W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ssanie paluszków u stópki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • melosha
    Świntuszek
    • Dec 2014
    • 77

    Ja bardzo lubię,kręci mnie to,ale mój facet trochę jest do tego nieprzekonany.A szkoda,bo lubię w obie strony. Może niedługo się przełamie.
    Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje tu innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?

    Skomentuj

    • dmp
      Świntuszek
      • Apr 2009
      • 70

      Moja luba bardzo lubi wszelkie zabawy z jej stopami. Ceni sobie każdy masaż i bardzo czesto się tego domaga, więc lizanie jej stóp, ssanie palców sprawia mi przyjemność, na pewno większa niż z masażu

      Skomentuj

      • Gandalf71
        Seksualnie Niewyżyty
        • Dec 2014
        • 208

        O kurka wodna... jeszcze nie próbowałem czas wcielić w życie
        Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
        Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

        Skomentuj

        • Pony Luna
          Świntuszek
          • Sep 2014
          • 60

          Ja bym z WIELKĄ chęcią skosztował damskich stóp i palców, ale pod warunkiem, że stopy byłyby zadbane.
          Zapraszam do rozmowy na PW

          Skomentuj

          • merlot
            Banned
            • Jan 2015
            • 6

            Wszystkie kobiety jakie miałem nigdy nie protestowały jak pieściłem ich stopy oczywiście warunek że stópki były czyste dla niektórych podanie "nieświeżej " stópki było krępujące ;-)...

            Skomentuj

            Working...