W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pozycja 69

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anyway90
    Erotoman
    • Mar 2019
    • 524

    #61
    Spoko, ja od jakiegoś czasu się tym nie przejmuję W tej pozycji skupiam się na sobie, uwielbiam dochodzić na 69 Penisa miziam na ile jestem w stanie w zależności od fazy w jakiej akurat się znajduję
    Potem się odwdzięczam rzecz jasna

    Skomentuj

    • Invidia
      Świętoszek
      • May 2007
      • 16

      #62
      Uwielbiam tę pozycję bo dostaję tu w pakiecie wiele rzeczy, które lubię w czasie seksu - perfekcyjny, nieco wulgarny widok na tyłek partnerki, możliwość wygodnego pieszczenia każdej dziurki osobno, możliwość używania rąk - do ściskania pośladków, dawania klapsów, łapania za cycki czy stopy partnerki. A w tym czasie mój penis jest obrabiamy ustami - nawet wolę kiedy jest to robione nieco niedbale, żeby partnerka nie musiała się nad tym jakoś nadmiernie skupiać, a dodatkowo nie musze się martwić że strzelę zbyt szybko. Kiedyś chciałbym spróbować z opcją bycia na górze i udostępnieniem jajek i całej okolicy do opracowania.

      Skomentuj

      • Azul
        Perwers
        • Jan 2022
        • 850

        #63
        Miałam okazję być na dole przy 69 i bardzo mi się to podobało. Jakoś bardziej, niż gdy jestem na górze.
        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

        Skomentuj

        • Invidia
          Świętoszek
          • May 2007
          • 16

          #64
          Napisał Azul
          Miałam okazję być na dole przy 69 i bardzo mi się to podobało. Jakoś bardziej, niż gdy jestem na górze.
          Nie czułaś się… przygnieciona? Mam wrażenie że przy dobrym ssaniu czasem ciężko opanować ruch bioder i partnerka mogłaby się czuć lekko przydławiona

          Skomentuj

          • Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 850

            #65
            Może się tak zdarzyć, ale to już chyba zależy od zgrania, zaufania, tego czy wiem kiedy przestać ssać albo jak sobie w inny sposób poradzić...
            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

            Skomentuj

            • 495f50
              Perwers
              • May 2011
              • 1118

              #66
              W razie problemów ugryźć

              Skomentuj

              • Azul
                Perwers
                • Jan 2022
                • 850

                #67
                Nie chciałam Was tu chłopaki straszyć
                Tego się nie mówi, to się wie
                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                Skomentuj

                Working...