Brak ochoty seksualnej!!!!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Skrzydlata
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 135

    Brak ochoty seksualnej!!!!

    Mam 20 lat i jestem z moim narzyczonym od roku od 7 miesiecy kochamy sie ze soba. W ostatnim czasie nie mam jednak ochoty na sex nie wiem co sie ze mna dzieje i nie wiem co mam zrobic by wszystko wrucilo do normy.
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    jakies urozmaicenie wprowadź, spelnij sowje fantazje. Moze poprostu znudzilo Ci sie bo robicie to powiedzmy tylko na misjonarza? Ile trwa to "ostatnio" ?
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Hoook
      Świętoszek
      • Apr 2005
      • 4

      #3
      Przyczyn może byc wiele:
      - osłabnięcie uczucia
      - partner może uznał,że skoro juz uprawiacie seks, to nie musi się więcej starać (np. zanik gestów adorcji)
      - moze być skutek większej ilości pracy, co za tym idzie zmęczenia
      - upowszednienia sie seksu(tak jak pisał Bender)

      więc, musiałabys precyzyjniej opisać swój problem, bo tak, to możemy rzucac jedynie ogólnikami, któe za wiele nie pomogą.
      "Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć. "
      Witold Zechenter

      Skomentuj

      • Skrzydlata
        Ocieracz
        • Apr 2005
        • 135

        #4
        Nie moj stosunek do mego narzyczonego nie zmienil sie wcale. On nadal mnie adoruje to jest cos zwiazane ze mna. Kocham go i jest dla mnie najwazniejsza osoba na swiecie. Myslalam ze za bardzo boje sie zajsc w ciaze ale nie wiem czy strach moze byc tak mocy by mnie paralizowac?? Nie uprawiamy sexu w jednej pozycji zawsze prubujemy cos nowego. Nie chce go stracic prosze o pomopc!!!!!!!!!

        Skomentuj

        • Hoook
          Świętoszek
          • Apr 2005
          • 4

          #5
          To może byc powód... byliście juz u ginekologa z prośbą o przypisanie dobrego środka antykoncepcyjnego? ten (doradzony przez lekarza) + prezeratywa daja naprawdę wysoki poziom zabezpieczenia. Prawdopodobieństwo zapłodnienia jest wtedy naprawdę małe.

          A ten strach to ostatnio się pojawił? Albo jakoś zdecydowanie wzrósł? Bo jesli był na takim samym poziomie, gdy zaczynaliście, to..hm.. raczej nie jest powodem.
          "Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć. "
          Witold Zechenter

          Skomentuj

          • mirakla
            Perwers
            • Feb 2005
            • 805

            #6
            Ja miałam podobny problem. Nie chciałam uprawiac sexu z moim partnerem bo mi najzyczajniej się znudził...przestał mnie podniecać,wszytko było to samo nic nowego zadnych urozmaiceń...
            A bierzesz tabletki anty?? bo to może też być przyczyną spadku libido...moze pogadaj o tym z lekarzem??
            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

            Skomentuj

            • Skrzydlata
              Ocieracz
              • Apr 2005
              • 135

              #7
              Ten strach ostatnio sie pojawil nie wiem czemu. Jestesmy zawsze dobrze zabiezpieczeni to nie w tym rzecz. Tak biore pigulki.I co z tym zrobilas Mirakla?????????????

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5246

                #8
                Hm. Przyczyn moze byc sporo: zmeczenie, chociazby. Moze masz bardzo absorbujaca prace, obowiazki domowe itp? Czasami ludzie w odpowiedzi na stres maja obnizone libido.
                Jak juz powiedziano, przyczyna moze rowniez lezec w tabletkach antykoncepcyjnych. Jedna z moich partnerek z powodu takowych np. miala mniejsza wilgotnosc, co przeszkadzalo w szybkich numerkach.
                Osobiscie sugerowalbym udac sie do specjalisty, bo wiadomo, ze wszystko zalezy od konkretnego przypadku. Nie oczekuj po nas, ze znajdziemy idealne remedium na Twoj problem.

                Ale serdecznie zycze powodzenia w szybkim jego rozwiazaniu

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • mirakla
                  Perwers
                  • Feb 2005
                  • 805

                  #9
                  Napisał Natalia
                  Ten strach ostatnio sie pojawil nie wiem czemu. Jestesmy zawsze dobrze zabiezpieczeni to nie w tym rzecz. Tak biore pigulki.I co z tym zrobilas Mirakla?????????????
                  co z tym zrobiłam...hmmmm....tak właśnie skonczyl się nasz związek trwający 1,5 roku. on mial do mnie pretensje że nie chce si e znim kochac a mi na samą mysl o tym zbieralo na wymioty,zaczelismy sie często kłócić i przez to sie rozstalismy-w sumie sex byl tylko jedna z przyczyn,ale to nieistotne, milość po prostu się wypaliła. może u mnie ten brak ochoty na sex był spowodowany zarzywaniem tabletek??nie wiem, ale obecnie nie biorę (chciaż znowu planuję zacząć je zażywać) i mam strasznie wielką ochotę na sex!! normalnie aż mnie skręca! non stop o tym myślę...i boje sie ze gdy znowu zacznę brac pigółki to obnizy sie moje libido...pozatym w moim wypadku nie tylko tabletki byly przyczyną. zbyt częste uprawianie sexu może naprawde sie znudzic,rutyna w sypialni to cos okropnego!
                  I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                  Skomentuj

                  • Skrzydlata
                    Ocieracz
                    • Apr 2005
                    • 135

                    #10
                    Nie oczekuje byscie rozwiazali muj problem chcialam tylko wiedziec czy cos takiego sie juz komus innemu przytrafilo i co z tym zrobil. Dzieki za odpowiedzi!!!!!!

                    Skomentuj

                    • wisa
                      Świętoszek
                      • May 2005
                      • 18

                      #11
                      post splitting

                      tez tak niby kiedys mialem z partnerka ze nie chcialo jej sie przez chwile (i nie znudzilo sie jej na pewno bo ciagle staram sie wymyslec cos nowego ani nie byla zmeczona praca ani nie brala tabletek ani nie bala sie ciazy ani tez nie osłabło jej uczucie do mnie ani też nawet nie spadło moje zainteresowanie nią w postaci ograniczenia gestów miłości) trwało 6 miesięcy i ani razu nie spytałem czemu nie chce i nie nastawałem na nią(po kilku próbach stwierdziłem że gdy sie jej zachce to sama zacznie) ona sama mówiła pozniej ze nie ma pojecia czemu jej sie nie chciało (a wierze jej bo jestesmy w 100% szczerzy)! widocznie niekiedy kobieta tak ma!

                      Ps. aha zeby uprecyzyjnic to wczesniej bylismy z soba 2.5 roku a od 2 lat uprawialismy sex! dziwne sa kobiety nie?

                      Edytuj posty, nie postuj jeden po drugim
                      Last edited by Bender; 31-05-05, 23:26.
                      To twoja walka twoje zycie nigdy na dnie zawsze na szczycie

                      Skomentuj

                      • Bamboocha
                        Świntuszek
                        • May 2005
                        • 67

                        #12
                        Jak dla mnie to zwykłe przemęczenie. Nie jest to raczej znudzenie się samym aktem, ale niechęcią do podjęcia takowego. Trzeba odpocząć psychicznie i fizycznie.
                        You`re essential to me
                        You`re the air I breathe
                        I believe if you ever leave me
                        I`d probably have no reason to be.

                        Skomentuj

                        Working...