Pierwszy, oralny raz

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Black Princes
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 19

    Nie miałam z tym żadnych problemów...Pierwszy raz, jakiś miesiąc temu...Dla mnie to sama przyjemność.

    Skomentuj

    • glamstar17
      Świętoszek
      • Nov 2006
      • 19

      moj pierwszy raz tez byl u kumpla na imprezie .. zamknelismy sie w pokoju kumpla on zrobil mi minetke a ja jak zobaczyłam stojacego ptaszka nie mogłam sie oprzec i musialam wziac go do buzi było cudownie

      Skomentuj

      • ashleyyy
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2007
        • 182

        Ja jakos się boję... Głupio mi bo on juz to zrobil a ja ajkos niemoge.. Nie że sie brzydzę tylko poprostu się boję że sobie nieporadze.. niewiem co i jak robić ;x;x Ale wiem ze dam rade.. tak sobie calyczas powtarzam :p
        To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

        Kto pozna miłość raz
        A potem straci ją
        Inaczej patrzy na życie

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          Dwie opcje.
          1. Przeczytaj temat "recepta na super lodzika" u nas na forum
          2. Wez go do reki, wzrok niewinnej niewiasty i powiedz "Badz moim instruktorem"
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • villemo
            Świętoszek
            • Mar 2007
            • 13

            Napisał Bender
            2. Wez go do reki, wzrok niewinnej niewiasty i powiedz "Badz moim instruktorem"
            Bender jesteś niemożliwy...
            człowiek umiera, kiedy przestaje marzyć...

            Skomentuj

            • Civic
              Świętoszek
              • Apr 2007
              • 44

              hmm..
              Mi jakos długo zastanawianie sie czy sprawić mu przyjemnosc oralnie czy tez nie nietrwalo. Kiedys na festynie poszlismy przed moj dom na kanape, całowalismy sie, dotykalismy i wkońcu postanowilam, że chcialabym sie zapoznac z pewnym panem na dole co sie zowie Michal =) Ten gosć mi sie tak strasznie spodobal, ach..normalnie ma to cos Pierwszym razem nie doszedł ale podobalo mu sie..=) A ja z Michalem jestem za pan brat. Nie jest zbytnio rozgadany ale to milczenie mówi za siebie =D


              Natomiast co do minetki moj chlopak chciał mi ja pewnego razu zrobic lecz nie pozwolilam. A póxniej kiedy chcial mi sie odwdzieczyc za fellatio po jakims czasie poprostu uleglam I oczywiscie nie żałuje.
              Ja mialam wtedy 16 lat, a on 19 i bylismy ze soba..(?)..trzy tygodnie bodajrze..i jestesmy ze soba do tej pory.
              "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

              Skomentuj

              • Esmael
                Świntuszek
                • Jun 2007
                • 61

                Hmmm ... Moja pierwsz minetka, pamiętam dobrze; wakacje nad morzem i malutka, drobniutka blondyneczka, ok. 20 l. z wygoloną cipeczką. Opierała sie ale ją zmogłem, w trakcie lizania juz sie nie broniła tylko bawiła sie moimi włosami. Od niej chba teraz lubie wygolone cipki bo kołtuny mnie odrzucają.
                A pierwszy lodzik ... ? Kurcze to gorzej pamiętam. Może dlatego, że minetkę bardzeij przeżywałem... ?
                Ach - już wiem, to było ze 3 lata później z inną dziewczyną w samochodzie. To był też Jej pierwszy raz, ale Ją nauczyłem co trzeba i tak jak ja lubię. później było też z połykiem
                Teraz mam kobitę która nie bardzo lubi oral, polizać sie czasem daje ale laski nie robi - szkoda, bo to bardzo lubię ...
                Nie ma ryzyka - nie ma zabawy ...

                Skomentuj

                • roman g
                  Świętoszek
                  • Jun 2007
                  • 25

                  ja swoj pierwszy raz oralny przezylem jakies 2 miechy temu i nie powiem ze bylo cudowne przezycie acz ciekawe nastepne razy były juz spoooro leprze a kiedy ostatnio mialem 1 finał podczas fellatio prubowałem odsunac glowe mojej pani od siebie lecz ta uparła sie i skonczylem w jej buzi co prawda dostala tylko troszne i od razu wyjela go z buzi ale za toto co trafilo do buzi juz z niej nie wylecialo tylko powedrowalo dalej

                  natomias moja pierwsza minetka tez nie byla za wspaniala od tak jakos chcialem to zrobic a ze nie bylo sprzeciwow to starałem sie i staralem ale orgazm u mojej partnerki nie nadchodzil lecz po lekturze forum i paru rozmowach bylo znacznie lepiej
                  Im wyżej wylatujemy, tym mniejsi wydajemy się tym, co nie umieją latać

                  Fryderyk Nietzsche

                  Skomentuj

                  • Enea
                    Perwers
                    • Dec 2005
                    • 1010

                    heheh powiem szczerze, ze nie pamietam...

                    Moj facet opowiedzial mi ostatnio historie jego pierwszego orala... Jego owczesna dziewczyna zaciagnela go do damskiego kibla i poprosila zeby zaspokoil ja oralnie. Pech chcial, ze ktos z imprezowiczow sie zapodzial i przed drzwiami do kibla stal sznur dziewczyn wolajacych byla mojego faceta zeby wyszla i pomogla im szukac... Coz, wyszli oboje moj facet byl tak zawstydzony, ze tylko sie usmiechnal walnal glupio " Wow, bit hot in here... isn't it? How r u anyway??" dyskusji mu sie zachcialo... hehe plakalam ze smiechu jak mi o tym opowiedzial

                    Skomentuj

                    • barbie.is.dead
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 1

                      było to raczej wcześnie, trochę się bałam, ale wrażenia ogólnie super

                      Skomentuj

                      • brrruno
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 32

                        Specyficznie, całowałem ją po brzuchu a ona sama zniżyła ręką moją głowę do swojego ogrodu
                        Jeżeli pomogłem chodź jednej osobie, to stwierdzam, że warto było założyć tutaj konto.

                        Skomentuj

                        • extasylove
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 129

                          a ja powiem szczerze,ze nie pamietam.za to pamietam "pierwsze razy" z moim obecnym partnerem. jesli chodzi o minetke: bylismy u mnie,lezelismy na lozku,on calowal mnie namietnie,nagle zaczal rozpinac mi spodnie.spojrzalam wystraszona na niego (seks?to byloby troche za szybko,ledwo zaczelismy ze soba) a on na to:" spokojnie,nie chce z Toba uprawiac seksu...na razie. chce po prostu wylizac Ci cipeczke". ohh,pozwolilam mu i musze powiedziec,ze robi najlepsze minetki jakie kiedykolwiek mialam lobuz jeden co do lodzika- to pare dni pozniej,u niego w garazu,zaczelismy sie calowac, a ja po prostu wyjelam mu jego przyjaciela ze spodni,znizylam sie nizej,ukleklam i... niom,fajnie byloon do tej pory to wspomina z maslanymi oczetami hehe
                          "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
                          Bolesław Prus

                          Skomentuj

                          • calientepollas
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 5

                            Hmm.. moja pierwsza minetka to prezent urodzinowy, na dodatek niespodziewany... Choć wcześniej były próby namowy to z negatywnym skutkiem, a tak prezentu urodzinowego nie wypada odrzucić Przyznam, że ta forma rozrywki przypadła mi do gustu.

                            Z odwdzięczeniem się poczekam do urodzin partnera Jak chce to poczeka

                            Skomentuj

                            • takasama
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 10

                              Ja jeszcze tego nie robiłam, ale wiem ze nie miałabym oporów. Do rączki nie miałam oporów, więc dalej też nie będę miała
                              Bardziej opór mam przed tym żeby nawet facet rozpiął mi spodnie. Wtedy po prostu nastrój pryska, ja sie speszam i po wszystkim

                              Skomentuj

                              • agnesed
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 3

                                Pierwszy raz totalna klapa. Z mojej storny pelne otwarcie i swoboda. 30min masowania, ssania, przygryzania, lizania, hand job, jajeczka i glowka i nic. Partner nie mogl sie skupic, bylo mu dobrze, ale nie mogl dojsc. Po tym bardzo zle sie czulam, ze ze mna cos nie tak, ze nie potrafie zrobic dobrze.

                                Na szczescie po zmianie partnera wszystko bylo ok i za pierwszym razem (a robilam to samo co z poprzednim) doszedl i poczulam satysfakcje, ze moze wtedy nie bylam taka beznadziejna skoro temtu sprawilam przyjemnosc robiac to samo.

                                Jesli chodzi o miejsce to zawsze w ich mieszkaniu.

                                Skomentuj

                                Working...