fetyszyzm, dominacja, kultura Japonii

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tooble
    Świętoszek
    • Oct 2015
    • 1

    fetyszyzm, dominacja, kultura Japonii

    chciałem sie podzielić pewnymi przemyśleniami i usłyszeć wasze opinie na ten temat. mam 31 lat, fetyszystą jestem od bardzo dawna, jakoś od czasów szkoły średniej. nigdy nikomu nie chwaliłem się
    swoją orientacją. wtedy wszystko się zaczęło, wzrok uciekający na nogi i stopy koleżanek, chęć powąchania ich butów i skarpetek i wiele podobnych dziwnych zdarzeń. gdy to wszystko opanowywało mój mózg, zacząłem interesować się
    tematem w szerszym zakresie i doszedłem do wniosku, że jestem fetyszystą. jak wiadomo fetysze to temat rozległy, jednak u mnie występują prawie wszystkie możliwe, od stóp i nóg poprzez garderobę
    do miejsc intymnych. uwielbiam zapach i smak kobiety w wielu wydaniach. zauważyłem też, że sam seks nie sprawia mi jakiejś wielkiej radochy. na dodatek odkryłem też, że wyrażając siebie poprzez
    fetysz można być uległym i wspaniale służyć kobiecie. jako, ze jestem typem samotnika, raczej nie nawiązuje dłuższych relacji damsko-męskich. ograniczyłem się więc do spełnienia swoich żądzy poprzez różne
    anonse: odpisywałem, sam pisałem, chodziłem nawet do prostytutek, kupowałem noszoną damską bieliznę. bywało różnie raz lepiej raz gorzej. zresztą nawet gdybym chciał sobie znaleźć bratnią duszę,
    to jaka była by szansa że zaakceptowała by moje upodobania. próbowałem też umawiać się z dominami. na podstawie powyższego wysnułem następujący wniosek: w Polsce fetyszysta ma prze****ne!
    dominy nie akceptują twoich fetyszów, twierdząc że jesteś osobą pseudouległą, skoro chcesz się spotkać aby zaspokajać swoje a nie ich żądze, prostytutki traktują cię byle jak, owszem było kilka w miarę
    dobrych spotkań ale zawsze czegoś brakowało. bieliznę przestałem kupować, bo bez zdjęcia właścicielki nie było z tego żadnej przyjemności, dziewczyny nie chciały się specjalnie pokazywać, a
    znaleźć zwykłą dziewczynę na tego typu znajomość, to graniczy z cudem. tak więc bycie fetyszystą, do tego uległym nie ma racji bytu. dziewczyny traktują cię jak zboczeńca, a przecież nic złego im nie robię.
    żadnej nigdy nie zgwałciłem, ani nie zrobiłem przykrości z tego powodu. owszem może was boleć dziewczyny, że bez waszej wiedzy obwąc***emy wasze skarpetki, buty, czy majtki, ale często nawet
    o tym nie wiecie. sam mam kilka koleżanek które w ten sposób "zaliczyłem" i do dzisiaj utrzymujemy dobre kontakty. jesteśmy narodem tolerancyjnym, otwieramy się na związki homoseksualne, gender i tym podobne.
    nasza tolerancja ciągle wzrasta. jeśli nie możecie zaakceptować fetyszyzmu, nie krytykujcie go chociaż i nie wyzywajcie nas od zboczeńców! sami tego nie wybieramy to po prostu jest. w Polsce
    jest tak że nie ma kultury fetyszyzmu, owszem są jednostki które samodzielnie próbują coś w tych tematach zdziałać, zarówno ze strony damskiej, jak i męskiej ale to za mało. jesteśmy uwięzieni
    pomiędzy kulturą seksu a dominacji w ostrym tego słowa znaczeniu. fetyszysta nie może być uległy, bo wtedy jest już pseudouległy, a wąchanie stóp jest zboczone. idąc dalej tym tropem
    zacząłem interesować się kulturą dalekiego wschodu, a mianowicie Japonii. przez przypadek odkryłem, jakie ludzie mają tam zdrowe podejście do tego tematu. oglądając pewne reportaże i buszując w
    internecie, stwierdzam że to jest kraj w którym chciałby żyć każdy fetyszysta. sikanie na kogoś, czy wąchanie noszonych kobiecych majtek nie jest tam niczym dziwnym, na dodatek można takie kupić
    w każdym sex shopie. dziewczyny nie wstydzą się swojego zapachu, a dominację nad uległym fetyszystą można przeżyć w wielu klubach, do tego stworzonych. fetysz nie jest tam tematem tabu.
    jako przykład podaję link do strony, na której znajduje się baza tego typu klubów, oczywiście ostra dominacja również jest możliwa. sm.bigdesire.co.jp do tego dochodzi sztuka rysowania jaką jest hentai,
    w tego typu filmach czy komiksach w pełni widać podejście Japończyków do tematu. tu również podam linki.
    http://g.e-hentai.org/g/797610/b6212dbdd9 http://g.e-hentai.org/g/818395/f52f9c379e
    http://g.e-hentai.org/g/802984/e57091ea4a http://g.e-hentai.org/g/821030/514cb391d7
    fajnie by było gdyby taka kultura zaczęła rozwijać się w Polsce i powstawały tego typu miejsca, gdzie można by było się zaspokoić. na razie jednak zostaje to tylko w sferze marzeń.
    póki co zostaje mi odkładać pieniądze na wycieczkę do Japonii. pozdro!
Working...