W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakie szerokie?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rafciux
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 10

    Prezerwatywy Jakie szerokie?

    Używam zwykłych prezerwatyw lecz mam taki problem ze strasznie mnie uwierają.Jakie są prezerwatywy o większym obwodzie??
    Obwód 16cm długość 14,i proszę mi nie pisać o nieumiejętnym mierzeniu obwodu...
  • kopiko
    Świętoszek
    • Nov 2011
    • 24

    #2
    Szczerze? Polecam Ci Durex Extra Safe tylko podkreślam, że niektórzy oceniają je jako grube i nie dające przyjemnosci. Mój Mężczyzna ma dużego penisa i wybieramy tylko te. Nigdy nie było z nimi problemu, a inne zazwyczaj zjezdzaly, pekaly. Osobiście uważam, że dają dużo przyjemności. Ładnie pachną i są ze środkiem nawilżającym jakby tam czasami Twoja panna problemy miała Pozdrawiam i mam nadzieje, że pomogłam.
    Ps. U nas naciągane do samego końca, ale troszkę nie rozwiniętego możesz zostawić jeśli masz mniejszego członka. Przy szybkim numerku i tak się zdarzało

    Skomentuj

    • Mr Brightside
      Świętoszek
      • Aug 2009
      • 26

      #3
      extra safe. mam taki sam , a raczej mialem taki sam kłopot. extra safe'y sa swietne, dobrze leza na penisie, i wbrew opiniom - nie mialem problemu z doznaniami.

      Skomentuj

      Working...