Pytanie o wibrator

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fiutomanka
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2011
    • 208

    Pytanie o wibrator

    Jak to jest z tymi wibratorami z wypustką na łechtaczkę? Czy warto kupić? Oglądałam w sklepie kilka, ale ta wypustka jest zawsze taka gumowata, że chyba słabo przenosi wibracje. Ktoś coś?
  • piter_pan
    Świętoszek
    • Aug 2017
    • 8

    #2
    Z mojego własnego doświadczenia, a raczej z doświadczenia dziewczyn z którymi bylem, wiem, że każda łechtaczka jest inna i to wyłącznie kwestia indywidualna. Niektóre tego nie lubią, inne nic nie czują a jeszcze inne dochodzą w 10 sekund.
    Wszystko zależy więc od tego jak bardzo jesteś wrażliwa tam na dole i jedyne co można zrobić to sprawdzić osobiście.
    Miłej zabawy :-)

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3899

      #3
      O słynnych wibratorach-królikach nagrano nawet odcinek Seksu w wielkim mieście a Ty pytasz czy fajne?

      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • zosiagdansk
        Świętoszek
        • Sep 2017
        • 11

        #4
        Generalnie wibratory są wykonane z silikonu medycznego, jeśli kupisz jakiś markowy. Wibracje są bardzo dobrze odczuwalne, plastik tzw. ABS nie zawsze jest bardzo przyjemny. Poszukaj w necie wibratorów podwója rozkosz.
        Zosia Gdańsk

        ...a reszta tylko beztabu.com

        Skomentuj

        • Immoral
          Świętoszek
          • Oct 2018
          • 10

          #5
          Jeżeli komuś zależy na drganiach na łechtaczce to trzeba wybierać wibratory królliczki, które w wypustce mają osobny silniczek. Wiele z nich ma możliwość osobnego ustawienia trybu wibracji dla głównej części i osobnego dla króliczka, wtedy naprawdę można się pobawić
          A właśnie, że reklamuję.

          I co mi zrobisz?

          Skomentuj

          • GRZ
            Świętoszek
            • May 2011
            • 17

            #6
            Witam odświeżam temat chciałem się zapytać pań o jakiś dobry/przyjemny wibrator,z i bez stymulatora łechtaczki.

            Skomentuj

            • kumkacz
              Świntuszek
              • Oct 2006
              • 78

              #7
              lepsze są w za granicą. Zobacz sobie na bad dragon. Szukasz dla siebie czy kobiety?

              Skomentuj

              Working...