W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedyś hetero a teraz marze o spotkaniu z facetem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark22
    Świętoszek
    • Sep 2022
    • 7

    #16
    Napisał marcin_on
    Też mam ten dylemat. Ogólnie pociągają mnie kobiety ale często mam ochotę wzajemnie sobie zwalić z kimś podobnym do siebie
    Czyli jest nas więcej, których kręciłaby odmiana, choć najlepszy seks jest jednak z posiadaczką cipki.

    Skomentuj

    • bezimienny_90
      Świętoszek
      • Jan 2024
      • 4

      #17
      Temat założony już jakiś czas tamu, zastanawia mnie czy któryś z was zdecydował się na spotkanie, jeżeli tak jak wrażenia?

      Skomentuj

      • lucas7911
        Świętoszek
        • Jun 2016
        • 28

        #18
        Ja się zdecydowałem gdy ochota już była tak duża że nie dało się wytrzymać, a wrażenia - no szczerze muszę przyznać że podczas pierwszego razu mimo że głowa chciała i że miałem w głowie mniej więcej ustalone co chciałbym zrobić, to stres pokrzyżował plany, mi nie stanął ale za to posmakowałem innego , potem było już lepiej z każdym następnym razem

        Skomentuj

        • Ollii
          Świętoszek
          • Apr 2024
          • 6

          #19
          Poszukuję kumpla do popisania na ten temat. Takiego który jest w związku z kobietą i już pierwsze raz spróbował.

          Skomentuj

          Working...