W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zadania erotyczne.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin92
    Świętoszek
    • Aug 2012
    • 1

    Zadania erotyczne.

    Hej. Jadę z dziewczyną na wakacje i tak sobie pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zorganizować jakąś grę erotyczną, najlepiej z zadaniami (które sami możemy gdzieś wypisać na kartkach i losować). Szukałem w internecie, ale niczego nie mogłem znaleźć. Wiem, że jest tu dużo kreatywnych ludzi więc może pomoglibyście mi wymyślić takie pytania? Może i innym się przyda. Jeśli był już taki wątek to można podrzucić link bo w wyszukiwarce nie znalazłem.

    Moja pierwsza propozycja:

    -obciąganie/robienie minety przez 3 minuty (zależnie od płci losującej)
  • ja1-20
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 38

    #2
    No kolego to właśnie Ty powinieneś się wykazać wyobraźnią i wypisać karteczek milion )

    Napisz właśnie to na co masz ochotę lub co chciałbyś żeby Ci luba zrobiła.. myślę że nikt nie będzie Ci takich rzeczy podpowiadał

    Skomentuj

    • Danny8
      Świntuszek
      • Aug 2009
      • 86

      #3
      Może sensea, gra komputerowa podsunie Ci jakieś pomysły. Grałem ze swoją panią, i było ekstra. Zaangażowała się bardzo, nawet nie przypuszczałem że jej się tak spodoba

      Skomentuj

      • roz34
        Erotoman
        • Jun 2010
        • 485

        #4
        Napisał Marcin92
        Hej. Jadę z dziewczyną na wakacje i tak sobie pomyśleliśmy

        []
        skoro razem pomysleliscie to niech kazde z was napisze sobie własne życzenia, umówcie sie, że raz mozna spasować, losujcie i bawcie sie dobrze

        R34
        fan minetki

        Skomentuj

        Working...