Osiemnastka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #46
    no wlasnie nie trawisz mojej slodyczy powiedzmy prawde zadroscisz mi (zart)
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #47
      Najbardziej rozbawil mnie tekst - ze mozesz zostawic znajomych samych w domu i sie nei obawiasz To dopiero okazy, no lyzka na to nie mozliwe
      Co do picia - rozne sa kultury picia, wszystko ma swoje uroki. Pozatym na 18 czesto przychodza ludziom do glowy glupie pomysly i nagle wszyscy maja odwage by je realizowac ;P
      W sumie masz racje ze to zalezy od wieku (ale glownie od dojrzalosci), ale czyz nie po to jest mlodosc (czyt lata naste) zeby sie wyszalec? Bo potem to juz troche niektore rzecz nie przystoja, a tak to mozna przymknac oko
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #48
        bender a czemu Cie to rozbawilo ??
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #49
          No znajomi, ktorych boisz sie zostawic w domu, zeby ci telewizora nie wynisli to sa znajomi? Dla mnie ze juz kogos zaprasza m do domu to znaczy ze mu ufam...
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #50
            Napisał Bender
            ale czyz nie po to jest mlodosc (czyt lata naste) zeby sie wyszalec? Bo potem to juz troche niektore rzecz nie przystoja, a tak to mozna przymknac oko
            Nie, na szaleństwo każdy wiek jest dobry. I ja nigdy nie myślę, że w moim wieku to czy tamto nie uchodzi. Bo nie chcę tak myśleć.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Sama słodycZ
              Erotoman
              • Jun 2005
              • 482

              #51
              Napisał Bender
              No znajomi, ktorych boisz sie zostawic w domu, zeby ci telewizora nie wynisli to sa znajomi? Dla mnie ze juz kogos zaprasza m do domu to znaczy ze mu ufam...
              eee a gdzie ja napisalam ze boje sie ich w domu zostawic ?? ze mi TV wyniosa
              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #52
                Cos nie kumata jestes SS
                Mowilas ze masz znajomych ktorym ufasz - ja tylko zapytalem a co to za znajomi ktorym nie ufasz, nie zostawisz ich w domu... Zaraz np Rojze mnie zjedzie z jakimsswoim przykladem ale mniejsza o to.
                Poprostu sa pewne kryteria dobierania sobie znajomosci...
                Podsumowujac: Dajesz za atut to ze znajomych nie boisz sie w domu zostawic, a dla mnie jest to cos normalnego - czyli tak jakbys sie chwalila ze umiesz... jezdzic na rowerze. Nic nadzwyczajnego.
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  #53
                  nie zle to odebrales dla mnei tez jest to cos normalnego wlasnie rojze zrobila z moich znajomych zlodzieji pijakow i wszystko co najgorsze aaaa ja tylko wyjasnilam jacy oni sa nie chwalilam sie
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • Falcon
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2005
                    • 369

                    #54
                    kurde ja nie umiem czytac ostatnio, albo slepne - to tyle co do twojego ostatniego posta SS.
                    Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #55
                      Chyba zostałam opacznie zrozumiana.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Falcon
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Mar 2005
                        • 369

                        #56
                        mnie tam sie zdaje ze ktos tu poprostu zastosowal nadinterpretacje!! bez urazy SS lubie Cie ale tym razem przesadzilas
                        Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #57
                          spoko musicie zrozumiec ze mam spuchnieta twarz i trudnosci z oddychaniem wiec moze pierdacze farmazony mam prawo ! prosze o wyrozumialosc ehhe
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • Falcon
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2005
                            • 369

                            #58
                            To do wyra!! brac tabletki i sie kurowac a nie na forum siedziec!!
                            Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #59
                              Albo srodki Homeopatyczne - oklad z cieplego chlopa
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #60
                                Okład z ciepłego chłopa jest dobry na wszystko.
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...