct 2006
      • 487

      #47
      Może być po prostu rozporek
      Ale Pan rozporek brzmi tak...ekhm...sam wypowiedz głośno "Pan rozporek" to może zrozumiesz
      "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

      Skomentuj

      • psychozoik
        Świntuszek
        • Aug 2006
        • 71

        #48
        ale się uśmiałem "pan Rozporek" hehehehe. Miales panie szefie fantazje z ksywa. Ja jestem tradycjonalista, do klopa. Kiedys spuszczalem sie na grabe, i do kibla myc, ale raz jak mnie malo mamuska nie zczaila to mi przeszlo .

        Skomentuj

        • terrorysta99
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 3

          #49
          najlepiej jest się spuszczać pod prysznicem

          Skomentuj

          • Martines_bdg
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 2

            #50
            Ja nic nie robię, poprostu blokuje wytrysk i "amunicja" zostaje w magazynie. Trzeba tylko wyczuć kilka cm za jądrami gdzie są nasieniowody i tam przycisnąć palcem kilka sekund przed wytryskiem i przytrzymać parenaście sekund. Zczasem idzie wyczuć dokładnie kiedy trzeba przycisnąć i kiedy można puścić

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #51
              Napisał Martines_bdg
              Ja nic nie robię, poprostu blokuje wytrysk i "amunicja" zostaje w magazynie. Trzeba tylko wyczuć kilka cm za jądrami gdzie są nasieniowody i tam przycisnąć palcem kilka sekund przed wytryskiem i przytrzymać parenaście sekund. Zczasem idzie wyczuć dokładnie kiedy trzeba przycisnąć i kiedy można puścić
              Mi to nie wychodzi.
              Mogę uciskać ile wlezie - skutek jest taki jakbym po prostu przestał pracować ręką . Zacznę chwilę potem - moment i wytrysk... Heh.
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              • Martines_bdg
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 2

                #52
                Zastosowałem najwidoczniej skrót myślowy......

                Chodzi o przytkanie nasieniowodu za jądrami.... ale nie na penisie tylko z drugiej strony. Trzeba sobie wyszukać gdzie miejsca zejścia się dwoch kości w "v" (wyczuwalnej bez najmniejszego problemu) i w tym miejscu dobrze dalej poszukac ktorędy nasienie jest transportowane, i jednym palcem to miesjce przycisnąć, a drugą ręką walić do końca i wtedy będzie czysto i sucho bez jakichkolwiek śladów

                Skomentuj

                • woda
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 13

                  #53
                  powiadasz, ze masz dwie kosci w penisie??? dobre, dawno sie tak nie usmialem


                  ja przewaznie 'lece' na brzuch, a pozniej rozmasowywuje to na brzuchu mam skore, jak pupa niemowlecia
                  Żeby życie miało smaczek...

                  Skomentuj

                  • Misiek 16
                    Świętoszek
                    • Dec 2006
                    • 26

                    #54
                    Napisał woda


                    ja przewaznie 'lece' na brzuch, a pozniej rozmasowywuje to na brzuchu mam skore, jak pupa niemowlecia
                    ja robie tak samo a jak nie to spuszczam sie na uda i rozcieram

                    Skomentuj

                    • Niesmialek69
                      Świętoszek
                      • Jan 2007
                      • 9

                      #55
                      nie w penisie tylko za "jajami"

                      Skomentuj

                      • _=dżon=_
                        Świętoszek
                        • Feb 2006
                        • 8

                        #56
                        Co robicie ze sperma po masturbacji? - pyt. do facetów

                        Witam.
                        Mam takie pytanie, być może głupie, możliwe że ono już było, ale ja nie znalazłem...
                        No więc, dręczy mnie taki problem, bardzo często sie masturbuje przed spaniem na łóżku, do tej pory zawsze kończyłem na chusteczce ale to jest nie do końca takie proste... często trysnę poza nią, brudząc przy tym prześcieradło lub nawet łóżko. Moje pytanie - co wy robicie ze spermą w takim przypadku ? Próbowałem kiedyś spuszczać się do słoiczka ale miałem problemy z celnością i kończyło się to zazwyczaj gorzej niż z chusteczką

                        Skomentuj

                        • neutral_nick
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 12

                          #57
                          ja ostatnio jak sie mastorbowalem to strzelilem sperma na sciane, nie wiedzialem co zrobic wiec to wyczyscilem ale bylo widac ze w tym miejcu jest jasniejsza farba wiec musialem malowac kawalek dobrze ze starych nie bylo wtedy hehehe

                          Skomentuj

                          • goorusia
                            Ocieracz
                            • Nov 2006
                            • 173

                            #58
                            Znajdź sobie partnerkę to nie będziesz miał takich problemów....
                            Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                            Skomentuj

                            • viper_88
                              Erotoman
                              • Mar 2005
                              • 417

                              #59
                              Napisał goorusia
                              Znajdź sobie partnerkę to nie będziesz miał takich problemów....
                              Szczerze, to jest to dość zbędny komentarz, chłopak pyta się poważnie, a więc takich też odpowiedzi należy udzielać Osobiście nie przejmuję się czymś takim jak ślady na kołdrze czy prześcieradle. Nie dość, że po niedługim czasie nie one zbyt widoczne, to i tak nikt na coś takiego nie zwraca uwagi

                              Skomentuj

                              • _=dżon=_
                                Świętoszek
                                • Feb 2006
                                • 8

                                #60
                                Napisał goorusia
                                Znajdź sobie partnerkę to nie będziesz miał takich problemów....
                                jakby to było takie proste... póki co to muszę sam siebie zadowalać

                                Skomentuj

                                Working...