Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Męskie sprawy
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 17-09-05, 18:39   #26
DajMiTęNoc
Perwers
 
Zarejestrowany: May 2005
Postów: 1 153
Cytat:
Napisał tabula rasa
Takiego wyluzowanego gościa nie posądziłbym o taki kołtunizm.
Nie wiesz co to oralne pieszczoty odbytu???Nigdy tego nie zaznałeś?Biedny chłopak
Może i wyluzowany ale mam pewne zasady. Co ja poradze, każdy ma na jakiś temat swoje zdanie.
Ja może mam jakieś staroswieckie ale nie ogoliłbym sobie większosci rzeczy o czym sie pisze na tym forum. Napewno tyłka, klaty, włosów koło pempka i nog. A zapomniałbym rak. Jestem dumny, że jestem zarośniety. Pozatym wszystko sie w jakiś sposób łańczy. I goląc jedno musiałbym druge
Co do pieszczot odbytu mnie to nie rajcuje dla kazdego cos innego.
Wiem, że tamtędy łatwo dostać się do prostaty i powino dawać przyjemnośc,. Ale ja mam zasady. I od mojego tyłka wara.

A jeszce coś do wyluzowanego, może i jestem wyluzowany ale bardziej nie obliczalny. Mojego zachowania nie da sie przewidziec.
Lubie się pośmiać, i porozmawiać z każdym moge ,znaleśc jakieś wspólne tematy do rozmowy i rozmawiac godzinami. A nie które poglady może i mam przestarzałe tak zostałem wychowany i nie które tematy na tym forum sa tematami tabu dla mnie. Jesli chodzi o sex czerpie przyjemnośc z samego faktu bycia z kobieta w łózku. A jak jest uczucie i potrafie może za duże sowo i ktoś powie, że sie przechwalam ale jak uda mi sie zadowolić kobiete doprowadzić ja do orgazmu(a czasami kilku pod rzad, zdarzyło sie pare razy), dla mnie to już jest coś co sprawia mi wielka przyjemnośc. Lubie kobiece ciało dotykać badać je zachowywac sie jak odkrywca, dojśc do takiego momentu gdy powie , że jeszcze nikt jej tak nie dotykał. Odkryć miejsca na jej ciele ktorych jeszce nikt nie odkrył a jej to wiele przyjemności sprawia dotykanie tych miejsc. Albo, że nie kochała sie jeszce tak. Lubie przełamywać lek kobiet, kochać się w róznych pozycjach i wszedzie. Miec satysfakcj, że to zemna poraz pierwszy sie tak kochają bo wczesniej się nie zgodziły by na to. Lubie jak kobiety ulegaja moim namowom ja czerpie satysfakcje własnie z takiego zdobywania kobiet wiedzieć ,że to zemna po raz pierwzy coś robią, że się godzą na coś czego wczesniej nie robiły i nie miały ochoty. Lubie odkrywać co lubia, poznawać ich umysł i cialo. Lubię gdy kobieta która zwykle jest przecietna można powiedzieć kobietą przymnie zmienia wygląd, poglądy,rozkwita. I zaczyna na nia coraz wiecej osób zwracać uwage a ja jestem dumny ze to dzieki mnie i to zemna jest. Ciesze się gdy po czasie spedzonym zemna mi dziekuje. Lubie gdy kobieta pisze sms że nie moze sie mnie doczekac. Jak po pewnym czasie zaczyna "szalec" dzwoni że nie może sie doczekac mnie a gdy sie spotykamy widze uśmiechna jej twarzy gdy naprawde sie cieszy, że teraz jest tu a nie gdzie indziej. Lubie czuć, że kobiecie na mnie zależy, że mam jakoś kontrole nad nią, że zrobi wszystko co jej powiem. Znaczy nie wszystko lubie kobiety które mają swoje zdanie ale chodzimi o to że się liczy znim i moje zdanie ma jakiś wpływ na nią. A nigdy wczesniej na kogoś pkt tak nie oszalała. Jestem typem zdobywcy , odkrywcy, lubie gdy kobiecie z która jestem jej na mnie zalezy. Jak przestaje zależeć to szybko sie to kończy. Odczuwam satysfakcje ze po jakims czasie dzwoni i mowi, ze teskni czuje sie znów potrzebny wiem ze bedac z kims innym mysli o mnie. To mi sprawia przyjemnośc i wiele innych rzeczy. Np jeszcze to że gdy znam te miejsca przez ktore samym dotykiem moznaja podniecic w miejscach publicznych gdzie jest pełno ludzi albo rodzina nie można się kochac i wtedy ja dotykac draznić sie znią. Widzieć jak czerwienieje od dotyku, zaczyna sie trzes, jej zdania sa nie zbudowane rozmowa( np z rodzina albo w sklepie itd.) sie nie kleji. Może powiedziec przestan ale nie powie, gdy błądzi myslami juz gdzie indziej nie kontroluje rozmowy tylko zaczyna myslec o kochaniu. Gdy nikt nie wie o co chodzi, rozmowa przestaje sie kleijc, ona błądzi myslami, ja sie usmiecham tylko i potakuje rozmowcy a rozmówca nei wie o co biega. Lubie kobiecy widok, gdy zasypia i budzi sie obok mnie i mam uczucie zejest tylko moja. Widziec ja codzienie jak najwiecej czasu tylko sie da, obserwowac jej zachowanie słyszec jej zaspany głos, slyszec mruczenie. Upajam sie kobieta, sa jak dobre wino a ja jak samkosz, chce ich smak zachowac jak najdłużej w ustach chce czuc kobiete, ze jest moja i nikogo wiecej cieszyc sie kazda chwila z nia. Nie chce mi sie juz pisać więcej na ten temat ale wsumnie wiesz mniejwiecej co mnie kreci a co nie. A jeszcze coś nigdy nie ide na łatwizen wole po gruzach ale do celu. Zazwyczaj wybieram kobiety takie które sa nie dostepne dla innych a jednak zgadzaja sie na bycie zemna.

Ostatnio edytowany przez DajMiTęNoc; 17-09-05 at 21:22.
DajMiTęNoc jest offline   Reply With Quote
Old 18-09-05, 14:33   #27
Włóczykij
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: południe Polski
Postów: 301

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał DajMiTęNoc
No a od kiedy faceci golą tyłek?? Kto go oglada?? Kochając się z kobietą masz ją przed sobą a nie za sobą.
to Twoja kobieta nigdy nie widzi Twojego tyłka? Dziwne, bo moja często go ogląda. Ja tyłka nie golę i pewnie nigdy tego nie zrobię, ale jesli dowiem się, że kolega tak robi to w życiu nie pomyślałbym że ma skłonności homo.

Więc nadal nie wiem co to ma wspólnego z homo. Równie dobrze można powiedzieć, że jeśli chłopak lubi jak mu dziewczyna laske robi, że ma w sobie coś z homo (bo pedzie też tak robią).

Poza tym - kobiety też kiedyś nie goliły się, a dzisiaj jest to już zupełnie nnormalne. Za 10-15 lat to samo będzie z facetami, faceci 20 letni też będą wydepilowani.
Włóczykij jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 11:10   #28
Falcon
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Zabrze
Postów: 369

Płeć: Mezczyzna
nom degeneracja gatunku meskiego postepuje niestety
__________________
Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach
Falcon jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 11:11   #29
Indira
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Warszawa, czasem Elbląg :)
Postów: 272

Płeć: Kobieta
Falcon nie przesadzaj
Ty ratujesz gatunek meski przed zniewiescieniem
Indira jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 11:14   #30
Falcon
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Zabrze
Postów: 369

Płeć: Mezczyzna
Tak jest bo jam jest ostatnio machokanin wsrod facetow

a na powaznie ja nie chce zyc w swiecie w ktorym kobieta od mezczyzny bedzie sie roznic tylko zawartoscia spodni a do tego kurde ten swiat dazy
__________________
Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach
Falcon jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 11:17   #31
Indira
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Warszawa, czasem Elbląg :)
Postów: 272

Płeć: Kobieta
Ech, daj spokoj, kobieta rózni sie od mezczyzny dosc istotnymi detalami psychiki i nawet postepujące przez lata zniewiescienie facetów tego nie zmienie, a nawet jesli to ciebie juz dawno nie bedzie.
Indira jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 11:42   #32
Falcon
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Zabrze
Postów: 369

Płeć: Mezczyzna
o to akurat bym sie nie zalozyl!! ale sie zobaczy - wlasciwie to mam nadzieje ze nie!! jak mowisz to subtelne roznice i na pierwszy rzut oka ich nie widac wiec swiat bedzie jednakowy i cos mi sie zdaje ze pusty jak ...
__________________
Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach
Falcon jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 11:53   #33
Indira
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Warszawa, czasem Elbląg :)
Postów: 272

Płeć: Kobieta
Ale sie nie przejmuj, ta tragednia nie dokona sie w ciagu najblizszego połwiecza i na pewno nie w Polsce, przynajmniej na tak duza skale
Indira jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 11:56   #34
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Jakimi to istotnymi szczegółami różni się kobieta od mężczyzny?
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 11:57   #35
Falcon
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Zabrze
Postów: 369

Płeć: Mezczyzna
Indra wspomnisz jeszcze moje slowa!! i obym byl zlym prorokiem
__________________
Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach
Falcon jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 12:00   #36
Indira
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Warszawa, czasem Elbląg :)
Postów: 272

Płeć: Kobieta
Pewnie wspomne.
A tak serio to ja tez bym nie chciała zeby doszło do takiej apokalipsy...
Indira jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 12:18   #37
Falcon
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Zabrze
Postów: 369

Płeć: Mezczyzna
i tu wychodzi paradoks dziewczyna na ogol sie to nie podoba to po kiego grzyba faceci to robia??? nie rozumiem tego !!
__________________
Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach
Falcon jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 17:49   #38
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
Duzo jesttakich rzeczy.... np faceci napompowani jak nei wiem co... jak wiekszosc lubi tylko meska sylwetke, moze cos tam rzezba, zeby sie bylo do czego przytulic a nie pudziana takiego...
A co do depilacji etc - tez jestem na nie, ale sa 2 wyjatki - lato+pachy oraz strzyzenie wloskow przy wacku
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 18:33   #39
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Ale zawsze są wyjątki. Ja nie lubię facetów nawet trochę podrzeźbionych, a owłosienie tylko od szyi w górę.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 23-09-05, 20:21   #40
Redchemist
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: miasto pow. 1 mln mieszkańców:)
Postów: 396

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał rojze
Myślę, ze można golić jak najbardziej- jeśli masz taką potrzebę. Albo traktować wodą utlenioną czy azulanem.
Dla spotęgowania efektu lepiej użyć Prehydrolu(30% woda utleniona)

A tak na serio to gdyby moja kobieta delikatnie zasugerowała, abym zgolił tyłek i rejony między pośladkami zrobił bym to dla niej.
__________________
Varium et mutabile semper femina
Redchemist jest offline   Reply With Quote
Old 23-09-05, 21:06   #41
Indira
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Warszawa, czasem Elbląg :)
Postów: 272

Płeć: Kobieta
Redchemist, perhydrol to jak chcesz sie na zielono ufarbowac
Indira jest offline   Reply With Quote
Old 23-09-05, 21:10   #42
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Łał, ufarbować włosy na tyłku...!
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 23-09-05, 21:51   #43
Indira
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Warszawa, czasem Elbląg :)
Postów: 272

Płeć: Kobieta
Rojze nie takie zboczenia sie zdarzają
Indira jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 12:26   #44
manus dei
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 420

Płeć: Mezczyzna
Jak mawia moja znajoma: "wiem że było kilka wojen ale żeby tylu facetom jaja pourywało". Niestety żyjemy w świecie gdzie lansuje się metroseksualizm takie "sciotowacenie" facetów. Facet ma być facetem a nie napompowaną i wydepilowaną panienką, która smaruje usta wazelinką.
__________________
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."
manus dei jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 17:05   #45
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Manus Dei,
Ty możesz sobie być, jaki chcesz. Ale nie etykietuj i nie epitetuj facetów, którzy są inni. Ja metroseksualnych mężczyzn akurat lubię.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-05, 17:50   #46
tabula rasa
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Postów: 640

Płeć: Mezczyzna
Rojze,no nie rozbrajaj mnie!Chociaż nie,kobieta dominujaca musi mieć podnóżek,a metroseksualni nadają się do tego wyśmienicie.
tabula rasa jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 01:15   #47
masterson
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Miasto: lower-silesian poland
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
golenie odbytu...
Powiem tak... wypowiedzi co poniektorych to tzw. "sranie w banie".
Golenie odbytu u mezczyzn to sprawa, ktora powinna byc codziennoscia - ja to robie stale (zarowno maszynka, jak i kremami do depilacji) nie tylko dla komfortu mojej Pani, ktora uwielbia sprawiac mi przyjemnosc lizac mnie calego od palca u stopy, az po czolo, wciskajac swoj zwinny jezyczek m.in. do mojego odbytu, co BAAAARDZO mnie podnieca, ale rowniez dla WLASNEGO komfortu i HI GIE NY. Kazdy z Was, Panowie, po chwili zastanowienia, rozszyfruje wyraz "korale". Dla mniej domyslnych wyjasnienie: "korale", to nic innego, jak malutkie, zrulowane kawalki - za przeproszeniem - gowna, ktore przyczepiaja sie do wlosow w okolicach odbytu. Mycie tylka, szorowanie, etc. NIGDY nie daje stuprocentowego efektu (no chyba, ze ktos lubi spedzac 15 minut w wannie 'czeszac' kazdego wlosa na tylku i wyciagajac z niego palcami "korale" - bleee...); ogolny odbyt zas, to istnie idealna sprawa do starannego umycia i idealnego samopoczucia.

Dodatkowo, wszyscy ci, ktorzy jeszcze nie odkryli, ze meski odbyt, to po czlonku jedno z najwiekszych skupisk zakonczen nerwowych (a co za tym idzie - megaerogenna strefa) baaaardzo wiele traca. Depilacja odbytu sprawia, ze te okolice staja sie jeszcze bardziej czule i ich pieszczenie przez partnerke jest jeszcze wiekszym doznaniem. Dla czepialskich: nie mowie koniecznie o penetracji (fakt, ze wewnatrz odbytu znajduje sie prostata, ale to zupelnie inna para kaloszy) - samo pieszczenie 'z zewnatrz' tych okolic, polaczone np. z lizaniem i ssaniem wydepilowanych jader i czlonka, to istna orgiastyczna bomba, ktora jest w stanie sprawic, iz orgazm bedzie trwal nawet KILKUNASTOKROTNIE dluzej.

Na koniec pozwole sobie napisac jeszcze cos takiego: zdaje sobie sprawe z tego, ze kazdy ma nieco inna 'mape stref erogennych' na swoim ciele i niektorym pieszczoty odbytu moga nie sprawiac przyjemnosci, ale osoby te musza sobie zdawac sprawe, ze, wbrew ich przekonaniu, NIE SA NORMALNI. Kazdy NORMALNY mezczyzna jest bardzo podatny na pieszczoty okolic analnych z czystego, anatomicznego faktu budowy i struktury zakonczen nerwowych majacych wplyw na odczuwanie seksualnej satysfakcji. Wiem, ze dla ludzi myslacych stereotypowo nie ma nawet dyskusji - pieszczoty meskiego tylka to cos "gejowskiego" - ale swiadczy to jedynie o zacofaniu i oszukiwaniu samego siebie. Niektore kobiety do tego tematu rowniez podchodza w dziwny sposob (gdy mezczyzna upomni sie/ poprosi/ wspomni o tym rodzaju zabawy - traktuja go jako jakiegos 'odmienca', czy 'zboczenca'), ale powoli na szczescie to podejscie sie zmienia (m.in. za pomoca tak nietypowych form promocji "analnych zabaw z mezczyznami", jak kobiece gazety (np. Cosmopolitan), ktore pisza wiele artykulow w stylu "zrob mu to raz, a bedzie blagal za kazdym razem"; sondaze wykazaly, iz min. 8% mezczyzn jest sfrustrowanych swoim zyciem seksualnym na podstawie braku zainteresowania partnerek ich anusem). Zreszta - zastanowcie sie tak na powaznie (oczywiscie ci, ktorych to dotyczy) - jaki sens ma zwiazek dwojga osob, ktore nie potrafia otwarcie rozmawiac ze soba o swoich potrzebach? Jaki jest sens w kochaniu sie i zastanawianiu "a moze dzisiaj mnie tam dotknie? a moze dzisiaj to zrobi? moze sama w koncu wpadnie na to, czego pragne?"?... Te pytania pozostawie bez dodatkowego komentarza; ci, ktorzy poswieca nim choc troche uwagi, sami odkryja, ze mam racje.

Pozdrawiam,
masterson.
masterson jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 18:26   #48
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Tabula,
ja byłam związana w moim życiu z jednym prawdziwie metroseksualnym facetem. I powiem ci, że tak nieobliczalnej, niezależnej, niepokornej i wymykającej się mojej woli bestyjki ani wcześniej, ani później już nie spotkałam.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 20:45   #49
manus dei
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 420

Płeć: Mezczyzna
Masterson cóż... nie golę i nie zamierzam tego robić. Takie zabawy mnie nie kręcą i nie podniecają. Co do "korali" to radziłbym Ci się kąpać częściej niż raz na tydzień a gwarantuję że problem zniknie. Co do Cosmo to moje gratulacje, bo tak durnych tekstów dotyczących seksu nawet w CKM-ie nie ma. Chylę czoła podpisuję się pod "nienormalnością" jak Ty to nazywasz.

Rojze metroseksualizm to typowe zniewieścienie, a nic mnie bardziej nie bawi niż takie wychuchane i wydmuchane męskie niewiastki. Wulgarnie ale trafnie określia ich mój znajomy: "****ą karmiony". Wybacz ale to częściowo również moja opinia. Rozumiem że świat się zmienia ale facet powinien być facetem a nie czymś takim że nie wiadomo czy to lizać/wąchać a może tłuc.
__________________
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."
manus dei jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 20:57   #50
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
No ale wybacz, jesli ja się wiążę z facetem, to wiążę się z takim, jaki mi odpowiada. I nie można powiedzieć, że facet taki a taki ma być. To bez sensu.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Męskie sprawy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.
   Archiwum