W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Który partner nauczył Cię najwięcej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Goldie
    Erotoman
    • Apr 2012
    • 544

    #31
    Ja od pierwszego partnera nie mogłam się odkleić, próbowaliśmy wielu rzeczy w wielu miejscach, instruował mnie jak lubi i co lubi, dużo rzeczy dla niego też było nowych, pomimo, że był po kilkuletnim związku. (Domyślam się, że trochę jak u Bombadila) Ale chwalił sobie nasze łóżkowe poczynania bardzo i ja też byłam usatysfakcjonowana. Drugi pokazał jeszcze inne miejsca, trochę inne podejście. Od niego usłyszałam najwięcej dobrych słów na temat tego jaka jestem w łóżku, więc gdzieś w głowie pojawiła się krnąbrna żyłka; uszczęśliwie każdego
    Aż pojawił się jeden, który mi tą wizję zmył sprzed oczu - w trakcie ani słowa, po fakcie też. Więc pierwsza myśl - nudził się. Druga myśl - tyle lodzików odpędzlowanych, tyle stosunków... a ten co?

    Ale teraz juz wiem, poje bało go
    She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

    Skomentuj

    • Anioka.M
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 102

      #32
      To raczej ja uczyłam moich partnerów seksu . Ale miałam też okres "lesbijski" i wtedy to Ona uczyła mnie miłości. Niestety dziś już nie żyje , choć rozstałyśmy się wcześniej po idiotycznej interwencji Jej rodziców. Nie miałam już nigdy więcej kochanki, preferuję facetów...

      Skomentuj

      Working...