Jaka pozycja jest najlepsza przy pierwszym razie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lordzicho
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 3

    #46
    ja mam problem z kobieta / pozycja. probowalem misjonarki, jezdzca i pieska, ale w zadnej nie moge w nia dobrze przycelowac badz jest tak ciasna, ze nie moge wejsc. staram sie ja przekonac zeby pobawila sie wibratorkie, bo jeden palec ktory jest w stanie sobie wsadzic to nie to samo co penis. jakie rady?

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #47
      Dobrze Ci stoi? Dla mnie to masz miękkiego ch... . Nie możesz pocelowac? Jest meteoda "po palcu" - cos jak trafainie kluczem do zamka po pijaku. Pozycja zapewniajaca rozluznienie to np. na faraona.
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • lordzicho
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 3

        #48
        Napisał Bender
        Dobrze Ci stoi? Dla mnie to masz miękkiego ch... . Nie możesz pocelowac? Jest meteoda "po palcu" - cos jak trafainie kluczem do zamka po pijaku. Pozycja zapewniajaca rozluznienie to np. na faraona.
        ze mna wszystko ok. gorzej z dziewczyna - czesto nawet jeden palec dosc mocno ja boli/piecze. wysylam ja juz od roku do ginekologa ale bez skutku. powoli zaczynam tracic cierpliwosc...

        Skomentuj

        • londonerka
          Świntuszek
          • Aug 2010
          • 74

          #49
          dla nas na pieska byla najlepsza
          probowalismy na misjonarza ale koniec koncow najlepsza sie okazala pierwsza wspomniana

          Skomentuj

          • fever
            Świntuszek
            • Nov 2010
            • 79

            #50
            moim zdaniem najlepiej w klasycznej
            moje marzenia są Twoimi marzeniami

            Skomentuj

            Working...