Masturbacja analna !

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamilka
    Świntuszek
    • Feb 2006
    • 47

    #16
    Panowie próbujecie takiej masturbacji? MOże ktoś się podzieli swoimi wrażeniami?

    Skomentuj

    • max05
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 10

      #17
      Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z pieszczotami analnymi to muszę przyznać że je bardzo lubię zarówno przyjmować jak i obdarzać swoją Panią.Bardzo lubimy nawzajem się pieścić oralnie , natomiast jakakolwiek penetracja sprawia przyjemność tylko mojej Pani .Kilka razy próbawała wkładać palec , lecz mnie to nie rajcuje.
      Te analne pieszczoty doprowadziły do tego że moja dziewczyna woli jak jej dokładniutko liże "słoneczko" niż prawidłową minetę ( którą zapewniam iż robię prawidłowo).Bardzo mnie ciekawi czy również któraś z Was ma podobne zdanie i podobne preferencje.

      Skomentuj

      • anoushka
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 18

        #18
        Napisał max05
        moja dziewczyna woli jak jej dokładniutko liże "słoneczko" niż prawidłową minetę ( którą zapewniam iż robię prawidłowo).Bardzo mnie ciekawi czy również któraś z Was ma podobne zdanie i podobne preferencje.
        u mnie wlasciwie to samo
        od minetki wole pieszczoty paluszkami
        i wlasnie lizanie sloneczka z delikatnym wsuwaniem jezyczka
        cudowne uczucie

        Skomentuj

        • Motywatore
          Erotoman
          • Jun 2006
          • 639

          #19
          Gdzieś czytałem opis gdzie kobieta chwaliła się że zapewnia takie doznania swojemu facetowi.
          Najpierw wkłada mu palca i masuje przez wewnętrzną ściankę (kieruje palec w stronę brzucha) prostatę i pęcherzyki nasienne.
          (Położenie prostaty odpowiada kobiecemu punktowi G).

          Pracując palcem w jego pupie, penisa trzyma w ustach.

          Jaj facet dostaje takiego orgazmu, że trzęsie się przez dłuższy czas. Orgazm nie kończy się wytryskiem.

          Potem przestaje i odbywają normalny stosunek w wyniku którego facet ma mega orgazm już z wytryskiem- o wiele silniejszy niż normalny.

          Muszę przyznać iż nawet to ciekawe.

          Skomentuj

          • Motywatore
            Erotoman
            • Jun 2006
            • 639

            #20
            Napisał Asiulek
            Tez to robię , mój facet to uwielbia, a i ja lubie słyszec jego jęki, widziec jak sie wije na łozku
            Może opisz jak to mniej więcej wygląda? Tzn. czy jest inaczej niż bez paluszka w tyłku. Co tam w środku pieścisz, z jaką intensywnością...

            Skomentuj

            • Sixsixsix
              Ocieracz
              • Oct 2006
              • 133

              #21
              ja tam lubię,ale tylko i wyłącznie partnerka chce być pobudzana palcami.

              Skomentuj

              • neshi
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 22

                #22
                Kiedys takowa masturbacja sprawiala mi spora dawke przyjemnosci. Od dawna jednak tej formy masturbacji nie praktykuje.

                Skomentuj

                • kamilka
                  Świntuszek
                  • Feb 2006
                  • 47

                  #23
                  Mi się taki rodzaj zabaw podoba. Cazem wkładam palce do pupci ale tylko wtedy gdy jestem sama. Może kiedys zdecydojue się na seks analny. Narazie jest mi dobrze tak jak jest

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #24
                    Wcielo mi posta :/
                    ...Ale odtwarzajac - zaintrygowało mnie
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • Anhell
                      Świętoszek
                      • Jan 2006
                      • 26

                      #25
                      Hmmm... kiedy myślę o tym uczuciu, gdy moja partnerka mnie tam pieści paluszkiem lub języczkiem, mam jedynie miłe wspomnienia. Polecam każdemu i każdej. To urozmaica zbliża i powoduje że w sferze seksualnej jeszcze bardziej ufamy sobie.

                      Pozdrawiam

                      Ps. tak osobiście to nie rozumiem tych którzy uważają, że faceci lubiący tego rodzaju zabawę mają skłonności homoseksualne. Ja to lubię, a faceci nie kręcą mnie na tyle, by pozwolić sobie na jakieś zbliżenie fizyczne.

                      Skomentuj

                      • julon
                        Świętoszek
                        • Jan 2007
                        • 2

                        #26
                        ja to robilem i nie wiem co ludzie maja przeciwko takim sparwom

                        Skomentuj

                        • facet_40
                          Świętoszek
                          • Apr 2007
                          • 1

                          #27
                          Analne pobudzanie

                          Cześć!
                          Próbowałem i gorąco polecam. Pobudzanie analne sprawaia mi wiele przyjemności. Robię to drugą ręką podczas masturbacji, czasami wibratorem. Gdy kocham się z żoną to też często używam wibratora. Radzę wypróbować - dostarcza to niezwykle silnych wrażeń.

                          Skomentuj

                          • Panna O.
                            Świntuszek
                            • Feb 2007
                            • 75

                            #28
                            Napisał max05
                            Te analne pieszczoty doprowadziły do tego że moja dziewczyna woli jak jej dokładniutko liże "słoneczko" niż prawidłową minetę ( którą zapewniam iż robię prawidłowo).Bardzo mnie ciekawi czy również któraś z Was ma podobne zdanie i podobne preferencje.
                            U mnie tak jest osobiście wolę pieszczoty analne od tych drugich
                            "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

                            Skomentuj

                            • Gawędziarz
                              Ocieracz
                              • Nov 2005
                              • 94

                              #29
                              Lubię być strona czynną. Jako dodatek - sprawa jest fajna.
                              Są ryby piły i ludzie młoty.

                              Skomentuj

                              • woda
                                Świętoszek
                                • Sep 2006
                                • 13

                                #30
                                ciekawe

                                http://p2.xtube.com/watch.php?idx=1&from=&v=996qW9Ftw5h&cl=juEqBLMgBq2 &a=200702201855_UGPbm&b=1ZahIycBq3Z&s=B&geo_countr ycode=1&geo_latitude=1&geo_longitude=1&sstr=lrf|ov frxfvx|1|1|O|ps65s2qo99r2pn09s52q163278no28r6
                                Żeby życie miało smaczek...

                                Skomentuj

                                Working...