W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nieprzyzwoita fantazja o szwagrze

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Robinson
    Erotoman
    • Sep 2011
    • 515

    #16
    Ale nie chcesz powiedziec ze wszyscy na raz wskakuja do wody? No i wychodzi na moje: zawsze twierdzilem, ze minimalna odleglosc od tesciow to 200 km...

    Skomentuj

    • gemma89
      Świętoszek
      • May 2007
      • 19

      #17
      noo nie.. teściowa z teściem ja z mężem i szwagier sam bo nie ma pary... no tak od zawsze miałam problemy z teściową, bo ona zawsze będzie lepiej wszystko robić dla synusia niż ja....mamy swoje mieszkanie w mieście, ale ze względu na to, że teściowa w lutym rok temu była w śpiączce i w ogóle była chora to się wprowadziliśmy, i mamy podpisane wynajem do czerwca...ja zrezygnowałam z pracy, żeby pomagać, i teraz sie wpakowałam bo teściowa wyzdrowiała wróciła do pracy a ja nię umie znaleść pracy i są już pretensje jak ja sobię to wyobrażam że kto będzie gotował, sprzątał prał jak ona pracuje...ale mam nadzieję, że jednak w czerwcu wszystko się skończy

      Skomentuj

      • Robinson
        Erotoman
        • Sep 2011
        • 515

        #18
        Rezygnacja z pracy w takich czasach nie bylo madre... Z drugiej strony argumenty tesciowej sa nietrafione, bo jednak dochod masz... A gotowac... kiedys tez musiala, tak?

        Mysle, ze rozmowa z nia, ze nie chcesz spac ze szwagrem, ze Cie to krepuje, to powinien byc poczatek. Powodzenia... wiem co znaczy __tesciowa__ :O

        Skomentuj

        • maximus
          Świntuszek
          • Mar 2006
          • 71

          #19
          A może idź do psychologa ? Dyskretna wizyta aby nikt nie wiedział i z nim porozmawiaj. Pamiętaj, że to jest lekarz i raczej nie zdziwi go Twój problem a pomoże bo to się w obsesję przeradza.

          Skomentuj

          Working...