Związki homo a wychowywanie dzieci

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • apacz
    Świętoszek
    • Sep 2005
    • 2

    Związki homo a wychowywanie dzieci

    Ale nie mogę tego zrozumieć że te geje,czy lesbijki chcą jeszcze adoptować i wychowywać dzieci .Kto z nich będzie matką ,a kto ojcem ,będą rzucać monetę czy co?Może ktoś to mi wytłumaczy!!!To jest poprostu chore!!!
    Last edited by Bender; 15-12-05, 23:03. Powód: poprawa nazwenictwa
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Bo niezależnie od orientacji seksualnej wiekszość kobiet i mężczyzn jest płodna, i spora część ma instynkty rodzicielskie.
    Rola matki i rola ojca pozostają kwestią zupełnie płynną, można powiedzieć, że przenikają się wzajemnie a bardzo często także kompensują. Nie można moim zdaniem mówić o zadaniach wychowawczych typowo ojcowskich czy typowo matczynych.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • HeaveN
      Ocieracz
      • Apr 2005
      • 175

      #3
      Jestem zdecydowanie na nie, przynajmniej na ta chwile. wiem ze kiedys moze i trzeba zaczac powie wielu, chociaz ja i tak najprawdopodobniej jestem na nie, ale czy spoleczenstwa, nawet na zachodzie sa gotowe na cos takiego... no way... za xx lat

      Skomentuj

      • BlackPussy
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #4
        a ja jestem na tak. Zawsze mowie ze nie mam nic do gejow i lesbijek byle by sie trzymali z dala ode mnie A tak serio to czemu nie??Jesli czuja sie na silach aby wychowac dziecko to prosze bardzo. Czy to ze ktos jest homoseksualista swiadzczy o jakims umyslowym uposledzeniu czy ogolnym spaczeniu osobowosci????Nie rozumiem podejscia ludzi. Homoseksualisci nie wtracaja sie w zycie hetero i powinno byc na odwrot. Kazdy jest panem swojego losu...

        Kobieta jest jak lilia
        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Pozatym, jeśli geje i lesbijki nie będą mogli adoptować dziecka- to zawsze będą mogli samodzielnie je spłodzić. Oczywiście z pomocą osoby płci odmiennej.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5246

            #6
            Zabawne.

            Z kim bym nie gadał (mówię o osobach homoseksualnych) to jakoś nikt nie wykazuje zainteresowania adopcją.
            Więc - skąd u ciężkiej cholery się bierze ten chory argument-pożywka dla homofobii?

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • KIKUNIA28
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 236

              #7
              Jestem aktywnym uczestnikiem forum dla Bi i mam paru znajomych homo w realu ..... na tym forum i nie tylko ten temat był poruszany i nikt ,ale to nikt nie był na Tak .Wręcz potepiali tego rodzaju mozliwośc jak odopcja dzieci przez pary homoseksualne
              Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

              Skomentuj

              • Księciunio
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2005
                • 348

                #8
                Jestem absolutnie przeciw adoptowaniu i wychowywaniu dzieci przez homoseksualistow, sam dziękuje rodzicom ze zostalem w normalnej rodzinie wychowany. Pomyślcie jak bedzie sie czulo dziecko (np.syn) ******w. blee.
                Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                Skomentuj

                Working...