W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Opalanie topless

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    #91
    Napisał Kamil B.
    Bo nie byłeś w Chałupach
    bądź nieco dalej, na Helu

    owszem, daje się zauważyć powolny, systematyczny wzrost ilości "toplesówek" na naszych plażach. ale by to stało się normalnym zjawiskiem to chyba dopiero moje wnuczki będą mogły stwierdzić

    Skomentuj

    • Selma
      Świntuszek
      • Mar 2009
      • 71

      #92
      Nie opalam się w ogóle, więc topless też nie, ale gdybym to robiła, nie miałabym nic przeciwko, tak samo jak nie przeszkadza mi to u innych.

      Skomentuj

      • brzoskwineczka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 824

        #93
        Tam gdzie sie opalam tolerowane jest opalanie sie toples. Niestety zaden z moich partnerow nie byl zachwycony tym pomyslem. Gdybym byla tam sama to bym sienie wahala. Na srodziemnomorskich plazach nikt sie nie gapi na biusty. Nie sa tak niedoruchani jak Polacy.
        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

        Skomentuj

        • red_painterka
          Perwers
          • Sep 2009
          • 997

          #94
          Jestem na nie. I to nie dlatego że bałabym się komentarzy facetów. Bałabym się komentarzy dziewczyn. (pomijając już fakt szkodliwości słońca na te rejony skóry)
          A i rzeczywiście trzeba mieć czym się pochwalić, więc jeśli ktoś ma - to czemu nie?
          Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

          Ignorance is bliss.

          Skomentuj

          • Stela7
            Tygryska
            • Aug 2009
            • 985

            #95
            Jestem na tak...ale na wyspach greckich lub hiszpanskich plażach..tam gdzie jest to standardem
            "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

            Skomentuj

            • adziolina
              Ocieracz
              • Aug 2009
              • 179

              #96
              ja jestem za, ale mój Partner nie był by zachwycony moim opalaniem ogólnie a co dopiero topless
              Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

              Skomentuj

              • Stela7
                Tygryska
                • Aug 2009
                • 985

                #97
                A dodam coś jeszcze....jak nie można topless to te białe ślady nie są wcale takie złe? _
                "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                Skomentuj

                • peter84
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 174

                  #98
                  Ja nie mam nic przeciwko, żeby moja dziewczyna się opalała toples.. Wg. mnie nie ma czego się wstydzić - wręcz ma się czym pochwalić.. Oczywiście nie chodzi o to, żeby biegała nago wszędzie gdzie się da.. Ale na jakiejś zagranicznej plaży, gdzie nie będzie jedyną opalającą się toples - czemu nie

                  Skomentuj

                  • werchowyna
                    Świętoszek
                    • Jul 2009
                    • 20

                    #99
                    Moja żona opala się topless na plażach na południu Europy - Chorwacja, Grecja. W Polsce - nie.
                    Ja oczywiście nie mam nic przeciwko temu, a nawet jestem za.

                    Skomentuj

                    • Zwyczajnie
                      Erotoman
                      • Jun 2009
                      • 412

                      Mimo kompleksów na punkcie swojego ciała, odważyłam się pójść na plażę dla nudystów. [ za granicą - w Polsce bym sobie na to nie pozwoliła]. Co za tym idzie opalałam się nie tylko topless. : ) Na początku miałam dziwne wrażenie, że każdy się na mnie patrzy. Ale powiedziałam sobie, że przecież nie jestem jedyną, która nie ma tu nic na sobie. Mimo tego, nie poszłam tam już więcej.

                      Poza tą sytuacją, opalałam się topless raz. Daleko od ludzi, na polanie. Gdzie byłam sama. Jednak miałam obawy,że mnie ktoś zobaczy.
                      Forever young.

                      Złe języki obgadują,
                      dobre dają orgazmy.

                      Skomentuj

                      • bulll
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 73

                        W topless na solarium

                        btw. Trzeba być mocno naiwny żeby puszczać same żony do Hiszpanii żeby opalały się sobie topless.

                        Skomentuj

                        • Holy inquisitor
                          Erotoman
                          • Aug 2009
                          • 756

                          Kiedyś nad Wisłą namówiłem moją pannę aby się tak opalała. Byliśmy w bardzo ustronnym miejscu, przynajmniej się nam tak wydawało, aż ty nagle jakiś wędkarzprzychodzi i się pyta czy on tu może połowić?. Myślałem, że gośća ku..wa na laczkach z tamtąd wyniosę.

                          Ps.
                          Oczywiście chciałem, żeby się toples opalała bo kombinowałem na coś więcej na łonie natury.

                          Skomentuj

                          • Princessa
                            Świętoszek
                            • Oct 2009
                            • 44

                            Mój partner nie mialby nic przeciwko, ale tylko wtedy kiedy bylibyśmy sami i wiedziałby ze nikt mnie nie zobaczy poza nim ;P Jest strasznie zazdrosny nawet gdy jestem ubrana to nie lubi jak inni faceci na mnie patrzą

                            Skomentuj

                            • Sexy_man
                              Perwers
                              • Feb 2007
                              • 1163

                              Napisał Princessa
                              Mój partner nie mialby nic przeciwko, ale tylko wtedy kiedy bylibyśmy sami i wiedziałby ze nikt mnie nie zobaczy poza nim ;P Jest strasznie zazdrosny nawet gdy jestem ubrana to nie lubi jak inni faceci na mnie patrzą
                              To niech założy Ci worek od ziemniaków.

                              A na poważnie, to już jest chowanie się przed ludźmi w trakcie opalania topless. A wydaje mi się, że prawdziwym celem akcji pt. "opalanie topless" jest uzyskanie umiejętności opalania się topless w miejscach publicznych, tj. w których jest się wystawionym na wzrok innych.
                              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                              Skomentuj

                              • Topek
                                Banned
                                • Oct 2006
                                • 148

                                Mój partner nie mialby nic przeciwko, ale tylko wtedy kiedy bylibyśmy sami i wiedziałby ze nikt mnie nie zobaczy poza nim ;P Jest strasznie zazdrosny nawet gdy jestem ubrana to nie lubi jak inni faceci na mnie patrzą
                                To masz chłopaka, który jest kretynem. Gratuluję

                                Moja dziewczyna się wstydzi opalania topless(a nie ma czego]:-> ). A szkoda, bo czerpię satysfakcję z tego, jak ktoś gapi się na jej biust z zazdrością

                                Skomentuj

                                Working...