W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak delikatnie zacząć pieszczoty?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • davidss_pl
    Świętoszek
    • Aug 2010
    • 1

    Jak delikatnie zacząć pieszczoty?

    WItam,

    mam pewien dylemat, tzn. nie wiem jak sie za to zabrac. Otóz jestem z dziewczyną 2 miesiące i mysle ze "moglbym" sprobowac jakis delikatnych pieszczot, tylko nie wiem jak sie za to zabrac. Całusy itp. były - rzecz normalna, ale nic wiecej nie bylo - nie chcialem aby pomyslala ze tylko o jedno mi chodzi i chcialem z tym poczekac... Pierwszy raz mam taki problem, w innych związkach takie sytuacje tworzyły sie "same". Np. gdy bedziemy ogladac film, jak zaczac delikatnie? Nie chcialbym zeby przez to wszystko miedzy nami sie popsulo.

    pozdrawiam.
  • Malgorzata
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2011
    • 196

    #2
    Ja proponuję abys w czasie filmu pomasował jej stopy. Albo delikatnie gładził szyję i okolice uszu. Bardzo miłe jest także gładzenie pleców oraz brzucha w okolicach pępka. Nie ma mowy aby nie zrobiło sie jej miło, ciepło i mokro. Tylko nie pchaj zaraz ręki w majtki. Sam się zorientujesz kiedy Ci bedzie wolno albo wręcz kiedy juz będziesz musiał tak zrobić.

    Skomentuj

    • Hayabus
      Świętoszek
      • Jan 2010
      • 24

      #3
      nie wiem jak stopy, ale łydka, kark, szyja i uszy sprawdzone ;p u kolezanki na 18tce byla taka jedna ktora mi sie spodobala a jako ze jest bardzo ladna dziewczyna i bylem pod wplywem (ona nie) to zachcialo mi sie na amory ;p no i zaczalemod masowania łydki, później uszu, wplątywalem palce we włosy, całowałem delikatnie kark, szyje i się jej to widocznie spodobało bo sie usmiechala ;p zaluje ze nie posunąłem się dalej no ale coż zycie... nie wtedy to kiedys...

      Skomentuj

      • ar3k92
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2009
        • 326

        #4
        Koleżko, jako że przed nami lato i ciepłe, upalne dni proponuję Ci abyś spróbował w trakcie całusów delikatnie gładzić ją po ciele ręką. Wspominam o lecie bo wtedy nosi się jedną, cienką bluzeczkę i niezwykle łatwo się tam dostać. Potem z reguły już z górki.
        Jeśli nie chcesz czekać to próbuj innymi sposobami. Kładź dłoń na pośladkach, piersiach, oczywiście na razie tylko w ciuszkach Sam się zorientujesz kiedy można więcej. Zawsze też mozesz się jej zapytać, poprosić o zezwolenie xd
        "everybody lies..."

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          #5
          lepiej nie pytaj, bo może zrobić jej się głupio, znaczy zależy ile ma lat i jaki charakter, ale może być nieco skrępowana tym pytaniem.
          możesz na przykład w trakcie całowania, kiedy trzymasz ręce na jej tali, przesunąć je pomału na biodra, jeździć nimi po brzuchu, plecach, "obserwując" jej reakcję. jak jej się będzie podobało, możesz małymi kroczkami posuwać się dalej. tylko nie pchaj od razu rąk pod ubrania. delikatne bawienie się włosami, dotykanie i całowanie szyi też powinno być przyjemne.
          jeśli wcześniej ograniczałeś się z dotykaniem jej, to lepiej działaj powoli, żeby się przyzwyczaiła - możesz na przykład w trakcie oglądania filmu położyć jej dłoń na udzie, czy coś w tym rodzaju. zresztą sam powinieneś wyczuć odpowiedni moment, a wtedy możesz robić to, no co przyjdzie Ci na myśl. tylko ostrożnie, dopóki nie będziesz pewny, że ona tego chce i się nie krępuje.
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          Working...