Prysznic na basenie czy w szkole

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ygreko
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 557

    #91
    Ygrekowski, twój nick to pochodna mojego?
    A miałem być oryginalny
    Tak czy inaczej tu tez mamy wspólne zdanie na ten temat.

    Skomentuj

    • Xenon
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1112

      #92
      Napisał Santos190
      Że tak z innej beczki to na studiach jest WF ? od kiedy i chyba nie obowiązkowy bo przecież już jesteśmy na tyle dorośli że nie trzeba nam rozwoju
      Na dziennych studiach zazwyczaj jest. Niby nie dostaje się punktów ECTS za ten przedmiot, ale brak wpisu może oznaczać problemy ze zrobieniem dyplomu. Trzeba się zapisać na jedną z dyscyplin na początku roku i będąc określoną liczbę razy zalicza się bez oceny - tak jest u mnie.

      Wracając do tematu:
      Też chodzę na basen, ale u mnie jakoś wszyscy biorą prysznic w kąpielówkach i trochę byłoby mi głupio samemu świecić gołym tyłkiem.
      Last edited by Xenon; 28-02-09, 00:49.
      A może po prostu będę... lamusę!

      Skomentuj

      • Gagatek20
        Świntuszek
        • Nov 2005
        • 78

        #93
        I mnie był 1 ECTS za WF
        Kiedy były zajęcia na basenie to początkowo niektórzy nawet wstydzili się przebierać nago, po kilku zajęciach tylko niektórzy byli w kąpielówkach pod prysznicami.

        Skomentuj

        • ygrekowski
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 9

          #94
          Napisał Ygreko
          Ygrekowski, twój nick to pochodna mojego?
          A miałem być oryginalny
          Tak czy inaczej tu tez mamy wspólne zdanie na ten temat.
          Sorki, Tak jakoś bezmyślnie wybrałem nick'a.
          Co do wspólnego zdania to moje podejście jest czysto pragmatyczne. Nie bawi mnie bieganie nago po całym basenie ja po prostu muszę się dokładnie umyć po wyjściu z chlorowanej wody. Dokładnie znaczy parę razy bo inaczej wszystko mnie swędzi. Teoretycznie można by było się umyć mając na sobie kąpielówki tylko po co się tak gimnastykować?
          Co do mycia to zauważyłem (ze zgrozą), że część wchodących nie myje się PRZED wejściem na basen, a PO wyjściu z basenu pare minut STOI pod prysznicem (po co?) zamiast się umyć jakimś żelem czy czymś (w kąpielówkach lub bez wg. uznania).

          Skomentuj

          • My.Wave
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2006
            • 194

            #95
            na basenie/aquaparku zauważyłem przez te pare lat (karnety co chwilę), że zmienia się podejście, na początku na ogół byłem jedynym kąpiącym się na waleta, teraz duża część osób tak się kąpie.. jestem nastawiony anty do kąpania się w kąpielówkach, na mój gust to kompletnie bez sensu..
            "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

            Skomentuj

            • sołtys
              Świętoszek
              • Mar 2007
              • 31

              #96
              Napisał anduk
              a musi?
              Jedno co "musi" to przestrzegać regulaminu basenu a na wszystkich basenach/pływalniach na których byłem był zapis żeby prysznic brać nago.

              Sorry ale takie są zasady więc jak ktoś nie chce ogladać mnie gołego to niech nie przychodzi na basen. Myślę że gdyby przeciwstawic sobie fakt że komuś moze nie podobać się oglądaenie drugiego gołego faceta pod prysznicem a fakt że komuś może nie podobać się pływanie w jednym basenie z kimś kto nie umył się dokładnie to "wyższość" leży po stronie tego drugiego.

              Nienawidze ludzi którzy biora pseudo-przysznic w gaciach (o tych któzy przychodzą na basen z już ubranymi kąpielówkami pomijam bo i tacy się zdarzają )

              Skomentuj

              • mmm88
                Świętoszek
                • Mar 2007
                • 4

                #97
                ja też zawsze kąpię się nago. na w-f na studiach wybrałem właśnie basen, na pierwszych zajęciach jako jedyny przebierałem się swobodnie i brałem prysznic nago, inni sie gapili a od drugich zajęć już większość poszła w moje ślady. Nawet jak chodzę prywatnie na pływalnię, tez zauważyłem, ze jak pierwszy zdejmę gatki to i reszta nabiera odwagi. najbardziej śmiać mi sie chce jak facet bierze prysznic w kąpielówkach a przebiera się bez oporów.. żenada

                Skomentuj

                • anduk
                  Koci administrator
                  • Jan 2007
                  • 3899

                  #98
                  Mea culpa źle mi się zrozumiało temat bo noc głucha już była. My mówimy o prysznicu a nie o pływaniu w basenie a tak to zrozumiałem
                  If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                  Skomentuj

                  • Stedman
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 38

                    #99
                    Ja wchodzę pod prysznic w glanach i kurtce... no pewnie, że się rozbieram i szczerze powiedziawszy, nie zauważyłem, aby ludzie na basenie np. krępowali się.

                    Skomentuj

                    • ygrekowski
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 9

                      Napisał dragonfly
                      na basenie/aquaparku zauważyłem przez te pare lat (karnety co chwilę), że zmienia się podejście, na początku na ogół byłem jedynym kąpiącym się na waleta, teraz duża część osób tak się kąpie.. jestem nastawiony anty do kąpania się w kąpielówkach, na mój gust to kompletnie bez sensu..
                      A ja chodzę na basen regularnie już ponad 10 lat i stwierdzam że jest coraz gorzej. W zasadzie są sami "tekstylni" cóż pewnie się wstydzą Dlatego chodzę wtedy gdy są faceci starsi i nie robią z nagości pod prysznicem zagadnienia.

                      Skomentuj

                      • Ygreko
                        Erotoman
                        • Sep 2006
                        • 557

                        ygrekowski, ja zauważam ze najgorzej to jest wśród nastolatków - tamci to bardziej stektstylizowani niż ci po 40. w ogóle co robić z takim gościem dco wlizie do saunę w kąpielówkach"?
                        wygonić? bo przecież jak włazi i siada to nie dość ze zostawia najczęściej kolor swoich kąpielówek to jeszcze zazwyczaj nie weźmie ze sobą ręcznika czy nie wejdzie na sucho.

                        Moze pomyślmy nad jakas akcją która spowoduje ze ludzie będą musieli sie kąpać bez strojów kąpielowych - właśnie ze względów higienicznych PRZED wejściem na basen czy do sauny.

                        A teraz jak jeszcze wojsko bedzie nieobowiązkowe to wysypie sie tylu młodych tekstylnych że ho ho...

                        Skomentuj

                        • ygrekowski
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 9

                          Do sauny w kąpielówkach??? Nigdy nie byłem ale myślałem że tam to już obowiązkowo nago (no chyba że ktoś chce sobie zapasteryzować pisiora).
                          Jeśli chodzi o różne przedziały wiekowe to nastolatkom akurat się nie dziwię (taki okres szczeniacki że każdy porównuje co kolega ma w gatkach) ale co powiedzieć o grupie studentów (dorosłych facetów) z których każdy wstydliwy. Z tym obowiązkowym wojskiem to jest coś na rzeczy. Przed moją grupą wchodzi grupa policji i każdy kąpie się nago i prawidłowo.

                          Skomentuj

                          • Ygreko
                            Erotoman
                            • Sep 2006
                            • 557

                            ygrekowski, wiesz oni lubią jajka na miękko
                            Autentycznie przychodzą takie osobniki, co niektórzy jeszcze nawet w szortach wiec już kompletnie nie pasuje. już pomijam brak kultury w saunie jakim jest nieporuszanie debilnych tematów, nie lanie wody na kamienie w czasie kiedy sie siedzi - bo można poparzyć się. Już pomijam ze włażą z zimnego natrysku prosto do środka.
                            Dlatego ja wychodzę z założenia ze jeśli można być "frontem do klienta" to tak należy robić niezależnie od tego ile osób się kapie i cudaczy w kąpielówkach.

                            Rety, jak dziwnie wygląda ta nasza dyskusja, Ygreko i Ygrekowski
                            Last edited by Ygreko; 03-03-09, 02:40. Powód: poprawki

                            Skomentuj

                            • piotras23
                              Świętoszek
                              • Jan 2007
                              • 23

                              y-grekowski. masz racje. do suany zawsze trzeba wchodzić nago, ponieważ tworzywo się topi, a na jajkach masz Meksyk. skóra w saunie musi oddychać, nie tylko ta w "przyzwoitych" miejscach.

                              Skomentuj

                              • Ygreko
                                Erotoman
                                • Sep 2006
                                • 557

                                jakie tworzywo się topi w 100*C? poza tym skóra nie ma 100*C tylko znacznie mniej coś koło 40 - 50*C ...

                                Skomentuj

                                Working...