W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiety z tatuażami.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    #16
    Napisał znowuzapilem
    Che guevara, sierp i młot, antifa, tęcza...
    Zapomniałeś o kilofie

    Skomentuj

    • Siarczan_Potasu
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2014
      • 330

      #17
      Napisał znowuzapilem
      Są dwa rodzaje ludzi - wydziarani i niewydziarani. Zaskakujący jest fakt że największy problem i ból dupy z dziarami mają ci niewydziarani. Nigdy odwrotnie.
      Laska pyta o opinie i je otrzymuje, a że nie pokrywają się z waszymi opiniami to nie problem krytykujących.
      I nie mam problemu z dziarami, może nawet zrobić z siebie kobiecego Różala. Zwisa mi to, bo to jej ciało i jej życie, ale w momencie, gdy nasze drogi się pokrywają wyżej opisany KOBIECY (męskiego bym nie wykluczył) osobnik zostanie skreślony, bo ja nie jestem fanem równouprawnienia i kobiety oceniam w oparciu o inne kryteria niż mężczyzn. Na ten przykład faceta noszącego sukienki też bym skreślił.

      Napisał Lauren
      @Siarczan_Potasu, co to za osobisty przytyk w zdaniu "nic ciekawszego nie masz do pokazania?"?
      Nie rozumiesz pytania czy rzeczywiście nie masz ciekawszych tematów do dyskusji? Robisz tatuaże dla siebie czy jara cię to, że faceci mogą cię postrzegać jako pokręconą emocjonalnie emokidkę lubiącą się rżnąć?

      A tak na poważnie, ile ty masz lat?

      Skomentuj

      Working...