W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Ciemnoskóry Szef Kuchni" - Opowiadanie Erotyczne sprzed lat, znalezione na starym dysku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HotStory
    Świętoszek
    • Jan 2021
    • 14

    "Ciemnoskóry Szef Kuchni" - Opowiadanie Erotyczne sprzed lat, znalezione na starym dysku

    Ciemnoskóry Szef Kuchni

    Wyglądał na 30 lat i był szefem kuchni w jednym spośród kameralnych, przyjemnych dodatkowo spokojnych hoteli na wyspie. Takie miały egzystować właśnie moje czasochłonnie wyczekiwane urlop. Żadnych przygód, niezakłócony odpoczynek, książki na leżaku, kąpiele w oceanie i pycha. Przez trzy dni było precyzyjnie tak, jako sobie zaplanowałam. Aliści podczas kolacji, jak w restauracji postanowiłam zrobić ilustracje niesamowitych, pięknie podanych dań – w kadrze pojawiła się czyjaś uśmiechnięta twarz.

    -Podoba się Pani to danie? – zapytał po angielsku tubylec w białej koszuli. Wyróżniał się z innych. Był bardzo pewny siebie i pełnym sobą mówił: „Ego tutaj rządzę”.
    -Podobają mi się wszystkie – odpowiedziałam.
    Okazało się, że jest szefem kuchni, więc po tym komplemencie rozpłynął się i zapytał, co robię w porze wieczoru i czy będzie mógł ze mną porozmawiać.

    Spotkaliśmy się przy barze. Przyjrzałam mu się dokładnie. Proch nader elegancką buzią dodatkowo głębokie rzut oka. Jak dziewiczy spośród tubylców spowodował, że poczułam podniecenie. Gdy po kilkunastu minutach rozmowy zaproponował wspólną kąpiel w basenie, czułam, że jestem gotowa na to, co się być może wydarzyć.

    Basen znajdował się w innej części kompleksu, wskoczyliśmy do wody, a mi wciąż było gorąco. Zaczęliśmy się zawody wyścigowe – kto pierwszy dopłynie do drugiego końca. Z pewnością wygrał. Śmialiśmy się dodatkowo wtedy on podpłynął blisko dodatkowo pocałował mnie. Proch miękkie wargi i sprawne dłonie, jakie szybko zaczęły błądzić po moim ciele. Przycisnął mnie do ściany basenu i całując dotykał w talii, sex dodatkowo niżej, po pośladkach, wcale nie delikatnie.

    Byłam w siódmym niebie, kiedy napierał na mnie i czułam, jaki jest twardy. W pewnym momencie zanurkował, zdjął mi spód od chwili kostiumu dodatkowo zaczął pod wodą dawać pocałunki mnie po cipce. Dziewiczy raz przeżyłam coś takiego poniżej wodą! Zaproponował, że możemy wędrować do niego dodatkowo wskazał, na budowla trzy kroki od chwili basenu. Byłam pełna uznania – co za organizacja.

    Po chwili leżeliśmy w jego wielkim łóżku, nad którym wisiała biała moskitiera. Czułam się jako w erotycznym śnie. Byłam bohaterką spersonalizowanej fantazji, w której ja – królowa o skórze jak mleko kocha się spośród czarnym młodzieńcem. Tego ciemne ręce na moim jasnym ciele, wielkie cycki jego czerń penis w mojej jasnoróżowej cipce.. Był stalowy i pod adresem mojemu zaskoczeniu – najwyraźniej bardzo doświadczony. Krzyczałam na głos, bez oporów, bez żadnych sąsiadów za ścianą. W każdej sytuacji marzyłam, żeby krzyczeć spośród rozkoszy po angielsku..Był więc king, master, god, amazing fucker i wszelkie angielskie sprośności, jaki nadchodzący mi do głowy.

    Nasz seks był długi i mocny. Najpierw wbiłam się na jego sztywnego penisa i ujeżdżałam go, i on łapał mnie zbyt pupę , klepał, ściskał dodatkowo dociskał. Dawałam z siebie całość i po paru minutach byłam cała mokra, aliści niebywale szczęśliwa . Potem położyłam się na plecach, a on klęczał przede mną, trzymając moje nogi w górze. W tej pozycji mogłam widzieć, jak wchodzi we mnie dodatkowo jak różnych kolorów jesteśmy – bardzo mnie kręcił ten widok. Miałam opory, żeby wziąć do ust jego członka, zatem najpierw młode cipki całowałam go delikatnie i lizałam główkę. Była różowa, a cała reszta – czarna. Ponieważ to lubię, opory szybko minęły – brałam go głęboko, do samego gardła, wodziłam językiem, zasysałam i lizałam. Patrzyłam na niego, jako odlatywał. Otworzył oczy i patrzył na mnie. Przez chwilę patrzyliśmy sobie w oczy. Skończyliśmy od tyłu – uklęknęłam i oparłam się o ścianę. Pieprzył mnie z całych sił. Obecnie on był królem, a je jego klęczącą służką.

    Wracałam do hotelu mijając strażników, którzy przyglądali mi się uważnie. Byłam pewna, że to nie pierwsza nocna pora, gdy widzą idącą tymi ścieżkami zadowoloną dziewczynę. Należący do mnie czarny królik umiał posługiwać się z życia. Ja również.
    Piszę Opowiadania Erotyczne. Czytam Opowiadania Erotyczne.
    Bo wolę pozostawić wszystko wyobraźni, zamiast obejrzeć film, jak większość
Working...