W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakie macie fetysze?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sliski_dresik
    Ocieracz
    • Apr 2012
    • 103

    Zabawy w śliskich szeleszczacych ubraniach (kurtki,dresy) . Jak ktoś chętny do pisania to zapraszam.

    Skomentuj

    • Husbandsin87
      Banned
      • May 2016
      • 10

      ja to na przyklad lubie, jak moja partnerka seksualna sie za kogos przebiera, np za pielegniarke. No i odgrywamy sobie jakas scenke, ze przychodze do lekarza. Ona ma tam swoje przyrzady, okazuje sie, ze mam cos z penisem no i chce mi go opatrzyc. Takze takie cos mnie bardzo podnieca i chyba stanowi takie urozmaicenie zwyklego, monotonnego seksu

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2704

        Napisał Husbandsin87
        ja to na przyklad lubie, jak moja partnerka seksualna sie za kogos przebiera, np za pielegniarke. No i odgrywamy sobie jakas scenke, ze przychodze do lekarza. Ona ma tam swoje przyrzady, okazuje sie, ze mam cos z penisem no i chce mi go opatrzyc. Takze takie cos mnie bardzo podnieca i chyba stanowi takie urozmaicenie zwyklego, monotonnego seksu
        To, że coś cię podnieca i stanowi urozmaicenie wcale nie czyni jeszcze danej rzeczy fetyszem.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • Damian1
          Świętoszek
          • May 2016
          • 3

          A moim fetyszem jest kobiecy okres. Podpaski, tampony, podmywanie sie przez kobiete w tym czasie. Zawsze u mnie w pracy w toalecie musze sprawdzic w metalowym pojemniczku czy nie ma tam czegos zuzytego po kobiecie he, he. A jak cos znajde to wacham i podniecam sie okresowym zapachem.

          Skomentuj

          • Adam_sz
            Świętoszek
            • May 2016
            • 1

            Moim fetyszem jest stawianie baniek ogniowych. Zwykłe i erotyczne takie jak np na tych obrazkach.


            albo filmikach:


            Skomentuj

            • doors2
              Świntuszek
              • Aug 2005
              • 62

              zazdrość w oczach partnerki

              Skomentuj

              • szlug_i_zapałka
                Świntuszek
                • Mar 2015
                • 58

                włochate cipki
                duże wargi
                wąchanie majtek używanych ze śladami śluzu (wersja light bo bez śladów drachy)
                chodzenie nago z żoną i bez niej
                jej pupa
                duże wiszące piersi

                Skomentuj

                • andrew95
                  Świętoszek
                  • Dec 2014
                  • 27

                  Tyłek mojej. <3

                  Skomentuj

                  • Glukoza
                    Świętoszek
                    • Jun 2010
                    • 9

                    Facet z papierosem w ustach.

                    Skomentuj

                    • Marduk666
                      Ocieracz
                      • Mar 2015
                      • 191

                      Mam kilka niewinnych
                      -To chyba fetysz skoro większość moich partnerek to były puszyste kobiety, dziewczyny.
                      -Lubię widok penisa przy pracy więc doggystyle, jeszcze lepiej jak partnerka rozszerza przy tym pośladki, ogólnie lubię ten widok nawet beze mnie w niej. Poezja!
                      -Pikantne słownictwo podczas seksu.
                      -Oczywiście dojrzałe 40+ kwintesencja kobiecości.

                      Skomentuj

                      • JolaKocica
                        Świętoszek
                        • Jul 2014
                        • 4

                        Ostatnio mam dziwne sny...Sama nie wiem co to znaczy, czy to mój fetysz, fantazja czy wprost przeciwnie. Śnię o mężczyźnie, który dotyka mego ciała długim sztyletem podczas gdy ja leże przywiązana do łózka.

                        Skomentuj

                        • czumbrandd
                          Świętoszek
                          • Jul 2016
                          • 1

                          Ja uwielbiam patrzeć na kobiecy anus i lizać go oraz oczywiście sek analny ��

                          Skomentuj

                          • Centurion
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 132

                            Pończochy, stopy, latex, wetlook, legginsy, bardzo podobają mi się latexowe legginsy i pończochy- to już kumulacja. Lubię dominację, obroże, smycze, kręcą mnie ostre klimaty w seksie
                            0statnio edytowany przez Centurion; 30-08-16, 12:18.

                            Skomentuj

                            • Magdallena8630
                              Świętoszek
                              • Sep 2016
                              • 1

                              Huśtawka

                              Ja uwielbiam się kołysać i często zmieniać pozycję to mnie kręci i podnieca. Odkąd mam Huśtawkę seks jest przyjemny dziki namiętny i w różnych pozycjach. To jest to czego szukałam ! Polecam spróbować naprawdę robi wrażenie. Od razu mówię najlepiej taką montowaną do sufitu.
                              A...bym zapomniała i jeszcze jedno powiem możesz również huśtawkę używać jako przyrząd do ćwiczeń.
                              0statnio edytowany przez iceberg; 01-09-16, 23:08. Powód: To ze masz hustawke nie uprawnia do lamania regulaminu

                              Skomentuj

                              • lukwaw
                                Świętoszek
                                • Aug 2016
                                • 11

                                Napisał czumbrandd
                                Ja uwielbiam patrzeć na kobiecy anus i lizać go oraz oczywiście sek analny ��
                                Zgadzam się z przedmówcą

                                Mam lekkie odchyły w stronę biseksualizmu, więc podnieca mnie także zlizywanie spermy z ciała, ust, tyłka dziewczyny...

                                Skomentuj

                                Working...