W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Femdom -> C B T -> Cock Ball Torture

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cbt100
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 28

    Femdom -> C B T -> Cock Ball Torture

    Witam
    Dział perwersje, wiec myślę ze pasuje

    Jestem fanem, miłośnikiem wielbicielem, praktykiem (można to nazwać jak komu pasuje), zabaw typu CBT.

    Ten rodzaj perwersji jest ze mną od bardzo młodych lat.
    (Wtedy nawet nie wiedziałem, że takie zachowania mają jakąś nazwę)
    Długo rozwijałem swoje zamiłowania bawiąc się na swoich genitaliach, z myślą że nigdy nie spotkam kogoś równie zboczonego.
    Życie bywa przewrotne i od wielu już lat wspólnie z partnerką realizujemy tego typu zabawy.

    Piszę to bo zastanawiam się co jest czynnikiem aktywującym taki rodzaj praktyk czy to u osób Dominujących jak i uległych osób.

    Mam na ten temat swoje własne przemyślenia (na podstawie długoletnich rozmów na czatach z innymi fanami C B T ), ale interesuje mnie też opinia innych forumowiczów.

    Ktoś się wypowie w tak niszowym temacie jak femdom cbt ?



    pozdrawiam
    0statnio edytowany przez cbt100; 12-07-19, 18:11. Powód: add link
  • Wishmastour
    Świętoszek
    • Oct 2013
    • 5

    #2
    Każdy ma swoje dziwactwa - dobrze, że znalazłeś partnerkę, która też to lubi.

    Jakieś szczegóły odnośnie realizacji? Co dokładnie robicie? Ubieracie to w jakiś scenariusz, czy tak po prostu, bez zbędnych dodatków?

    Skomentuj

    • cbt100
      Świętoszek
      • Oct 2011
      • 28

      #3
      Wykopię bo sezon wakacyjny ...

      Zabawy tego typu to głównie odgrywanie scenek :

      - Królowa i skazaniec,
      - Lekarka i pacjent, (nie świadomy co będzie badane )
      - Wykonywanie rozkazów.

      Temat rzeka.

      Skomentuj

      • itakpowiem
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 215

        #4
        Też lubię mocniejsze pieszczoty jaj, klapsy po nich, lekkie ściskanie, ciągnięcie czy mocne ssanie. Ale jak partnerka uderzy za mocno to dostaje z liścia ... i tylko ją to bardziej nakręca

        Skomentuj

        Working...