Wołanie do łóżka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kraszan
    Świntuszek
    • May 2014
    • 51

    Napisał iceberg
    Zatem poczekajmy az sie wypowie, czy zwiazala sie z nim dla kasy, z powodu duzego fiuta albo dobrego seksu czy z miłości...
    I tutaj się z tobą zgodzę.

    Skomentuj

    • ellie
      Świntuszek
      • Jul 2015
      • 53

      No więc znaliśmy się już od 12 lat, ale bliższą znajomość nawiązaliśmy 7 late temu. Potem razem zamieszkaliśmy na stancji i to był najlepszy okres w naszym życiu.Kochałam i czułam się kochana.Wtedy dla Nas był w stanie walczyć z całym światem. Potem przeprowadziliśmy się do jego rodzinnego domu i wszystko zaczęło się psuć. W jego domu mama robi wszystko za dzieci a jemu ten układ zaczął za bardzo pasować pogrążając mnie.I z czasem to wszystko narastało. No i mamy to co mamy. Leń przed komputerem a ja zła żona bo czegoś jeszcze od niego wymagam. Proponowałam żeby się wyprowadzić i odzyskać nasze życie ale za wygodnie mu tam.

      Skomentuj

      • Kraszan
        Świntuszek
        • May 2014
        • 51

        Kochasz go?

        Skomentuj

        • elumar
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2015
          • 289

          A zdajesz sobie sprawę że to właśnie Ty możesz być przyczyną jego depresji?
          Dla Ciebie odstawienie go na boczny tor, brak zainteresowania i seksu tłumaczy dziecko.Ale to wielki błąd, popełniany zresztą bardzo często przez młode mamy .
          Jeśli się chce, to wcale nie trzeba rezygnować z seksu, wyjść we dwoje, wspólnego spędzania czasu .
          Ale Ty nie chciałaś, olałaś go tłumacząc się dzieckiem .
          Sam brak seksu potrafi wpędzić faceta w depresję, bo obniża jego samoocenę, poczucie wartości, sprawia że czuje się niedoceniany albo nawet nieatrakcyjny.
          Wielu na jego miejscu znalazłoby sobie kochanki, skoro tego nie zrobił widać mu na Tobie zależy, nie chciał Cię krzywdzić zdradą .
          Po prostu przez brak zainteresowania z Twojej strony znalazł sobie zastępstwo w postaci gier, wirtualnego świata .
          A swoje potrzeby najprawdopodobniej załatwiał masturbacją, i niestety uzależnił się od tego .
          Dlatego może unikać seksu, bo już go nie potrzebuje tak jak
          kiedyś .
          Nie chce mu się kochać, pomagać w domu ani pracować, bo czuje się niekochany, potrzebny tylko do zaspokajania Twoich potrzeb.
          Dlatego ucieka w wirtualny świat, aby nie myśleć że ma Ci służyć jako chodzący bankomat i wibrator.
          Zamiast myśleć cipką może zorganizuj jakieś wyjście razem (ale bez dziecka).
          Klub, impreza czy coś w tym stylu, pokaż mu że zależy Ci na nim, że chcesz z nim spędzać czas, bawić się, cieszyć, a nie tylko oczekiwać że będzie spełniał Twoje zachcianki .
          To Ty zawaliłaś, wpędzając go w depresję, więc mu teraz pomóż z niej wyjść, nawet jeśli trzeba siłą ciągnąc go do lekarza .
          Zauważ że gdy Ty go olewałaś przez długi czas on nie odszedł, a Ty już chcesz uciekać?
          Są takie słowa w przysiędze małżeńskiej: W ZDROWIU I W CHOROBIE, rozumiesz ich znaczenie?
          Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

          Skomentuj

          • Emm:*
            Świntuszek
            • Mar 2015
            • 55

            Napisał kocham_cipki
            Moja żona odstawiła mnie po urodzeniu dziecka. Mam kochankę, z którą realizuję najskrytsze fantazje i nie czekam, aż mojej pani łaskawie coś się odmieni i znowu cipka zaswedzi.
            Jak to jest? Chowa się do pępka przed żoną? Czy zdarza Ci się czasem zdradzać kochankę z żoną?
            Find what you love and let it kill you.

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              Emm, nie ma nic dziwnego w grze na dwa fronty. Tak czasami bywa i tyle.
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • Emm:*
                Świntuszek
                • Mar 2015
                • 55

                To nie hejt. Z ciekawości pytam. (Powinnam użyć wesołych emotek..)
                Find what you love and let it kill you.

                Skomentuj

                • wiarus
                  SeksMistrz
                  • Jan 2014
                  • 3264

                  Toteż rzuciłem swoim zdaniem - bez hejtu
                  "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                  James Jones - Cienka czerwona linia

                  Skomentuj

                  • Emm:*
                    Świntuszek
                    • Mar 2015
                    • 55

                    I know u mnie też bez było;]
                    Find what you love and let it kill you.

                    Skomentuj

                    • wiarus
                      SeksMistrz
                      • Jan 2014
                      • 3264

                      I wszystko jasne
                      Najlepszym sposobem jest w takiej sytuacji odrobina wyrozumiałości. Szkoda, że nie wszystkich na to stać.
                      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                      James Jones - Cienka czerwona linia

                      Skomentuj

                      • kocham_cipki
                        Świntuszek
                        • May 2009
                        • 75

                        Kiedy mąż w odpowiedzi na pytanie czy żona weźmie do ręki jego członka słyszy "chyba cię pogielo", a czas bez seksu liczy w miesiącach to nawet nie ma się co chować do pępka. A potem wielkie zdziwienie... "Ale jak to... kochanka? Przecież taka dobra żona bo pierze, gotuje, dzieckiem się zajmuje. Przecież miał wszystko". Pozdrawiam wszystkie zdziwione.

                        Tak, wielokrotnie próbowałem rozmawiać.

                        Skomentuj

                        • Emm:*
                          Świntuszek
                          • Mar 2015
                          • 55

                          Chodziło mi o to, że czy przy tak satysfakcjonującym związku z kochanką, nie jest trochę tak, że w pewnym sensie to żona staje się "tą drugą".
                          Może pytam w imieniu kochanek.
                          Find what you love and let it kill you.

                          Skomentuj

                          • tesla
                            Świętoszek
                            • Jan 2016
                            • 10

                            Zawsze można zaproponować coś na wzrost potencji u faceta. Typu Phallomax przykładowo.

                            Skomentuj

                            Working...