W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skrzywienie i prosba o pomoc

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rack84
    Świętoszek
    • Apr 2005
    • 2

    Skrzywienie i prosba o pomoc

    Mam pytanie do wszytskich:
    Mam takie samo skrzywienie jak penisa jak ma uzytkownik tego forum, oto zdjecie: http://img210.exs.cx/img210/3783/picture299cg.jpg .
    Czy ktos moze mi powidziec (autor zdjec, osoby z takim samym skrzywieniem albo panie ktore mialy partnerow z taka przypadloscią) czy taka wada bedzie przeszkadzac podczas seksu? (Chodzi mi zarowno o bol u mezczyzn jak i u kobiet)
    Prosze o odpowiedz bo nie wiem czy sie wybierac do urologa.
  • Regis
    Świętoszek
    • Mar 2005
    • 6

    #2
    Stary pełny luzik jest Kiedyś bardzo się tym przejmowałem, a tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia. Dobrze jest

    Skomentuj

    • wisa
      Świętoszek
      • May 2005
      • 18

      #3
      spoko nie ma sie czym przejmowac! kazy jest troche krzywy! a jak jest bardziej krzywy to tez nic złego! wazne ze mozesz wsadzic i to sie liczy! ja mam npo skrzywinie w lewa strone i mam problem z wprowadzeniem członka w partnerke(ale daje rady tyl;e ze to jest kłopotliwe) gdy lezy do mnie plecami a ja mam lewa reke do ziemi! i co jakos zyje przezciez z drugiej strony trez sie da! !
      To twoja walka twoje zycie nigdy na dnie zawsze na szczycie

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Jeden mój kochaś miał takiego. Doznania były naprawdę przednie!
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • L.J.Silver
          Świętoszek
          • May 2005
          • 46

          #5
          Jak to ruskie mawiali: "kriwu, nie kriwu, jaki maju taki pchaju"... Wyluzuj.
          Etiam sanato vulnere cicatrics manet

          Skomentuj

          Working...