W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Biernosc kobiet (?)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • omg
    Ocieracz
    • Jun 2005
    • 175

    #16
    qwerty20
    Tez tak mam i doprowadza mnie to szewskiej pasji...kocham ja ale, strasznie mnie to denerwuje. Nie chce z nia o tym rozmawiac bo wydaje mi sie ze sama powinna na to wpasc! Jesli jej jest ze mna dobrze( a widze ze jest) to powinna sie zorientowac ze jesli tez zacznie mi odwzajemniac pieszczoty itd. to mi tez by bylo milo A chyba o to powinno chodzic w zwiazku, zeby dawac sobie nawzajem przyjemnosc??

    Skomentuj

    • qwerty20
      Ocieracz
      • Jun 2005
      • 175

      #17
      Tillia-> o matko, chodzi o taki "masaż" na głowie , bardzo to lubi

      omg -> no ja jestem w identycznej sytuacji co ty.

      Słodka*LoLa-> kiedy ja nic nie robie, to ona sie do mnie przytula i mowie, zebysmy sobie spokojnie polezeli, a mnie juz nosi w srodku, zeby ja troche popieścic, ehh te kobiety...

      Skomentuj

      • Słodka*LoLa
        Ocieracz
        • May 2005
        • 154

        #18
        .....qwerty20....to ja mam czasem na odwrót.....
        0statnio edytowany przez Słodka*LoLa; 29-06-05, 15:06.

        Skomentuj

        • qwerty20
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #19
          Słodka*LoLa -> moja rowiesniczka - 20 lat. mam pytanie
          (nie musisz odpowiadac jak nie chcesz)
          "bo ja kiedyś też taka byłam"
          jak kiedys taka bylas,to co sie stalo, ze juz nie jestes?

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #20
            Wiesz jaki ja mam sposob zeby osiagac to co chce z partnerka? Wszystko proponuje/prosze (etc) wtedy kiedy rozgrzeje ja do czerwonosci ;] Jak ja tak rozpalisz (patrz topic wasze sztuczki ktore uwazacie tylko za swoje) ze az bedzie blagac zebys ja zaspokoił to wtedy przestan i powiedz zebyscie sie poprzytulali Zrub to z usmiechem na ustach, z takim diabelskim, zeby bylo widac ze sprawia ci przeyjemnosc patrzec na nia taka nie zaspokojona. A kiedy ona podlapie i zacznie cie na siebie zaciagac to powiedz ze ty tez chcesz cos do zycia i nie ma nic za darmo ;] Wtedy nie trzeba jej 2 razy prosic Sprawdzone
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • qwerty20
              Ocieracz
              • Jun 2005
              • 175

              #21
              thx bender, zastosuje przy najblizeszej okazji

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5252

                #22
                Beniek, tyle ze w wypadku kiedy kobieta jest taka z natury, podobny szantaz moze odniesc dokladnie odwrotny skutek.
                Wiem cos na ten temat, takie zmiany powinno sie przeprowadzac miarowo, a nie nagle...

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • qwerty20
                  Ocieracz
                  • Jun 2005
                  • 175

                  #23
                  Raine - no to opowiedz, chce byc przygotowany na kazda ewentualnosc

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    #24
                    W sumie to nie mam wiekszej checi sie tym dzielic. Ale sugeruje Tobie ostroznosc, bo baby latwo do siebie zrazic. Potem bedzie chowala uraze... wiec dlatego pomyslalem, ze dobra opcja byloby dla Ciebie zweryfikowanie mozliwych tekstow z kims bardziej w tych kwestiach wprawnym
                    Przyjaciolka na psychologii nadaje sie calkiem niezle Ale ja sugerowalbym jednak zaczac od delikatnego naprowadzania... moze zamrucz, kiedy trafi na wlasciwe miejsce? Reakcja tego typu bylaby calkiem fajna zacheta i wskaznikiem, ze bardzo Ci sie to podoba...
                    Moze zlapie wlasciwa plyte (baby sa z natury ciekawskie, wiec opieraj sie na tym ) i zacznie sama drazyc temat? ;]

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • kiss
                      Świętoszek
                      • Jun 2005
                      • 14

                      #25
                      mój chłopak pokazał mi że też potrzebuje żebym to ja go pieściła, biorąc moją dłoń i delikatnie przesuwając po klacie, brzuchu w dół. teraz sama nie mogę się powstrzymać żeby go tam pieścić, bo kiedy widzę jak mu dobrze, i kiedy czuję jaki jest podniecony, czuję, że to właśnie o to chodzi, żeby dawać drugiej osobie szczęście- i psychicznie, i fizycznie również... pozdrawiam.
                      Everyone’s around, but no one does a damn thing.

                      Skomentuj

                      • mirakla
                        Perwers
                        • Feb 2005
                        • 805

                        #26
                        Mi sie wydaje że jak raz pokażesz jej dłonią i poprowadzisz ją,to ona załapie o co chodzi i odwzajemni Twoje pieszczoty.I na pewno będzie to robić za każdym razem.Miałam podobna sytuacje-chłopak złapał mnie za rękę i położył na swoim ciele,a potem samo poszło,pieściłam go za każdy razem,już bez zbędnego przypominania
                        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                        Skomentuj

                        • qwerty20
                          Ocieracz
                          • Jun 2005
                          • 175

                          #27
                          tak tez uczynie, jak mowicie z tym naprowadzaniem ręki, mam nadzieje, ze poskutkuje (jak u was).

                          Ale mam jeszcze jedno pytanie. w te sobote po raz pierwszy paluszki TAM powedrowaly (to bylo cos ). Ale mi sie marzy zrobić Jej naprawde dobrze (języczkiem), wiec czy nalezy poczekac jak czas, i sie zabawiac paluszkami, a dopiero po odpowiednim momencie zejsc jezyczkiem na dół, czy juz po kilku takich "akcjach" z paluszkami? bo tak mnie to kręci, ze nie wiem czy dlugo wytrzymam

                          Skomentuj

                          • mirakla
                            Perwers
                            • Feb 2005
                            • 805

                            #28
                            Narazie niech sie dziewczyna przyzwyczai do tych paluszkow,bo jest to dla niej nowe przezycie,a dopiero po jakims czasie zejdz na doł jezyczkiem.raczej nie radzilabym robic tego od razu,gdyz to ją moze speszyc.poczekaj jeszcze troszke
                            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                            Skomentuj

                            • qwerty20
                              Ocieracz
                              • Jun 2005
                              • 175

                              #29
                              ok tak tez zrobie, przeciez nic na sile, a dziewczyna sie moze troche zdezorientowac, jak wszystko naraz bedzie, dlatego stopniowo bedzie odczuwac przyjemnosci

                              Skomentuj

                              • omg
                                Ocieracz
                                • Jun 2005
                                • 175

                                #30
                                U mnie to było prawie jednoczesnie.. najpierw zaczałem calowac jej piersi pozniej zszedłem nizej, całowałem po brzuchu a pozniej jeszcze nizej... sama pomogła mi rozpiac spodnie i zdujac majtki i wiedziałem juz czego chce

                                Skomentuj

                                Working...