Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beginner22
    Banned
    • Nov 2013
    • 2

    #91
    Od zawsze pociągały mnie wyłącznie kobiety, homoseksualizm mnie odrażał, ale zmieniło to się, gdy się usamodzielniłem/poszedłem na studia. Któregoś razu zacząłem oglądać filmiki, gdzie mężczyźni się całują, z czasem zacząłem odkrywać filmiki z seksem oralnym, zaczęło mnie to bardzo pociągać. Koleją rzeczy były filmiki z analem. Zacząłem się masturbować przy nich, bardzo mi się to podobało i rozpalało moje zmysły. Efektem tego były eksperymenty. Noszenie damskich majtek i rajstop, aż w końcu penetracja odbytu. Używałem obłych przedmiotów i od "pierwszego razu" zaczęło mnie to pociągać. Nigdy nie spotkałem na swojej drodze geja. Z jednej strony chciałbym spróbować, a z drugiej strony się tego obawiam, nie jestem pewien. Nikt z mojego otoczenia nie wie, że mam takie fantazje i nie chciałbym, aby się dowiedzieli. Wszyscy uważają mnie za 100% heteryka. Podobają mi się kobiety, mam różne fantazje o nich, jednakże intryguje mnie ten temat m-m, jestem zagubiony w swoich myślach...
    Last edited by beginner22; 29-11-13, 23:02.

    Skomentuj

    • Ygreko
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 557

      #92
      Zrób co ci podpowiada instynkt. Inaczej zamęczysz się. nie musisz sie outować. Na to przyjdzie czas.

      Skomentuj

      • beginner22
        Banned
        • Nov 2013
        • 2

        #93
        Im dłużej o tym myślę tym bardziej tego chcę, jednakże boję się. Takie zamknięte koło.

        Skomentuj

        • Ygreko
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 557

          #94
          A czego sie boisz? Tak konkretnie?

          Skomentuj

          • solstafir
            Banned
            • Aug 2012
            • 779

            #95
            jeśli mnie pytać o zdanie, to ja bym nie obciągał

            Skomentuj

            • Stan69<3
              Banned
              • Dec 2013
              • 6

              #96
              Jeśli by tylko zdarzyła się okazja, a partner byłby w porządku to nie wahałbym się. Twardniejący członek w ustach to coś czego nie da się ot tak opisać. Cóż na razie muszę czekać i szukać swego szczęścia.

              Skomentuj

              • marecki83
                Świętoszek
                • Dec 2013
                • 2

                #97
                Właśnie trafiłem tu przypadkiem, ale bardzo mnie to cieszy kocham kobiece ciało ale od czasu do czasu chciałbym poczuć się kobietą właśnie. sam nie wiem co z tym zrobić, ale ogólnie rzecz biorąc chciałbym poznać jakiegoś faceta z którym mógłbym spełnić fantazje znacie jakieś strony które zajmują się tym tematem?

                Skomentuj

                • pokojowka81
                  Świętoszek
                  • Aug 2012
                  • 6

                  #98
                  Napisał marecki83
                  Właśnie trafiłem tu przypadkiem, ale bardzo mnie to cieszy kocham kobiece ciało ale od czasu do czasu chciałbym poczuć się kobietą właśnie. sam nie wiem co z tym zrobić, ale ogólnie rzecz biorąc chciałbym poznać jakiegoś faceta z którym mógłbym spełnić fantazje znacie jakieś strony które zajmują się tym tematem?
                  Doskonale Cie rozumiem, mam tak samo.. i to przychodzi co jakis czas i ciezko sie powstrzymac... najlepsza opcja to shemale ale strach i brak ich w polsce.... ale mysle ze w gruncie rzeczy nie pokonasz siebie

                  Skomentuj

                  • dariooo
                    Świętoszek
                    • Dec 2013
                    • 10

                    #99
                    Wlasnie, jakie to uczucie robic komus loda bo nie ukrywam fantazjuje o tym ale boje sie probowac np. z obawy, ze moze mi sie za bardzo spodobac. Czy to moze wciagnac?

                    Skomentuj

                    • Kondii
                      Banned
                      • Jan 2014
                      • 2

                      Tu jest Polska, nie Bruksela

                      Skomentuj

                      • Ygreko
                        Erotoman
                        • Sep 2006
                        • 557

                        dariooo, może wciągnąć ale przestrzegam przed ograniczeniem sie później tylko do tego. Z drugiej strony musisz wiedzieć że jak sie spodoba to będziesz mial całego faceta a nie tylko jego fiutka

                        Z drugiej strony nie spróbowanie będzie toba rzucać o jakis czas z chęcią, spróbuj "normalnie" nie tylko obciągać i dowiesz się na ile Ci się to wszystko podoba. Jak nie to nie. Jak tak, to wiesz że nalezy brac w tym udział dalej

                        Skomentuj

                        • t10s
                          Świętoszek
                          • Apr 2007
                          • 6

                          Spróbuj. Mnie też jakiś czas korciło, ale się nie mogłem zdecydować. Ciągle to do mnie wracało, aż kiedyś nadarzyła się okazja. Jest to całkiem przyjemne uczucie, dotykanie innego penisa. Początkowo miękki, ciepły, gładki, staja się co raz bardziej twardy, ciepły, gładki a do tego śliski. Lubię też to uczucie poddania, uległości.

                          Skomentuj

                          • dariooo
                            Świętoszek
                            • Dec 2013
                            • 10

                            A jesli chodzi o wytrysk w ustach, pozwalacie na to? Polykacie? Zdarzylo sie komus z was zrobic tak przy pierwszym podejsciu?

                            Skomentuj

                            • Ygreko
                              Erotoman
                              • Sep 2006
                              • 557

                              To bardzo zależy, nie każdemu sie pozwala.

                              Skomentuj

                              • Outlaws13
                                Perwers
                                • Oct 2011
                                • 1332

                                Napisał qaz12
                                Nie kazda zabawa cudzym penisem to odrazu homo.
                                hetero tez nie. Moze jeszcze nie kazda forma seksu z dzieckiem jest pedofilia?
                                Takie tlumaczenie bo spac nie mozesz bo dupy dales? Kulawy jestes.
                                Zaden noirmalny facet, chlopak nie bawi sie kutasami z kolegami.
                                Last edited by Outlaws13; 03-02-14, 08:53.
                                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                                Skomentuj

                                Working...