W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Koledzy mnie biją.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Exeter
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 16

    Koledzy mnie biją.

    Mam pewien jak dla mnie głupi problem, otóż mam 14 lat i chodzę do 1 gimnazjum. JMam poroblem otóż mam problem z dwoma kolegami, normalnie się między nami układa czasem pójdziemy na piwko itp. ale dosyć często mnie biją w szkole żeby się nie wiem np. popisać przed dziewczynami, wykorzystują to że miałem dwa razy złamaną lewą nogę i raz prawą i słabo się ogólnie bije. Przekszadza mi to że mnie biją, nie jest to typu buła w pysk, tylko takie kopanie mnie w brzuch albo uderzenie z pięści w brzuch. Chodzi też o to że mam laskę i ona czasami widzi jak mnie biją i w tedy jest dziwnie dla mnie. I myślę że jestem zagrożony że ona ze mną zerwie, bo np. po dysce jakiś żulek będzie się do niej przystawiał a ja nie bd mógł jej pomóc. Więc pomóżcie co robić jeżeli se tak mnie traktują jak worek treningowy, olewanie ich nic nie daje.
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    #2
    Możesz poprosić kolesi z miasta żeby im wytłumaczyli, że błądzą.

    Skomentuj

    • adeq321
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 7

      #3
      Zajeb bułe w ryj to się odczepią, bo będą wiedzieć,
      że bijąc Cie ryzykują poważnym uszkodzeniem ;]

      Skomentuj

      • Wesoly Jas
        Banned
        • May 2009
        • 239

        #4
        Nie masz jakis gosci starszych zeby nastraszyc zasrancow ??

        Skomentuj

        • Exeter
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 16

          #5
          Tak się składa że po prostu się boje im wyjechać z buły, bo wtedy będą mnie kopali po nogach które mnie wiecznie bolą albo mi oddadzą.

          Mam kolegów ale są to też ich koledzy i się słabo biją
          0statnio edytowany przez sister_lu; 05-06-09, 00:29.

          Skomentuj

          • fidien_!
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2009
            • 314

            #6
            Zacznij chodzić na siłownie a nie na piwo... To wiele zmieni
            Było, może i było. Ale minęło

            Skomentuj

            • Exeter
              Świętoszek
              • Jun 2009
              • 16

              #7
              Siłownia w wieku 14 lat, rodzice mówią że za wcześniej a po zatym jak będe ćwiczył nogi które były 3-krotnie złamane to będę mógł nicg bić o narazie naprawdę ciężko.

              Skomentuj

              • fidien_!
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2009
                • 314

                #8
                No prawda... Jak się w za młodym wieku przystawia do ciężarów to się ma problemy z kręgosłupem.. Sorki za złą podpowiedz
                Było, może i było. Ale minęło

                Skomentuj

                • Exeter
                  Świętoszek
                  • Jun 2009
                  • 16

                  #9
                  No a tak na marginesie kiedy można zacząć chodzić na siłkę, w jakim wieku?

                  Skomentuj

                  • Takigosc
                    Świętoszek
                    • May 2009
                    • 8

                    #10
                    TO NIE JEST STRONA ŻAL.PL!! co ma wspólnego temat ktory założyłeś z działem ''dojrzewanie''? no ale dobra juz nie bede sie czepiał moja rada- pogadaj z nimi. bo skoro Jestescie kolegami i chodzicie na piwo(swoja droga ciekawe kto sprzedaje piwo nieletnim...) a oni cie biją to cos tu jest nie tak...
                    Ze mnie taki gość że ciagle wsadzac muszę w coś

                    Skomentuj

                    • fidien_!
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2009
                      • 314

                      #11
                      Wtedy kiedy przestaniesz tak gwałtownie rosnąc i Twoje kości będą już mocne
                      Ja zacząłem w wieku 16 lat
                      Było, może i było. Ale minęło

                      Skomentuj

                      • Exeter
                        Świętoszek
                        • Jun 2009
                        • 16

                        #12
                        Takigosc w takiej sytuacji nie wiem co powiedzieć naprawdę czasem mówię przestańcie bo to mnie w****ia i coś tym stylu ale to nie działa. Co ty oszalałeś kumpel kupuje albo brat Bądź podkradamy ojcom z lodówki .

                        Skomentuj

                        • Christophero
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 1039

                          #13
                          zrób tak,
                          udawaj że zadajesz cios pięścią.... i jak wyprowadzisz cios, to przed samym nosem kolegi, zegnij rękę w pół i przy******* mu z łokcia...

                          wygląda fajnie, jest bezpieczniejsze, raczej trudno uniknąć ciosu, bo jest szybki na skutek pojawienia się dużego momentu obrotowego wywołanego zgięciem łokcia....

                          Zaraz po wy****niu koledze z łokcia, naturalnie będziesz się prawie że obracał - to też wynik momentu obrotowego.... a jak sie obrócisz to poprawiasz mu z drugiego łokcia, który działa teraz jak cep... bo druga ręka sama sie podnosi do ciosu....

                          Sprawdzone nie raz... kolega ze wsi mnie nauczył...

                          to taki styl walki na zabawach tanecznych jak jest ciasno....
                          ciężko wtedy walczyc karate kunkfu hitahita... trzeba z łokcia na********ć...

                          poćwicz... i zadaj koledze raz a dobrze.

                          gwarantuje odczepią sie .. i zyskasz napewno szacun.

                          ps. co to jest buła w ryj?

                          Skomentuj

                          • mleczna
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 85

                            #14
                            uch... jeżeli boisz się siłowni bo rzekomo ci obciąża okręgosłup i nogi (moim zdaniem to takie gadanie, bo można dopasować indywidualny zestaw ćwiczeń dla każdego) to zacznij chodzić na basen- rozwija wszechstronnie. poza tym jeżeli boisz się o swoją dziewczynę to NIE zabieraj jej w niebezpieczne miejsca. Jeżeli wiesz że pod jakimś lokalem sa jakieś niebezpieczne sytuacje to omijaj te miejsca i uwierz jej na pewno bardziej zaimponuje to że powiesz "kochanie, nie pójdziemy tam bo tam jest niebezpiecznie". nie udawaj twardziela bo to straszna porażka.

                            Skomentuj

                            • majlo
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 44

                              #15
                              Napisał glizdziarz
                              Możesz poprosić kolesi z miasta żeby im wytłumaczyli, że błądzą.
                              this ;]

                              Skomentuj

                              Working...