Coś dla prawiczków, poradnik domowej roboty (demo)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ROZUM
    Świntuszek
    • Apr 2009
    • 79

    #16
    I tutaj widzę przykład że dziewczyny to hipokrytki

    1.Same przeklinają ale jak chłopak przeklina to źle

    2.Palą ale przeszkadza dla nich jak chłopak pali

    Ja nie mam z tym problemów bo w ogóle się nie umawiam
    Last edited by Astraja; 05-09-10, 22:23. Powód: obrażanie
    Pozdrawiam

    ADAM

    Skomentuj

    • KSU
      Ocieracz
      • Aug 2006
      • 99

      #17
      Witam! Przepraszam, że dopiero teraz się pokazuję ale mam prawdziwy Sajgon sezonowy w pracy. Widzę, że kilku osobom się spodobało. Gdy będę miał więcej czasu postaram się dodać bardziej rozbudowaną wersję nawiasem mówiąc moich własnych spostrzeżeń, przemyśleń. Cieszę się również z tego, że kilka osób wytknęło mi błędy. Nie chciałem aby wyszło, że namawiam do kłamstwa. Nie do końca poprawnie to napisałem i zapewne można to było tak odebrać.
      ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

      Skomentuj

      • Neverminder
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2007
        • 229

        #18
        Jak by uwagi zawarte w tym poradniku miały rzeczywiście odzwierciedlenie w rzeczywistości, to było by jasne czemu ode mnie dziewuchy stronią Jednakże obserwując różne pary, mam co do tego wątpliwości.
        Wedle poradnika, musiał bym zmienić wszystko z rozdziału drugiego i punkty 5,6,9, z rozdziału pierwszego, rozdziały 3 i 4 póki co mnie nie dotyczą. Musiał bym się stać kimś innym, aby się do tego dostosować, a tego wcale nie chcę..

        Skomentuj

        • Christophero
          Banned
          • Feb 2009
          • 1039

          #19
          Pamiętam Cię KSU.

          Poradnik może być.. ale tylko do pewnego momentu...

          w momencie gdy już nie będziesz potrzebował żadnych rad... to będzie właśnie to do czego trzeba zmierzać


          generalnie wszelkie reg znikają gdy jest się prawdziwym samcem...

          Skomentuj

          • Nolaan

            #20
            Może by tak podkleić, żeby było na widoku? Prawiczków z kompleksami tu od groma, niech sobie jeden i drugi poczyta z pożytkiem bo całkiem toto fajne i dające do myslenia..

            Skomentuj

            • Sharky
              Świętoszek
              • Nov 2009
              • 29

              #21
              W pełni Twoim wytworem? Własne obserwacje?Śmiech na sali. Żywcem przepisana pierwsza lepsza książka o PU.

              Skomentuj

              • KSU
                Ocieracz
                • Aug 2006
                • 99

                #22
                Napisał Sharky
                W pełni Twoim wytworem? Własne obserwacje?Śmiech na sali. Żywcem przepisana pierwsza lepsza książka o PU.
                Tak kolego masz rację w pewnym sensie. Informacje te zawarte są w książkach tego typu. Zapoznawałem się z nimi. Jednak nie wzbudziły one u mnie większej ekscytacji. Jak sam pewnie wiesz techniki PUA, czy NLP jest to celowe działanie na psychikę, podświadomość drugiego człowieka. Osobiście uważam to za niezbyt moralne. Teraz pytanie mam zasadnicze. Mianowicie w której części mojego skrótowego poradnika jesteś w stanie odnaleźć cechy lub zachowania przedstawione w PUA czy NLP ?? Bo ja nie widzę takowych. Chciałem po prostu uzmysłowić niektórym ludziom kilka spraw. Pokazać, że nie tylko przystojny wspaniały i diabolicznie przebiegły facet ma szanse na to aby zdobyć ukochaną. Tak kolego bo ja nie traktuję tutaj o wyrywaniu "lachona" a zdobywaniu upragnionej Pani swojego serca. A to kolego jest zupełnie co innego. Pozdrawiam serdecznie!!!
                ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

                Skomentuj

                • Mat.
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 521

                  #23
                  Nie chcę mi się tego czytać !
                  Ale czy do cholery jasnej nie podziękujesz mi , mi nie podziękujesz !?
                  Jak widzisz lubię szydzić .

                  Skomentuj

                  • KSU
                    Ocieracz
                    • Aug 2006
                    • 99

                    #24
                    Napisał Mat.
                    Nie chcę mi się tego czytać !
                    Ale czy do cholery jasnej nie podziękujesz mi , mi nie podziękujesz !?
                    Zgadza się jest na forum kilka osób które mi pomogły i jestem im wdzięczny. Nie wydawało mi się, że to co piszę jest jakimś nadużyciem. Chciałem stworzyć coś łatwo przyswajalnego dla każdego. Jeżeli napisałem coś czego nie powinienem przepraszam. Natomiast ludziom z tego forum od których uzyskałem porady, którzy mi pomogli serdecznie dziękuję. Ja też staram się pomóc jak umiem. Pozdrawiam!!!
                    ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

                    Skomentuj

                    • c0bra
                      Świętoszek
                      • Sep 2010
                      • 3

                      #25
                      nic nowego

                      Skomentuj

                      • hezrox
                        Świntuszek
                        • Sep 2010
                        • 60

                        #26
                        Zależy dla kogo
                        Higiena i poprawna prezencja (nie trzeba być macho latynosem), dobra bajera, wykazywanie zainteresowania tym co mówi, nie pokazywanie siebie jako nudnego, bycie szczerym, może tylko czasem naginającym rzeczywistość, lub sposób myślenia, w temacie dla niej ważnym o którym Ty nigdy nie rozkminiałeś No i zachowywanie się jak facet, podejmowanie decyzji, bycie pewnym siebie.

                        Fakt, nic nowego.. ale napisane fajnie dla takich osób, które styczności z kobietami nie mają i nie wypracowały sobie tego. DOBRE DEMO
                        Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

                        Skomentuj

                        Working...