Czy oceniamy osoby przez pryzmat ich życia seksualnego?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marduk666
    Ocieracz
    • Mar 2015
    • 191

    #16
    Nie oceniam, ale gdzieś jakoś nie byłbym w stanie/czułbym się dziwnie kręcąc a potem idąc do łóżka z laską, którą dobrze znam i wiem, że stukała ją większość moich znajomych. Choćby super dupa, ale świadomość powyższego odrzuca mnie na samą myśl.

    Skomentuj

    • Pożądliwa
      Świętoszek
      • Oct 2020
      • 15

      #17
      A co sądzicie o facetach z pozoru grzecznych i spokojnych, którzy przyznali się do kilku spotkań z prostytutkami tłumacząc się brakiem powodzenia i potrzebami?

      Skomentuj

      • Scaramanga
        Perwers
        • Dec 2010
        • 849

        #18
        Ja bym tam kamieniami w nich nie rzucał. Miły, spokojny facet to osoba która często jest aseksualna dla większości kobiet. A taki też ma potrzeby. Zamiast dorabiać do tego ideologię poszedł do profesjonalistki.

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #19
          Napisał Pożądliwa
          A co sądzicie o facetach z pozoru grzecznych i spokojnych, którzy przyznali się do kilku spotkań z prostytutkami tłumacząc się brakiem powodzenia i potrzebami?
          Jak to co?
          Są za spokojni i ułana z nich nie zrobi
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • Pożądliwa
            Świętoszek
            • Oct 2020
            • 15

            #20
            Napisał wiarus
            Jak to co?
            Są za spokojni i ułana z nich nie zrobi
            Po kilku spotkaniach już wiem, facet gada takie banały, najgorsze stereotypy o kobietach, że nic dziwnego, że tylko prostytutki mu zostają

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              #21
              I tu mnie zaintrygowałaś, szczególnie tymi sterotypami
              Tym się można zarazić?

              A po tych najgorszych, na dodatek poszli do męskich prostytutek! Przecież nie leczyli się tym samym, czym się zatruli.
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • Goldie
                Erotoman
                • Apr 2012
                • 505

                #22
                Ja też nikomu do łóżka nie zaglądam. Co mnie to obchodzi, kto z kim śpi i ile razy? Znam dziewczyny, które mają mężów w innym kraju, a same bujają się po jednorazowych spotkaniach. Czasem się z tym nie kryją - poza tym są świetnymi kumpelami, radzą sobie w życiu i można na nie liczyć. Strażnikiem moralności nie będę.

                Mnie chyba nikt nie oceniał pod tym względem. A jeśli oceniał, to z pewnością nie ma już tego człowieka w moim życiu. Jeśli kogoś tak bardzo interesuje moja dupa, to może mnie w nią pocałować
                _____ _____ ___ _

                Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                Skomentuj

                • Marduk666
                  Ocieracz
                  • Mar 2015
                  • 191

                  #23
                  W żadnym wypadku nie oceniam bo skoro znam osobę na tyle dobrze żeby nazwać ją koleżanką (bo tak jakoś zatrzymam się na płci przeciwnej) w ogóle moja wiedza na temat jej życia seksualnego nie ma najmniejszego wpływu na to co o niej myślę. Z drugiej strony czym się od niej różnię skoro na singielskich etapach życia korzystam do woli z nadarzających się okazji? Inna sprawa, że się z tym nie obnoszę i znaczna część znajomych znająca mnie jako aktualnie wolnego po przejściach kompletnie nie jest świadoma, że na ktorymś etapie mojego życia akurat prowadziłem nadal aktywne życie seksualne. Podejrzewam, że i to nie miało by na nasze relacje żadnego wpływu gdyby wypłynęło szerzej a nawet jakby to i tak nie jestem facetem, ktory rzuca się w oczy bo codziennie chodzi z inną laską za rękę.
                  Reasumując moje życie seksualne choć nie zawsze jednakowo burzliwe, ale jest moje i tylko ja decyduję o tym z kim i na jakich zasadach się ono odbywa. Ja wiem, że nie mam opinii kur...rza mimo, że o wspomnianej wyżej koleżance (konkretna osoba) już słyszałem "Ania od ruchania" i inne tam epitety co i tak nic u mnie nie zmienia w stosunku do niej. Ciekawostką jest, że jestem chyba jedynym facetem z naszego wspólnego grona znajomych, z którym się nie ruchała i kiedy mnie osobiście o tym informowała slyszałem jej zaskoczenie i nutkę zawodu w głosie. Oczywiście, że okazji było kilka więc faktycznie o dziwo że gdzieś kiedyś sam na sam z nią przy jakimś alkoholu i blancie nas nie poniosło a szczytem bliskości fizycznej były jedynie gorące pocałunki na które akurat mieliśmy ochotę bez żadnego wplywu na naszą przyjaźń. Podejrzewam, że gdybyśmy wyĺądowali ostatecznie w łóżku i tak potraktowalibyśmy to jako spontaniczną potrzebę chwili bez szkody na znajomość, bez wyrzutów sumienia, ot jak te pocałunki. Kompletnie nie myślę o niej jako o potencjalnej zdobyczy do odfajkowania, obecnie jej i tak nie widuję bo gdzieś wyjechała a jeśli nasze drogi się kiedyś jeszcze skrzyżują a ja nadal będę singlem i gdybym teoretycznie znalazł się w sytuacji kiedy po prostu dla zabawy chciałaby wiecej niż pocałunki to szczerze z ochotą bym jej umilił czas i przy okazji ostatecznie poznał ją od innej strony. Nie mialbym z tym żadnego problemu, dylematu czy nawet wyrzutów pozniej.

                  Skomentuj

                  • milymarcin
                    Świntuszek
                    • Jun 2020
                    • 56

                    #24
                    Sam trochę zaglądam i nieraz za bardzo wypytuje o różne oceny sytuacji. Można się domyślić kto jest otwarty na różne sytuacje życiowo zwykłe. Osoba która chce się komingautować nie powierzy swojego sekretu komuś kto kilka dni wcześniej skopał kogosykogo wziął za np pedała.

                    Skomentuj

                    • Greeedo
                      Świętoszek
                      • Dec 2023
                      • 13

                      #25
                      Kiedyś powiedziałbym że nie, ale tak, oceniam. Mam alergię na pruderię i aseksualność

                      Skomentuj

                      Working...