Moje Życie Erotyczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zamloda
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 7

    Moje Życie Erotyczne

    Kiedy byłam jeszcze mała dziewczynką zdarzyło się wiele rzeczy, które na dobre wryły się w moją świadomość ale o tym może później. W podstawówce zanim jeszcze miałam jakieś włoski na ciele byłam bardzo frywolną dziewczynką. Lubiłam jak mój piesek liże mnie po cipce ale o tym kiedy indziej. W szkole byłam tą, która robiła dziurki w kabinach w męskiej toalecie aby patrzeć na siusiaki (tak się kiedyś mówiło) kolegów. Czasami zdarzało mi się siedzieć godzinami w toalecie robiąc sobie dobrze i oglądając sikających kolegów.
    Podczas jednej z takich zabaw skończyłam co chciałam zrobić podtarłam swoją mokrą cipkę i wyszłam z kabiny. Ku mojemu zdziwieniu przy pisuarze stał chłopak sikający i bardzo się speszył widząc mnie. Nie myśląc ani chwili podeszłam do niego i złapałam go za siusiaka. Wzdrygnął się próbując się uwolnić oczywiście nie udało się. Powiedziałam żeby się nie bał usłyszałam tylko coś w stylu „no weź”. Uklęknęłam przed nim i delikatnie oblizałam jego penisa, smakował ciepłym moczem nie przeszkadzało mi to nie takie rzeczy już robiłam, o tym też kiedyś napisze. Potem wstałam i trzymając mocno jego przyrodzenie zaciągnęłam go do toalety.
    Rozsiadłam się wygodnie na kibelku, poprosiłam go żeby się odprężył ale i tak był spięty chyba to jego pierwszy raz był. Włożyłam jego penisa do ust i zaczęłam ssać najpierw delikatnie potem troszkę szybciej, nie zapominając o jąderkach. Masowałam mu jąderka ssając przy tym penisa widziałam, że boi się tego co się dzieje ale podobało mu się. Prężył się i wił i wypalił mi prosto w gardło mieszaniną spermy z resztkami moczu. Wyplułam do ubikacji podziękowałam i wyszłam z toalety. Jeszcze kilka razy widziałam go w szkole nigdy się nie odezwał zawsze się czerwienił i uciekał w popłochu. Taka właśnie jestem szalona zawsze napalona.
    Mój profil psychologiczny ustaliliśmy teraz może troszkę o wyglądzie. No więc mam czarne proste włosy gdzieś do ramion. Teraz dysponuję już biustem, kiedyś było inaczej. Mam ok 165 cm wzrostu raczej szczupła choć tyłeczek się uchował. Drobne rączki, ładne niebieskie oczka i cipka zawsze gotowa do zabawy Pozdrawiam Męża.
    Jeżeli spodoba mi się reakcja na moje opowiadania napiszę coś więcej, większość opowiadań jest prawdziwa, troszkę podkoloryzowana, a czasem całkiem zmyślona. Od was zależy gdzie to zakwalifikujecie.
    Któregoś pięknego dnia wróciłam ze szkoły bardzo zmęczona, dużo sprawdzianów, odpytywania i tym podobnych historii. Położyłam się do łuseczka i poszłam spać.
    Mieszkam w dosyć dużym domku jednorodzinnym, jestem jedynaczką i mam pokój na górze, rodzice mają swoją sypialnie na dole, pokoje gościnne są dwa jeden na górze drugi na dole.
    Jak już pisałam spałam sobie w najlepsze kiedy ze snu obudziła mnie muzyka, rodzice robili jakąś imprezę, nic nadzwyczajnego zawsze przychodziło wielu ludzi do nas. Zeszła tylko na dół po coś do picia i poszłam dalej spać. W nocy obudził mnie hałas w mojej sypialni pomyślałam, że moja mama, która nie raz spała ze mną jak tata sobie za dużo wypił. Więc obróciłam się plecami i nie zwracałam na to uwagi. W pewnym momencie poczułam dotyk na moim udzie który wędrował coraz wyżej i wyżej zakręcił się koło łona i powędrował aż do sutków, bo piersi miałam wtedy jeszcze malutkie. Ręka delikatnie podwinęła moją koszulkę nocną i dotknęła moich pośladków. Byłam wystraszona ale z racji moich upodobań chciałam zobaczyć co będzie dalej, więc udawałam, że śpię. Bardzo delikatnie rozdzielił moje pośladki i jednym palcem dotknął mojej cipki. Wyjął rękę i powąchał, wiedziałam, że coś dobrego wyczuje bo cała sytuacja była bardzo podniecająca i już zaczynałam się pocić tam na dole. Mój tajemniczy nieznajomy wykonał jakieś dziwne ruchy, zdjął majtki jak się później okazało. Przysunął się delikatnie do mnie poczułam jego penisa który jak dla mnie był ogromny ociera się o moje pośladki. Ręce wędrowały od sutków w okolice łona zataczały tam koła i wracały z powrotem. Cały czas udawałam, że śpię. Jego penis ocierał się coraz żwawiej o moje pośladki, aż wreszcie zmienił jego ułożenie i włożył mi między nogi tak, że jego główka ocierała o moją muszelkę. Robił to tak jakby się ze mną kochał coraz szybciej i szybciej moja mała była strasznie mokra starałam się nie pojękiwać chociaż było to bardzo trudne bo byłam bardzo podniecona. On zresztą też, w pewnym momencie naprężył się a jego penis zaczął pulsować między moimi udami, wyrzucając z siebie ogromną ilość nasienia, które trafiało na moją cipkę uda i na materac. Kiedy skończył zakrył prowizorycznie moje pośladki piżamką i wstał i wyszedł. Ja za to musiałam skończyć co on zaczął moja cipka ociekała od moich soczków i spermy, zaczęłam wsmarowywać je w łechtaczkę zataczając kółka i delikatnie wkładając sobie paluszki do cipki. Podniecenie było ogromne fakt tego, że właśnie spuścił się na mnie obcy facet niewyobrażalne. W końcu moja cipka zaczęła rytmicznie pulsować z jej głębin zaczął wydobywać się soczek. I ogromne dreszcze przyszyły moje ciało wystrzeliłam moim pierwszym wytryskiem. Pościel, materac, podomka całe mokre. W pokoju unosił się zapach spermy, moczu po prostu seksu. Przykryłam się kocem i poszłam spać zmęczona ale zadowolona.
    Rano szybko wzięłam kąpiel i przebrałam się w świeżą poziomeczkę, na dole już byli rodzice ze znajomymi fakt, że któryś z nich był u mnie wieczorem bardzo mnie podniecił, moje sutki stanęły jak radary szukające okrętu na morzu. Wszyscy chyba zauważyli moje sutki mama tylko poprosiła żebym się ubrała bo jest zimno. Ubrałam się zmieniłam pościel i wyszłam do szkoły jak zawsze.
    W szkole cały czas chodziłam nakręcona i rządna pieszczot, myślałam już o tym co zrobię jak wrócę do domu jak sobie dogodzę. Powiecie nimfomanka ale kobiety też potrzebują seksu. A ja nad wyraz dużo. Jak pomyślałam tak zrobiłam, wróciłam do domku poszłam do kuchni po arsenał, kiedyś nie było internetu nie można było zamówić wibratorów więc trzeba było kombinować. Tak więc poszłam po marchewkę ogórek i maszynkę elektryczną do golenia taty .
    Położyłam się na łóżeczku wzięłam maszynkę taty i delikatnie po majteczkach zaczęłam jeździć, wibrację tego modelu doprowadzały mnie do szaleństwa, moje majteczki stawały się coraz bardziej wilgotne wiedziałam, że to najwyższy czas żeby chwycić się za marchewkę była przeciętnej budowy troszkę grubsza nić paluszek nie mogłam używać prezerwatyw (bałam się je kupować żeby ktoś się głupio nie patrzył) więc trzeba było dobrze myć warzywa, których używałam. Dawno już dziewicą nie byłam (o tym też kiedyś napiszę) więc włożyłam sobie pierwsze warzywko w cipkę wrażenie fajne maszynka dodawało wibracji a ja powolutku wkładałam ja coraz głębiej delikatnie drażniąc łechtaczką. Moja cipka reagowała na każdą zmianę tępa moje ruchy stawały cię szybsze i szybsze coraz bardziej byłam podniecona.
    Czas na wymianę warzywka na ogóreczka jego kształt był bardzo obfity jak dla mnie troszkę grubszy od mojego nadgarstka. Powoli zbliżyłam go do wlotu do mojej cipki i delikatnie włożyłam do środka najpierw centymetr potem dwa aż wreszcie zmieścił się cały tylko został kawałek do trzymania kiedy moje wnętrze przyzwyczaiło się do wielkości zaczęłam nim poruszać delikatnie do przodu i do tyłu szybciej i wolniej. Wiedziałam na co czekam ale chciałam przeciągnąć ten moment rozkoszy dłużej, byłam już bardzo wilgotna moje prześcieradło znowu mokre, ale teraz już nie przestawałam wyobrażałam sobie dużego mężczyznę który posuwa moje małe ciało. Zamknęłam oczy i widziałam tą scenę jak dobrze zbudowany facet trzyma mnie za bioderka i wpycha mi głęboko swoje przyrodzenie. Rżnie mnie bez opamiętania szybciej i szybciej i na końcu spuszcza się prosto w moją cipkę w tym momencie odpłynęłam poczułam falę rozkoszy i skurcz cipki tak dużą, że myślałam, że ogórek tego nie wytrzyma. Resztkami sił wyjęłam ogóreczka z cipki i odczekałam chwilkę do momentu aż doszłam do siebie i odłożyłam warzywka do kuchni maszynkę do łazienki i poszłam się położyć. Obudziło mnie wołanie mamy na obiad po zejściu na dół moim oczom ukazała się mizeria.
    Pozdrawiam proszę pisać komentarze. A może chcecie o czymś poczytać z mojego życia erotycznego.
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #2
    za dużo siusiaków,
    za dużo sikania,
    i ten pies liżący cipkę.

    nie przebrnąłem jednak, tylko kilka zdań dałem radę.

    jakby... infantylne

    "mieszanina spermy z resztkami moczu"
    nieeeee

    ..dużo moczu... mocz...
    yyy.. chyba lubi mocz!

    o co chodzi z tym: "Pozdrawiam Męża"?
    Last edited by Christophero; 15-08-16, 12:40.

    Skomentuj

    • zamloda
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 7

      #3
      Początek taki miał być wtedy taka właśnie byłam, teraz to się troszkę zmieniło. Chciałabym żeby moje opowiadania opowiadała osoba w danym wieku a nie Ja teraz. Męża pozdrowiłam bo on coś na ten temat wie. Dziękuję za opinię i polecam przeczytać do końca bo wtedy można napisać pełniejszą opinie.

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        #4
        Niestety mi się podoba, właśnie bez tych głupich zastrzeżeń tego powyżej no cóż złośliwych nie sieją sami się rodzą , aż szkoda, że .......................
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • zamloda
          Świętoszek
          • Nov 2005
          • 7

          #5
          Dzieki, każdy może mieć swoje zdanie. Szanuję każdą opinię. Więc innych czytających proszę o kilka słów jak się czytało.

          Skomentuj

          • przyjaciel40
            Perwers
            • Jul 2010
            • 1116

            #6
            Bardzo przyjemnie się czytało , proszę dalej i z obiecanymi szczegółami
            Pozdrawiam
            Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

            Skomentuj

            Working...