Dwa kondomy naraz

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wicio1984
    Świętoszek
    • Apr 2005
    • 6

    Prezerwatywy Dwa kondomy naraz

    Jestem nowicjuszem i mam małe pytanko czytałem, że można założyć dwie prezerwatywy na raz. Czy to, aby bezpieczne i czy nie uszkodzą się nawzajem??
    Z gury dziekuje
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Nie zakłąda sie 2 prezerwatyw naraz. To nie ma sensu. Pozatym jest neizgodne z instrukcja obsługi. 2 prezerwatywy mnoga trzeć o siebie doprowadzajac do uszkodzenia. Jeśli kupisz pożądna prezerwatywe (durex, sportex) i do tego parnerka bezie wilgotna, a gumka zalozona wlasciwie to nie peknie. Dodatkow mozesz zastoswać naturalna metode dla lepszej ochrony - seks tylko w dni bezwzglednie nie plodne. (ostatnie 14 dni przed menstruacja)
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Lwica_Elza
      Świętoszek
      • Mar 2005
      • 8

      #3
      boshe jakie głupie pytanie..2 prezerwatywy naraz..??...ihihih...a na pudełku z tego co kojarze chyba jest instrukcja obsługi??
      BUZIACZEK :*

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        a po co zakladac dwie na raz??jedna przeciez wystarczy...a z dwiema beda słabsze doznania...
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • Wicio1984
          Świętoszek
          • Apr 2005
          • 6

          #5
          Może i chodzi mi o słabsze doznania, bo przymierzam się do mojego 1razu i obawiam się ze mogę skończyć zanim na dobre zacznę

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Swiat poszedl na przod... Wiesz ze istnieja prezerwatywy przedluzające stosunek? Zaopatrz sie w durex performance. Maja taki srodek znieczulajacy. On jest staly wiec chwile bedziesz musial odczekac az sie rozpusci i wniknie w penisa, a potem do dziela
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5247

              #7
              Hehe, Durki zdecydowanie odradzam :] W koncu od jakiegos czasu w BRAVO lansowane jest powiedzenie: "NIe badz Durex i nie pekaj"

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • mirakla
                Perwers
                • Feb 2005
                • 805

                #8
                Czy te Durex przedłużające stosunek naprawdę działają????Ktoś uzywał i może to potwierdzić??Bo przydały by sie i mojemu partnerowi
                I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #9
                  @mirakla
                  Działaja... tylko trzeba zwrocic uwage zeby ten srodek zdazyl sie rozpuscic i wchlonac.
                  @Raine
                  jak sie nie umie uzywać gumek to kazda peknie No chyba ze sie uzywa takie przedwojenne kalosze Z tego co sie w necie czyta to raczej unimile maja opinie "dziurawych"
                  PS. Od kiedy bravo jest jakims autorytetem wiedzy ?
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • mirakla
                    Perwers
                    • Feb 2005
                    • 805

                    #10
                    to po założeniu tej prezerwatywy trzeba jeszcze odczekać moment czy jak??
                    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #11
                      to jest taki hmm srodek tylko w formie stalej. najlepiej porownac to imo do masla - poprostu musi sie rozpuscic i tyle. Dla przyspieszenia efektu mozna dstarczyc troszke wiecej mu ciepla Ale to nie trwa nie wiadomo ile... mysle ze tak z 1,5 min max - nie uzywam w takich chwilach stopera ;]
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Wicio1984
                        Świętoszek
                        • Apr 2005
                        • 6

                        #12
                        A są jeszcze jakieś inne sprawdzone sposoby? O pozycjach to już trochę poczytałem i tak naprawdę okaże się w praniu. Może jakieś rady na pierwszy stosunek?

                        Skomentuj

                        • mirakla
                          Perwers
                          • Feb 2005
                          • 805

                          #13
                          a chodzi ci o to żeby przedłuzyć stosunek?? Bo jeśli tak to na tym forum już były podobne topiki zakładane i jest tam wieleciekawych rad,poczytaj sobie... np. topic o tytule "ktoś mi doradzi'' w dziale problemy sexualne
                          Last edited by mirakla; 15-04-05, 22:47.
                          I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                          Skomentuj

                          • naamah
                            Świętoszek
                            • May 2005
                            • 29

                            #14
                            Sorki za szczerosc, ale... to najlepsza z mozliwych rad. Jestes mlodym chlopcem wiec na pewno zdarza ci sie masturbowac. Dlatego przed pierwszym razem musisz sobie zdrowo ulzyc- wtedy stosunek bedzie dluzszy. A co do gumek to nie mam do nich zaufania (wole tabletki) dlatego popieram bendera zastosuj dodatkowo metody naturalne
                            a w sercu już zamiast krwi popioły tylko i kurz...

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #15
                              Metody naturalne to raczej dla dojrzałych, zdrowych i NIEZESTRESOWANYCH kobiet...
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              Working...