W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sperma jest bardziej wodnista.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • siwy
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 3

    Sperma jest bardziej wodnista.

    Witam!!
    Mam problem..wczoraj pilem piwko..po browarku po 4 h zwalilem sobiie konia...i moja spermaa byla bardziej bilala i bylaa bardziej wodniista niz zzwykle czy to jaakas choroba..?? ddzzis tak samo byylo...moze zaczesto wale gruche..praktycznie codziennie..a nieddlugo mam zamiar wspolzyc ze swoja ddziiewczyyna..i chcialbym wiedziec..czy to norlmalka i ma zwiazek z rozwijjaniem..mam 17 lat..
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Nie ma się czym przejmować. Fizjologia.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • rafi171
      Świntuszek
      • May 2005
      • 74

      #3
      Stary żadnego problemu niemasz. Poprostu gęstość spermy i nawet kolor tzn przezroczystość zależy od stanu organizmu zawsze jest inna jak jesteś chory masz jakieś promile we krwi albo coś innego więc niepatrz na to czy jest gęstsza czy bardziej przezroczysta bo to nic nie znaczy Pozdrawiam
      KaŻdy patrzy na to inaczej ale ja zawsze tolerancyjnie...............

      Skomentuj

      • dragon
        Ocieracz
        • May 2005
        • 90

        #4
        Ja myślę że przejżystość spermy i jej gęstosć zależy także od częstości jej wydalania czyli tzw. walenia gruchy. Sperma wtedy nie może dojżeć i wtedy jest wodnista i rzadka. Znam to zjawisko z własnego doświadczenia Spróbuj nie walić gruchy przez tydzień, zobaczysz jaka będzie sperma
        - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

        Skomentuj

        • omg
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #5
          Ja ci to wyłuszcze! Alkochol powoduje że zachamowane jest wydzielanie pewnych hormonów takich jak np: wazopresyna prze gruczoły! Hormony te wspomagają wchłanianie wody z kanalików moczowych do krwi! Dlatedo po alkochlu mocz i sperma są bardziej rozcieńczone! Ale tak poza tym wszystko OK!

          Skomentuj

          Working...